Строительство »

Охоронно-пожежна сигналізація в Балашисі

 1. Обстеження за 24 години і установка ОПС в Балашисі
 2. Типи встановлюються охоронно-пожежних систем в Балашисі
 3. Обслуговування та ремонт охоронно-пожежної сигналізації в Балашисі

Головна Головна  Охоронно-пожежна сигналізація  ОПС в Балашисі - установка, обслуговування та ремонт  Охоронна і пожежна сигналізація в Балашисі - сучасний засіб захисту об'єктів різного призначення від можливого загоряння і несанкціонованого доступу Охоронно-пожежна сигналізація ОПС в Балашисі - установка, обслуговування та ремонт

Охоронна і пожежна сигналізація в Балашисі - сучасний засіб захисту об'єктів різного призначення від можливого загоряння і несанкціонованого доступу. Здатність миттєво виявляти небезпеку і повідомляти про перші ознаки задимлення або вторгнення зловмисників на підконтрольну територію ставить їх в ряд найбільш затребуваних охоронних систем.

Здатність миттєво виявляти небезпеку і повідомляти про перші ознаки задимлення або вторгнення зловмисників на підконтрольну територію ставить їх в ряд найбільш затребуваних охоронних систем

Наша компанія надає повний спектр послуг по оснащенню об'єктів охоронно-пожежною сигналізацією будь-якої складності від проектування, продажу та встановлення обладнання до сервісного обслуговування і ремонту. Висока кваліфікація наших фахівців і великий досвід подібних робіт гарантують відмінний результат.

Наші переваги:

1 Виїзд інженерів для огляду об'єкта здійснюється протягом 24 годин;

2 Безкоштовне складання комерційної пропозиції;

3 Отримання готової системи за прийнятними цінами без втрати якості;

4 Проведення монтажних робіт в строго встановлені терміни;

5 Безкоштовна технічна підтримка з питань експлуатації системи;

6 Гарантія на обладнання та монтажні роботи 12 міс.

Обстеження за 24 години і установка ОПС в Балашисі

Обстеження за 24 години і установка ОПС в Балашисі

Під охоронно-пожежною сигналізацією часто розуміються різні системи, що відрізняються як складом обладнання, так і вимогами до проектування, монтажу та обслуговування. Виїзд нашого фахівця на місце проведення робіт для огляду об'єкта дозволяє врахувати всі його особливості, оцінити можливі ризики і запропонувати максимально ефективний захист.

Проектування охоронної та пожежної сигналізації в Балашисі починається з вивчення місцевості і території об'єкта з експертною оцінкою наявних технічних умов. В ході обстеження нашим фахівцем будуть вивчені та враховані в проекті площа підконтрольній території, рельєф місцевості і прилеглі об'єкти. На основі аналізу отриманих даних нами буде запропонована проектна схема майбутньої захисної системи з докладними розрахунками потреби в матеріалах, устаткуванні і витрат по його монтажу. При наявності на об'єкті раніше встановлених засобів захисту проектом буде передбачено об'єднання охоронних систем. Наша компанія готова зробити інтеграцію в такі системи як BOLID (ОРІОН), Стрілець-Інтеграл, ADEMCO, ТЕКО (Астра), ВЕРС і багато інших.

Установка (монтаж) охоронної та пожежної сигналізації в Балашисі включає наступні види робіт:

 • пристрій ліній комунікацій (кабелів або радіоканалів);
 • установку і закріплення всього обладнання захисної системи;
 • пуск і настройку автоматики ОПС;
 • перевірку працездатності та оперативної реакції на небезпеку;
 • інструктаж і навчання обслуговуючого персоналу.

Монтаж системи проводиться кваліфікованими фахівцями в строгій відповідності з проектною документацією та вимогами ГОСТу в найкоротший термін з підписанням відповідного акта про прийом-здачу виконаних робіт.

Доручаючи пристрій охоронно-пожежної сигналізації нашої компанії, ви отримуєте найсучасніше обладнання, оперативне виконання, професійні послуги високої якості за оптимальною ціною і гарантію на всі види робіт!

Типи встановлюються охоронно-пожежних систем в Балашисі

Провідна охоронно-пожежна сигналізація називається так за типом використовуваних в ній охоронних датчиків. Вони з'єднуються з обладнанням захисної системи і передають сигнал за допомогою проводки з комунікаційних кабелів. Щоб вирішити обидва завдання, прокладаються дві телефонні лінії:

 • виділена - для з'єднання датчиків з обладнанням;
 • абонентська - для передачі сигналу.

Крім них в набір ОПС також входять:

 • об'єктові прилади,
 • ретранслятор,
 • АТС,
 • централізований пульт спостереження.

