Строительство »

Огляд РК Нормандія

  1. I. Локація
  2. II. Архітектура і планувальні рішення
  3. III. інфраструктура
  4. IV. умови інвестування
  5. V. Підведення підсумків
  6. Загальна оцінка ЖК "Нормандія": 18.82 з 20.00

ЖК «Нормандія» - проект класу комфорт-плюс в Лосіноостровскій районі Москви, недалеко від кордону з Північним Медведково. Серед відмінних рис новобудови - привабливе екологічне оточення, багата внутрішня інфраструктура, цікаві рішення фасадів та вхідних груп, велика нарізка квартир і оригінальні планувальні рішення.

Серед відмінних рис новобудови - привабливе екологічне оточення, багата внутрішня інфраструктура, цікаві рішення фасадів та вхідних груп, велика нарізка квартир і оригінальні планувальні рішення

I. Локація

II. Архітектура і планувальні рішення

III. інфраструктура

IV. умови інвестування

V. Підведення підсумків

I. Локація

Транспортна доступність

ЖК «Нормандія» розташований на вул. Тайнинское, в парі кілометрів від вильотну магістралі Єнісейської вулиці, перетікає за МКАД в Осташковськоє шосе, а в бік центру в Ярославське шосе і Проспект Миру.

До найближчої станції метро «Медведково» майбутній житловий комплекс відокремлюють 1,5 км. До неї можна доїхати за 7-10 хвилин на регулярно курсують автобусах. 10 хвилин займе шлях до станції метро «Бабушкінський». На громадському транспорті можна доїхати за 15-20 хвилин до станцій «Відрадне» і «Алтуф'єво».

У 20 хвилинах ходьби від ЖК знаходиться залізнична платформа «Лось» (час у дорозі до Ярославського вокзалу 20 хвилин).

Екологія

Новобудова будується на місці колишнього військового автопарку, зараз демонтуються останні його будівлі. У найближчих околицях немає шкідливих промислових підприємств, хоча територія з одного боку межує з військовим заводом, але за чутками, це місце вже не використовується за призначенням. З іншого боку розташовується закритий гараж одного з підприємств.

Сама Тайнинское вулиця не відрізняється великим транспортним потоком, є тихою і зеленої. У безпосередній близькості від комплексу проходить територія парку долини річки Яуза, куди з території ЖК буде організований облаштований вихід.

Вул. Тайнинское

За кілометр знаходиться Джамагаровскій парк з ставками та річкою Ічкой, на такій же відстані, в районі санаторію «Світлана», розташований Тайговий сквер. У 10 хвилинах ходьби знаходиться парк Торфянка з однойменною ставком. Та й до Національного парку Лосиний острів тут не дуже далеко.

Та й до Національного парку Лосиний острів тут не дуже далеко

Джамагаровскій парк

Думка редакції. До невеликих мінусів можна віднести відсутність метро строго в пішої доступності, проте, наземне сполучення розвинене дуже добре. Екологічна ситуація вельми сприятлива, наявністю такої кількості парків та скверів може похвалитися далеко не кожен житловий комплекс.

оцінка: оцінка:

II. Архітектура і планувальні рішення

Особливості планування і зонування

На території 4,43 Га будуть зведені 4 багатосекційних корпусу змінної висотності (7-12-22 поверхів). На південь поверховість буде зменшуватися, щоб сонце рівномірно проникало в усі квартири.

На південь поверховість буде зменшуватися, щоб сонце рівномірно проникало в усі квартири

Макет ЖК Нормандія

В першу чергу входить 7-секційний корпус №3, розрахований на 343 квартири. Його здача намічена на I квартал 2020 р Решта будинків планується ввести в експлуатацію до кінця 2020 року - так що першим засіли недовго доведеться чекати закінчення будівництва.

Під усіма будинками буде розташовуватися підземний паркінг. Загальний коефіцієнт співвідношення дуже гідний - як повідомляють в офісі продажів, за попередніми даними на 1200 квартир припадатиме 1000 місць - це багаторівневі паркувальні системи KLAUS, мотоместа площею 5,8 кв. м, стандартні і сімейні місця 13,5 і 26,5 в. м відповідно. Правда, інформація щодо кількості місць може злегка коректуватися в процесі проектування.

