Строительство »

Будівництво естакад на трасі М7 в Балашисі закінчать в цьому році

Фото: m24.ru/Михаил Сипко

Будівництво естакад і бічних проїздів на трасі М7 в Балашисі планують завершити в 2016 році, повідомляє Агентство "Москва" .

"У 2016 році буде завершено перебудову комунікацій, запущені бічні проїзди по всім трьом ділянкам капбудівництва (дорожнє полотно, зливова каналізація, освітлення), а також будівництво самих естакад. Установка опор, виготовлення і насування металевих прогонових будов також заплановані на 2016 рік", - повідомили в прес-службі ФКУ "упрдор Москва-Нижній Новгород".

У компанії також додали, що в 2017 році планується закінчити будівництво трьох транспортних розв'язок в межах Балашихи: на 18 кілометрі біля об'їзної шосе, на 21 кілометрі поруч з вулицею Радянська і на 22 кілометрі в районі примикання до леоновского шосе.

[URLEXTERNAL = http: //lectory.m24.ru/lecture/index/22] Дискусія про результат битви між велосипедом і автомобілем [/ URLEXTERNAL]


Після закінчення робіт міський транспорт буде проїжджати на міські дороги під естакадою, а транзитний безупинно рухатися по трасі, не знижуючи швидкості.

Крім того, на автомагістралі М7 "Волга" планується провести капітальний ремонт. На ділянці з 39 по 50 кілометр в Ногинском районі відновлять дорожнє щільно. Також відремонтують відрізок з 17 по 18 кілометр в межах Реутова. Фахівці встановлять відвідні споруди, замінять бар'єрну огорожу, тротуари, дорожні знаки і облаштують автобусні зупинки.

У наступні роки капітальний ремонт проведуть на 18-23 кілометрах траси М7.

Посилання по темі

Нещодавно на ділянці траси М7 "Волга" в районі перетину з леоновского шосе змінили схему руху.

З Москви в область рух здійснюється без змін з можливістю правого повороту на леоновского шосе. При русі з області в Москву водії повинні скористатися побудованим бічним проїздом вздовж траси.

Крім цього, на час реконструкції закриють підземний пішохідний перехід. Замість нього організований регульований наземний, розташований в ста метрах від леоновского шосе в бік області.

Зміни пов'язані з на час будівництва транспортних розв'язок в Балашисі.