Строительство »

Будівництво СТО, АЗС

Будівництво СТО, АЗС

Див. Проектування СТО та АЗС

Центр будівельних послуг "СІМ-ТЕХНІКО" - це багатопрофільна будівельна організація, що надає комплексні послуги зі зведення об'єктів промислового та цивільного призначення в Києві та Київській області. Ми пропонуємо скористатися нашим досвідом і професіоналізмом для будівництва СТО та АЗС.

Ми пропонуємо скористатися нашим досвідом і професіоналізмом для будівництва СТО та АЗС

Про професіоналізм нашої компанії свідчать Наші нагороди , а також публікації в провідних будівельних виданнях України.

Будівництво СТО та АЗС вимагає комплексного підходу, проте аж ніяк не всі компанії, що пропонують послуги промислового будівництва «під ключ» мають можливість контролювати виробничий процес в цілому. Ми виконаємо весь цикл будівництва СТО та АЗС. При цьому фахівці нашої проектної майстерні мають повний пакет ліцензій для проектування будівель і споруд і забезпечать ретельне опрацювання проекту.

Комплектація будівель включає всі необхідні інженерні системи, а також технологічне обладнання. Поставляються будівлі оснащуються наступними інженерними системами:

 • опалення,
 • вентиляція,
 • кондиціювання,
 • водопровід і каналізація,
 • електросилове устаткування і електроосвітлення,
 • система охоронно-пожежної сигналізації,
 • телефонізація та ін.

При цьому наші фахівці візьмуть на себе всі клопоти по отриманню технічних умов на підключення до всіх необхідних комунікацій.

Здійснюючи будівництво СТО та АЗС наша компанія використовує як бисровозводімие конструкції на основі металевого каркаса з обшивкою з композитних металлокасет або сендвіч панелей, так і капітальні традиційні технології. Однак варто зазначити, що модульне будівництво або будівництво із застосуванням металевого каркаса обходиться замовникові значно дешевше, ніж зведення капітального будівництва. при капітально Здійснюючи будівництво СТО та АЗС наша компанія використовує як бисровозводімие конструкції на основі металевого каркаса з обшивкою з композитних металлокасет або сендвіч панелей, так і капітальні традиційні технології м будівництві існує необхідність в проектуванні і будівництві складного і великого фундаменту. Це обумовлено тим, що сама будівля має значну вагу. Якщо ж ви віддасте перевагу модульне будівництво або будівництво будинку на легкому металевому каркасі, то фундамент доведеться будувати значно менше.

Див. Супутні послуги

Це скорочує витрати на будівництво і зменшує час на створення фундаменту для будинку. Але на цьому переваги швидкомонтованих будинків не закінчуються.

Переваги будівництва швидкомонтованих будівель - це високі темпи, надійність споруд, можливість будувати на будь-яких грунтах. Швидкомонтовані будівлі відрізняються легкістю і не вимагають серйозних робіт при підготовки фундаменту, що важливо в сучасних умовах.

Детальніше про будівельні рішеннях, які використовуються фахівцями Центру будівельних послуг "СІМ-ТЕХНІКО" читайте в розділі Будівельні технології .

Будівництво СТО та АЗС - це повнокомплектні будівлі на основі надлегкого каркаса з оцинкованих S-образних і С-образних профілів. В рамках будівництва СТО і АЗС ми пропонуємо:

 • Низьку вартість будівництва
 • Стислі терміни поставок
 • швидку збірку
 • легкі фундаменти
 • Конструкції з негорючих матеріалів
 • Довговічну антикорозійний захист на основі цинкового покриття.

При високій швидкості робіт і невисоких витратах з Вашого боку, наша компанія виконує роботи на найвищому якісному рівні. Також ми забезпечуємо індивідуальний підхід і кожен раз намагаємося створювати будівлю, не схоже При високій швидкості робіт і невисоких витратах з Вашого боку, наша компанія виконує роботи на найвищому якісному рівні

на все, що будували до цього. Адже в автобізнесі особливо важливо мати власне обличчя, яке стане пізнаваним і буде асоціюватися у ваших клієнтів з високою якістю сервісу!

З усіх питань, пов'язаних з будівництвом СТО та АЗС, Ви можете зв'язатися з фахівцями Служби Замовника СІМ-ТЕХНІКО по тел. 233-86-84 (безкоштовна консультація).

Також фахівці "Центру будівельних послуг" СІМ-ТЕХНІКО радять ознайомитися з:

Портфоліо наших попередніх робіт

Наші ціни на надання вищевказаних послуг

Корисні статті , Які можуть відповісти на численні запитання в сфері будівництва, проектування, сучасних дизайнерських рішень, а також юридичної узгодження при здійсненні зазначених робіт.