Строительство »

Живі метелики на весілля

Витончені і красиві метелики стануть відмінним стильним доповненням Вашого весілля. Як прикрасити своє весілля метеликами?

Справжніх яскравих тропічних метеликів можна піднести як подарунок або влаштувати салют.

Салют з метеликів не тільки красиве, а й символічне захід. Є повір'я, що якщо тихенько сказати метелику своє потаємне бажання і випустити її з рук, вона неодмінно стане посланцем прохання на небеса, і бажання скоро здійсниться.

Є кілька варіантів використання красивих тропічних метеликів на весілля.

Так, хорошим подарунком молодятам стане «жива листівка». Листівка є об'ємним трикутний конверт. Обдаровуваний розв'язує стрічку і з конверта вилітає велика красива метелик.

Ідею «живий листівки» можуть використовувати і самі молодята. Живих метеликів можна вкласти в запрошення на весілля.

Ефектною фішкою весілля, безумовно, стане великою салют з метеликів. Молодята відкривають красиву коробку і з неї вилітає 20, 30, 50 або 100 різнокольорових метеликів! Відкрити чарівну коробку молоді можу відразу після виходу з РАГСу, під час весільного танцю або в будь-який інший важливий момент.

Нагадаємо, що за традицією молодят на щастя обсипають рисом, пелюстками троянд або монетами. Ці атрибути можна з легкістю замінити живими метеликами! Роздайте гостям конверти з «живими конфетті» і попросіть відкрити їх в один момент. Гості будуть вражені!

У Нижньому Новгороді є кілька компаній, які із задоволенням нададуть вам живих метеликів.

На постійній основі в нашому місті працює «Будинок Метелики». В день весілля вхід на виставку для молодят вільний (необхідна запис по телефону)!

Послугу можна замовити в компаніях
фотографії Послугу можна замовити в компаніях   фотографії

Як прикрасити своє весілля метеликами?