Дія провідний сигналізації засноване на передачі тривожного сигналу від датчиків по телефонних лініях до пристрою, здатного після необхідної обробки пересилати його далі. Після перетворення відправлений сигнал досягає ретранслятора. Це пристрій одночасно з'єднує отриманий сигнал по абонентської лінії з устаткуванням телефонної станції і по виділеній лінії відправляє тривожні повідомлення на пульт спостереження.

Бездротова охоронно-пожежна сигналізація для передачі даних користується для зв'язку радіоканалами. У цій системі застосовують бездротові датчики, що передають сигнал тривоги на приймально-контрольні прилади, розташовані безпосередньо в приміщенні, що охороняється, або на пульт централізованого спостереження. В основі роботи бездротової сигналізації лежить обмін інформацією всіх вхідних в неї пристроїв (передавачів і приймачів сигналу) за допомогою радіозв'язку. Комунікації можуть бути як односпрямованим (тільки від датчика до приймача), так і взаємними, коли кожен пристрій служить і для прийому, і для передачі даних. Безперечною перевагою бездротових охоронних систем служить відсутність необхідності в прокладанні кабелю. До особливостей їх експлуатації слід віднести більш складну процедуру контролю радіоканалу зв'язку. Вона полягає в періодичній передачі тестових сигналів з об'єктової апаратури до центральної.

Охоронно-пожежна GSM-сигналізація також відноситься до бездротових захисним системам. У цьому випадку передача сигналу здійснюється по каналу зв'язку в діапазоні, виділеному оператором стільникового зв'язку. Відповідно, дальність дії такої сигналізації поширюється на всю зону покриття мережі, чим пояснюється зростаюча популярність цього виду охоронних систем. Спрощено GSM-сигналізація являє собою два спеціалізованих мобільних телефонних апарату, які обмінюються даними через оператора стільникового зв'язку. Найчастіше це відбувається в формі передачі SMS-повідомлень. Така система обміну даними досить інформативна, але за рахунок присутності між передавачем і приймають пристроями додаткової ланки (оператора зв'язку) обходиться не дешево, хоча вартість апаратури відносно невелика. Встановлюючи GSM-сигналізацію, слід врахувати, що вона призначена тільки для оповіщення про небезпеку і не є повноцінною захисною системою.

Обслуговування та ремонт охоронно-пожежної сигналізації в Балашисі

Обслуговування та ремонт охоронно-пожежної сигналізації в Балашисі

Сервісне обслуговування охоронно-пожежної сигналізації в Балашисі - комплекс заходів, необхідних для безвідмовної роботи обладнання, попередження несправностей і збоїв у роботі ОПС. Він включає:

 • профілактичний огляд устаткування;
 • очистку від забруднень всіх елементів системи;
 • періодичну перенастроювання автоматики;
 • технічну підтримку і консультування персоналу.

Регулярне обслуговування ОПС - запорука надійності і довговічності захисної системи.

Ремонт охоронно-пожежної сигналізації в Балашисі в разі виявлення несправностей необхідно доручати тільки професіоналам. Від якості ремонтних робіт залежить термін служби обладнання і його безперебійна експлуатація надалі. Точна діагностика причин збоїв, проведена нашими фахівцями, дозволяє оперативно виявити несправний елемент системи і в найкоротший термін відновити працездатність ОПС. В ході ремонту проводиться інструктаж персоналу щодо попередження несправностей.

Найдавніші поселення в околицях нинішньої Балашихи існували з VII століття до н. е. На це вказують могильники і місця жертвоприношень по берегах річок Горенка і Пехорки. Територія, яку займає нині Балашиха, в Х столітті була заселена слов'янськими племенами, про що свідчать Балашихинський кургани і городище.

На території району знаходиться понад 350 курганних поховань кривичів і в'ятичів, найбільші з яких - Акатовскіе, Дятловський та Милетские. За кілометр від Акатово, на південь від садиби Пехра-Яковлевское, на лівому березі Пехорки, в урочищі «Лисяча гора» знаходиться городище XII-XIV століть, яке на думку археологів було одним із центрів управління Московським князівством на самому ранньому етапі його розвитку. На правому березі Пехорки, при впадінні в неї річки Горенки розташоване колись багате селище, імовірно, родове поселення бояр Акатова, яке існувало тут у XIV-XVIII століттях. Найбільш древня частина нинішнього міста - ського квартал (до 2004 року село Нова). Вона вперше згадується в Докончальной грамоті великого князя Московського і Володимирського Семена (Симеона) Івановича Гордого з братами, що датується 1350-1351 роками, як «село Нове на Купавне».