Строительство »

Пластикові вікна, скління і обробка балконів в Балашисі

Проблема реорганізації та збільшення простору квартири терзає багатьох городян. Деякі з них вирішують їх за допомогою перепланування, а деякі надходять набагато хитріше і практичніше - приєднують до кімнати балкон або лоджію. Площа квартири хоч і всього на кілька квадратних метрів стає більше, а нову «територію» можна використовувати на свій розсуд.

Площа квартири хоч і всього на кілька квадратних метрів стає більше, а нову «територію» можна використовувати на свій розсуд

Якщо раніше навіть на заскленому балконі температура взимку відрізнялася всього на пару градусів, і використовувати його можна було хіба що для складування непотрібних речей, то тепер сучасні технології дозволяють зробити з балкона або лоджії повноцінну кімнату, яка може опалюватися, частина кімнати, до якої він примикає або просто тепле, відокремлене місце для роботи або відпочинку.

Наша компанія пропонує свої послуги з скління, утеплення і повної обробці балконів і лоджій в Балашисі. Спектр наших послуг включає не тільки проведення робіт зі встановлення склопакетів, алюмінієвих конструкцій або безрамного скління - на ваш вибір, але і повну гідроізоляцію і утеплення балкона з наступною обробкою дерев'яною або пластиковою вагонкою, гіпсокартоном і фінішною обробкою.

Крім того, в окремих проектах ми також здійснюємо зміцнення парапету балкона і несучих конструкцій для забезпечення безпеки. Ми пропонуємо пластикові вікна в г.Балашіха, вартість вікна Rehau починається від 5300 руб. за квадратний метр, алюміній від 4600 крб. за квадрат. вартість на засклення балконів розраховується індивідуально.

вартість на   засклення балконів   розраховується індивідуально

Наш багаторічний досвід роботи і безліч реалізованих проектів гарантують найвищу якість виконання і індивідуальний, відповідальний підхід до кожного клієнта. Ми здійснюємо проекти будь-якої складності по склінню і обробці балконів в Балашисі і відмінно і оперативно справляємося з будь-якими труднощами і непередбаченими ситуаціями, пропонуючи ефективні і сучасні рішення.

У кожному конкретному випадку наші фахівці завжди обговорюють передбачувану мету використання простору балкона або лоджії і очікування клієнтів, виробляємо огляд і завмер. Виходячи з цього, ми рекомендуємо вид скління, профіль, фурнітуру, підбираємо оптимальні варіанти для гідроізоляції, утеплення і фінішної обробки балкона.

Нерідко наші клієнти прагнуть зменшити вартість робіт, вибираючи більш дешеві матеріали або профіль, відмовляючись від додаткового зміцнення. В цьому випадку, кінцевий результат хоч і буде радувати своєю естетичністю, проте не зможе на всі 100% відповідати початковим вимогам по теплу або безпеки. Дуже часто наші конкуренти також пропонують дешеве засклення або обробку, вартість явно занижено, що на практиці виявляється лише рекламою або свідчить лише про неякісну роботу і матеріалах.

Ми категорично проти дешевих рекламних трюків і обману. Наші переваги - це чесність і відповідальність перед клієнтом. Ми пропонуємо скління і обробку балконів і лоджій в місті Балашиха за адекватною, розумною ціною, і гарантуємо якість своїх робіт.

Ще статті:

З чого складаються ціни на вікна

8 (495) 647-83-37


← Повернутися до списку статей