У комплексі реалізується концепція «двір без машин» - відкриті автостоянки будуть організовані по периметру дворів, навколо утворюють їх будинків.

Кожна пара будинків буде організовувати собою полузамкнутое простір із затишними дворами. На території розташуються дитячі та спортивні майданчики, арт-об'єкти, зони відпочинку з квітниками. Тут збереглися і величні багаторічні ялини, яким вже знайшли місце під пересадку, так що вони залишаться на території ЖК, просто помінявши дислокацію.

Тут збереглися і величні багаторічні ялини, яким вже знайшли місце під пересадку, так що вони залишаться на території ЖК, просто помінявши дислокацію

Так буде виглядати територія ЖК

домобудівництва

Автор проекту - архітектурне бюро SPEECH.

Житлові будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією c вентильованим фасадом з фіброцементних панелей. Це «просунутий» матеріал, вироблений з використанням нанотехнологій, що володіє підвищеною стійкістю по відношенню до зовнішніх впливів і має свої переваги в плані технологій кріплення. Нижній рівень облицюють керамогранитом.

йде будівництво

Корпуси будуть оформлені в приглушених тонах (відтінок слонової кістки, сірий, бежевий і т.п.), що відповідає «північної» концепції. При цьому кожна секція буде мати своє колірне рішення.

При цьому кожна секція буде мати своє колірне рішення

майбутні фасади

В обробці підлоги і стін вхідних груп використовується керамограніт, стилізований під мармур. Особлива нарізка керамограніта на підлогах утворює яскравий геометричний малюнок, що асоціюється з етнічними скандинавськими орнаментами. У під'їздах будуть організовані стійки для консьєржів, що нагадують ресепшн в готелях, облаштована зона очікування з диванами, кріслами, телевізорами, і дизайнерськими світильниками. Висота стель тут досягає 5 м. Передбачені місця для зберігання колясок і велосипедів.

Вхідні групи будуть двосторонніми і безступінчатими, зі скляними дверима з обох сторін. В усіх під'їздах, як і на території, організовують відеоспостереження.

В усіх під'їздах, як і на території, організовують відеоспостереження

Вхідні групи ЖК Нормандія

У кожній секції встановлять вантажопасажирський ліфт і кілька пассажірскіх- кількість ліфтів буде залежати від висоти секції.

Домобудівництва будуть забезпечені індивідуальною системою кондиціонування - на фасадах розмістять спеціальні блоки для кондиціонерів. На поверсі, як правило, розташовуються 4 квартири.

квартири

Один з корпусів буде відведено під апартаменти (говорити про них поки рано), решта - під квартири. В єдиному корпусі, що знаходиться зараз у продажу, виставлені поки тільки квартири з 1 по 10 поверх, але за індивідуальним запитом покупець може поцікавитися і тим, що «вище» і вийти на угоду.

Нарізка квартир більш ніж велика. Площа однокімнатних квартир складає від 35 до 60 кв. м, двокімнатних від 53 до 97 кв. м, трикімнатних від 64 до 108 кв. м, чотирикімнатних від 112 до 113 кв. м. Висота стель в чорновому стані - 2, 8 м. У житло площею понад 60 кв. м, як правило, 2 санвузли.

Всі квартири обладнані лоджіями з склінням, в 1 і 3 секціях вони панорамні. Є й унікальні квартири з повністю панорамними вікнами, але вони знаходяться, як правило, на верхніх поверхах, і ще не надійшли в продаж.

Є й унікальні квартири з повністю панорамними вікнами, але вони знаходяться, як правило, на верхніх поверхах, і ще не надійшли в продаж

Панорамне скління квартир

Житло здається без обробки, по полам прокладена трасування, встановлена ​​тимчасова вхідні двері. Згодом можна буде замовити обробку у забудовника, але це можливо тільки після отримання ключів.

