Строительство »

Переваги покупки новобудови в Баку

  1. інфраструктура
  2. Переваги покупки новобудови

Зараз в Баку не проводиться масового будівництва через що кожен об'єкт має попит у жителів міста і довколишніх населених пунктів. Одним з доступних варіантів є ЖК баїли від забудовника Kristal Absheron . Він являє собою цегляно-монолітне будова з чотирьох блоків в 16 поверхів. Згідно з планом, в кожному будинку будуть вантажний і звичайний ліфти. також в новобудовах Баку такого типу мають нежитлові приміщення соціально-господарського користування: магазин, поліклініка, а також кілька незайнятих площ для подальшого облаштування.

інфраструктура

Розташований житловий комплекс недалеко від паркової території і в доступності до транспортного сполучення. Поруч з новобудовою є магазини, дитсадок, ліцей, невеликий ринок. Поблизу мікрорайону розташовується Каспійське море, на березі якого є міський пляж. ЖК баїли примикає до центральної частини населеного пункту, що дозволить жителям швидко і зручно здійснювати комунікацію з городянами з інших районів Баку. Проектом передбачено наявність дитячої поліклініки, а також торгового центру.

На ринку нерухомості вже виставлені в продаж квартири всіх доступних варіантів: одно-, дво- і трикімнатні. Житло реалізується без обробки. З оснащення передбачено засклення балконів, установка радіаторів. Висота стель в будь-якій квартирі дорівнює 2,75 метра. Однак незважаючи на безліч заявлених забудовником позитивних аспектів, тільки час покаже, наскільки ЖК баїли виправдає себе в плані зручності проживання і розташування в місті.

Однак незважаючи на безліч заявлених забудовником позитивних аспектів, тільки час покаже, наскільки ЖК баїли виправдає себе в плані зручності проживання і розташування в місті

Переваги покупки новобудови

На сьогоднішній день Новобудови Азербайджану набувають все більшої популярності, а все тому, що житло в такому будинку має багато переваг. Деякі так не вважають, і зовсім скоро вони переконаються в цьому самі.

По-перше, якщо брати квартиру в новобудові, то точно відомо, що в ній ніхто не жив, а значить, згодом, придбання або продаж такої квартири не займе багато праці, і не виникне ніяких проблем.

По-друге, можна самому зробити планування. Можна самому обмірковувати: де ванна, спальня, зал, вітальня і т.д. Планувати стиль своєї квартири, які там будуть стелі, підлоги, лампи, шпалери і т.д. У новобудові це зробити набагато легше, ніж у вторинному житло.

По-третє, новобудови ставлять в дуже зручних місцях. Де поруч знаходяться магазини, дитячі садки і т.д. Загалом, там, де самий центр, сама розв'язка міста.

По-четверте, новобудови будуються з матеріалів сучасних технологій, тому ця конструкція буде максимально надійною, також в такому будинку все буде працювати без перебоїв. Імовірність короткого замикання в рази зменшується. Будь захоче жити в такій квартирі.

Ну і, звичайно ж, справа в ціні. Адже квартира в новобудові коштує набагато менше вторинного житла.