Строительство »

Як не втратити свій багаж

З наближенням сезону відпусток кожна людина докладає всіх зусиль, щоб добре підготуватися до наближається відпустки, не тільки морально, а й практично З наближенням сезону відпусток кожна людина докладає всіх зусиль, щоб добре підготуватися до наближається відпустки, не тільки морально, а й практично. Після покупки авіаквитка онлайн на нашому сайті, подумайте про своє багажі. Число людей, які відправляються в подорож з мінімумом багажу, невелика. У більшості випадків багато хто бере чемодан, а в окремих випадках і не один. Однак збільшення обсягів перевезень, а також завантаженість великих аеропортів призвела до того, що випадки втрати багажу сьогодні відбуваються все частіше і частіше.

Як не втратити багаж і зберегти настрій, звести до мінімуму ймовірність його втрати ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

1. Купуйте незвичайний чемодан

Найкраще, якщо візьмете з собою унікальний чемодан, який відрізняється від багажу інших пасажирів, або яскравим кольором або має якусь іншу характерну рису. В цьому випадку вам помітно простіше буде побачити його на транспортний стрічці, а в разі втрати, ви істотно полегшите собі пошук.

2. Не забивайте чемодан до відмови

Якщо ви взяли з собою в поїздку валізу стандартного типу, то не варто набивати його повністю, інакше при навантаженні або вивантаженні він може лопнути. Пам'ятайте, що акуратне ставлення вантажників до речей пасажирів в аеропортах зустрічається досить рідко. Та й досить важкий багаж навряд чи принесе їм багато радості.

3. Упаковуйте багаж

Упаковку багажу слід проводити на спеціальних стійках в аеропортах. У цьому випадку за надійність його упаковки можна не сумніватися, до того ж при перельоті низька ймовірність того, що він пошкодиться.

4. Слідкуйте за багажними бирками

Необхідно простежити за тим, щоб до ручки вашої валізи була прикріплена бирка, а решта, які, можливо, залишилися від попередніх ваших поїздок були прибрані. Інакше ваш багаж може бути відправлений у місто, який позначений на старій бирці.

5. Цінні речі візьміть з собою

Не варто використовувати валізу для перевезення дорогих за вартістю матеріальних цінностей. У деяких компаніях пасажирам пропонують можливість здачі багажу з оголошеною цінністю. Це підвищує ваші шанси отримати компенсацію за нього, в тому випадку, якщо в дорозі він загубиться.

6. Не плануйте коротких пересадок

Статичні дані переконують нас в тому, що найбільш часто втрати багажу трапляються у тих пасажирів, яким в ході подорожі доводиться пересідати з рейса на рейс в мінімально короткий час між ними. В такому поспіху ваш чемодан може відправитися не туди, куди ви летите. Тому бажано робити так, щоб часу на стиковку між рейсами було більше.

7. Не панікуйте завчасно

Чи не будує відразу налаштовуватися негативно, збираючись в аеропорт. Беручи до уваги той факт, що багаж пасажирів втрачається досить часто, варто відзначити, що безповоротні його втрати становлять від 3 до 5% від вчасно не доставленого багажу. Решта багаж завжди знаходиться і повертається його законному власнику.

8. Своєчасно зверніться до перевізника

Які дії робити в першу чергу, в ситуації, якщо ви не виявили свій багаж на транспортерної стрічці?

Перше, що потрібно зробити, це звернутися в авіакомпанію , Написати заяву про те, що ви втратили багаж. При цьому ви повинні бути готовими до того, що вас попросять надати опис вашої валізи, його вмісту. На пошук втраченого багажу авіакомпанії відводиться 21 день, починаючи з моменту подачі заяви на його розшук. У більшості сучасних аеропортів є система World Tracer, тому багаж, який полетів не туди, повертається власнику вже через 1-2 дня.