Планування відрізняються різноманітністю. Наприклад, серед однокімнатних квартир є як лінійні, так і орні. Вельми привабливо виглядає кутова однокімнатна квартира площею 59,7 кв.м. 30-метрове приміщення кухні-вітальні закладено в проекті, але крім цього є ще 15-метрова спальня, тому можна вважати це житло евродвушкой. Втім, наявність 4 віконних прорізів (по 2 з кожного боку) дозволяє додатково експериментувати.

Втім, наявність 4 віконних прорізів (по 2 з кожного боку) дозволяє додатково експериментувати

Такий же варіант можливий і щодо кутовий однушки максимальної 60-метрової площі.

Такий же варіант можливий і щодо кутовий однушки максимальної 60-метрової площі

Двушки теж є як лінійні, так і орні. Лінійні двокімнатні квартири відрізняються порівняно невеликим розміром кухонь і кімнат. Наприклад, в 55-метровій двійці на кухню пропонується відвести 8,5 м, а на кімнати - по 13,3 і 14,3 кв. м, але тут можуть бути варіанти - можна облаштувати традиційно велику вітальню і маленьку спальню.

м, але тут можуть бути варіанти - можна облаштувати традиційно велику вітальню і маленьку спальню

Цікаво виглядає 60-метрова орні двушка в формі літери «Г»: у верхній частині можна організувати велику вітальня-кухонну зону або залишити 18-метрову вітальню і 15-метрову кухню, а в нижній частині, відокремленою коридором і санвузлом, організувати спальню.

Такий же варіант можливий і в 73-метровій двійці схожою форми, де на вітальню можна виділити вже 24 метра при 15-метрової кухні. Є дуже незвичайні 77-метрові двушки з оглядом на три сторони, де більшість приміщень, включаючи лоджію, мають полутрапеціевідную форму. З точки зору розташування меблів, варіант на любителя, але дуже оригінальний. А наявність в квартирі семи віконних прорізів (включаючи лоджію) дозволяє легко трансформувати її в трійку, і в четирешку.

Серед трійок теж є, як не дивно, лінійні варіанти. Така 73-метрова трикімнатна квартира, де при збереженні кількості кімнат, площа кухні буде перевищувати площу житлових приміщень, на кожне з яких доведеться в середньому по 12 кв. м.

Трійка такий же планування існує і в 76-метровому варіанті, правда, площа житлових приміщень тут більше.

Трійка такий же планування існує і в 76-метровому варіанті, правда, площа житлових приміщень тут більше

Є і 79-метрові трикімнатні квартири на вигинах секцій, має двосторонній огляд і відрізняються незвичайною формою кімнат.

Є і 79-метрові трикімнатні квартири на вигинах секцій, має двосторонній огляд і відрізняються незвичайною формою кімнат

Не менш цікаво виглядає орні трійка площею 81 кв. м в формі ідеального прямокутника з двома лоджіями з протилежних сторін. Просторий коридор з двома санвузлами розділяє квартиру на 2 рівні частини, що дає можливості для різних варіацій, хоча пропонована планування виглядає дуже раціональною.

Просторий коридор з двома санвузлами розділяє квартиру на 2 рівні частини, що дає можливості для різних варіацій, хоча пропонована планування виглядає дуже раціональною

Четирешкі тут є тільки в одній секції. 112-метрова орні чотирикімнатна квартира має лоджії з обох сторін і відрізняється функціональністю і великим розміром кімнат.

Види з верхніх поверхів будуть привабливими майже з усіх боків. Із заходу можна буде милуватися парком долини річки Яузи, з південного заходу буде відкриватися панорама парку Торфянка, зі сходу - Тайговий сквер, а з північного сходу - Джамагаровскій парк.

Будівництво ведеться в оточенні зелені

Думка редакції. До плюсів будинків можна віднести яскраві зовнішні і внутрішні архітектурні рішення, якість матеріалів. Метраж квартир і різноманітність планувань вражає, хоча житло незвичайної конфігурації або одностороння трійка - це варіанти на любителя. Оптимізм вселяє співвідношення місць в підземному паркінгу і квартирах, яким може похвалитися не кожен комплекс.

оцінка: оцінка:

III. інфраструктура

Незважаючи на те, що комплекс знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою, на території заплановано чимало корисного і цікавого. До моменту здачі комплексу тут з'явиться школа початкових класів на 200 місць і дитячий сад на 125 вихованців. Чи будуть ці установи державними чи приватними, стане ясно ближче до кінця будівництва ЖК.

Двір ЖК Нормандія

На перших нежитлових поверхах всіх корпусів розмістяться комерційні приміщення - аптеки, салони краси, дитячі секції, магазини. На в'їзді з вулиці Тайнінскіе з'явиться торговий центр. Поблизу від комплексу знаходяться школи №763 і №1955 з дошкільними відділеннями, з поглибленим вивченням англійської та німецької.

Школа №1381 з поглибленим вивченням англійської мови, математичний ліцей №1568 імені Пабло Неруда, гімназія №1506 відокремлені від РК відстанню 1,5-3,5 км, тому добиратися до них доведеться на транспорті. В районі санаторію «Світлана» знаходиться приватна школа і дитячий садок «Чудова країна», а на Єнісейської вулиці - Суворовське училище.

Додаткова освіта представлено музичною школою імені Свиридова і філією Лосиноостровського центру творчості на Стартовою вулиці. На Тайговій функціонує дитячий центр «Дельфінятко» з басейном. Спортом можна займатися в фітнес-центрі і спортклубі під «боком» у майбутнього комплексу і в СОЦ «Олімп» в 900 м від РК, де діють фітнес-клуб. Серед фішок спортивної інфраструктури - кінні клуби в парку Лосиний острів, центр хореографії та секція стрибків на батуті.

Серед фішок спортивної інфраструктури - кінні клуби в парку Лосиний острів, центр хореографії та секція стрибків на батуті

Навколо ЖК безліч місць для прогулянок

На невеликій відстані розташовуються величезна кількість продуктових магазинчиків, на розв'язці Осташковського вулиці зі МКАД знаходяться гіпермаркети «Ашан» і «Леруа Мерлен», а також «Твій Дім».

Думка редакції. Набір внутрішньої інфраструктури більш ніж достатній при локації в розвиненому районі. У зовнішній теж є свої родзинки, хоча окремі цікаві об'єкти кілька віддалені.

оцінка: оцінка:

IV. умови інвестування

Ціна питання

Фактор ціноутворення залежить не тільки від площі, а й від поверховості. Наприклад, різниця між аналогічними квартирами на другому і третьому поверхах складе близько 50-80 тис. Руб., А між другим і верхніми поверхами - в среднем500 тис. Руб. Тому пропозиції вище 10-го поверху, які незабаром надійдуть у продаж, будуть найдорожчими.

Середня вартість кв. м - 140 тис. руб. Вартість однокімнатних квартир на даному етапі 5,1-9,2 млн. Руб., Двокімнатних 7,4-12,8 млн. Руб., Трикімнатних 8,9- 13,6 млн. Руб., Чотирикімнатних 16,8-19 , 8 млн. Зрозуміло, що вартість апартаментів буде нижче, але поки вона не оголошується.

Вартість кв. м в коморах приміщеннях поки не встановлена. Ціна за місце в паркінгу стартує з 1,1 млн. Руб.

умови покупки

При покупці квартир полягає ДДУ з ФЗ-214. Можливо іпотечне кредитування від різних банків, в тому числі і від Ощадбанку зі ставкою 8% річних. Термін кредитування до 7 років. Безвідсоткова розстрочка надається на термін до закінчення будівництва корпусу, початковий внесок становить близько 20%. Залишок платежу здійснюється рівними частинами.

Залишок платежу здійснюється рівними частинами

Офіс продаж

При покупці можна скористатися опцією «Trade in»: ріелторські підрозділ компанії бере на себе реалізацію нерухомості покупця, а обрана квартира в ЖК закріплюється за ним на тримісячний термін, з фіксацією вартості.

Інформація про забудовника

Компанія «Еталон-Інвест» була заснована в 2006 р Вона входить до складу будівельного холдингу Група «Еталон» і осуществляетполний цикл робіт, пов'язаних з девелопментом, будівництвом і реалізацією великих інвестиційних проектів на ринку нерухомості Москви і області. Серед проектів ЖК «Золота Зірка» на Соколової горе, ЖК «Еталон Сіті» в Бутово, ЖК «Літній сад» в Дмитрівському районі. Зараз «Еталон» готується до презентації нового проекту «Срібний фонтан» в Олексіївському районі.

Свої об'єкти «Еталон» здає без затримок. Проект «Нормандія» стартував в березні цього року. Динаміка будівництва, як і в інших проектах компанії, вражає. В даний час перший корпус споруджено вже на рівень другого поверху.

Думка редакції. Ціни в комплексі не назвеш особливо демократичними, враховуючи стадію готовності і термін здачі. Правда, треба враховувати великі метражі. Відносними конкурентами комплексу комфорт-сегмента в Лосіноостровскій районі є два проекти від забудовника Бесткон - вже введений в експлуатацію ЖК «Будинок на Смарагдової» і ЖК «Смарагдова, 24», з терміном здачі IV квартал 2017 роки (правда, термін здачі вже два рази переносився ). Незважаючи на більш ранню здачу лінійка цін в першому проекті вкладається в 9-13 млн. Руб, а в другому - в 6,4-12 млн. Руб., Але метражі складають при цьому 42-70 кв. м і 41-74 кв. м відповідно. До того ж це проекти точкової забудови, без великої власної території.

Решта, ще не до кінця реалізовані на первинному ринку проекти в Лосіноостровскій районі, відносяться до бізнес-класу. До бізнес-класу належить і найближчий сусід комплексу в Північному Медведково, розташований по іншу сторону парку долини річки Яуза готовий ЖК SHIROKAYA.

Наявність же безпроцентної розстрочки для покупця дуже зручний інструмент, як і гнучка система знижок.

образ покупця

«В основному, це впевнений середній клас, - розповідає менеджер відділу продажів компанії« Еталон Інвест »Ілля Шитов. - Велика частина покупців - сімейні люди у віці від 30 до 40 років, багато з дітьми, є також люди похилого віку, які хочуть жити в спокійному, затишному, обжитому районі. Більша частина угод припадає на іпотеку або на стовідсоткову оплату ».

V. Підведення підсумків

Купівля житла в ЖК «Нормандія» може бути цікава всім, хто хоче жити в обжитому, затишному і дуже тихому районі, в оточенні парків. Місця далеко від жвавих шосе стають в «старій» столиці дефіцитними. Також це цікавий варіант для тих, кому цікаво експериментувати з плануванням квартир, і завдяки великим площам і цікавих рішень, тут багато можливостей.

У забудовника надійна репутація, тому тим, хто готовий чекати 3 роки, можна не хвилюватися. Корпуси здаються з невеликим проміжком, жити по сусідству з будівництвом (враховуючи час на оздоблювальні роботи) не доведеться взагалі. Дитячий сад, началка і ТЦ - зручний варіант для тих, хто хоче, щоб все було під рукою.

Загальна оцінка ЖК "Нормандія": 18.82 з 20.00

Місцезнаходження

Перспективи розвитку транспортної доступності 5 4.40 Візуальні характеристики 4 Екологія 4 Транспортна доступність на автомобілі 5 Транспортна доступність на громадському транспорті 4 Архітектура і планувальні рішення Інженерні системи 5 5.00 Зонування території 5 Організація парковки 5 Архітектура 5 Планування квартир 5 Інфраструктура Кластера 5 5.00 Заявлена 5 Найближча 5 умови інвестування Ціни 4 4.67 умови угоди 5 Надійність забудовника 5 Ризики і недоліки проекту Ризик підвищеної плати за обслуговування 0 -0.25 Рі ск заморозки проекту після першої або другої стадії 0 Ризик недорозвинення власної інфраструктури 0 Ризик проблем з паркуванням -1

Автор статті: Щеглова Катерина