Строительство »

У ГИБДД склали рейтинг автошкіл

Лип 12, 2016 ·

У Тольятті зареєстровано 18 автошкіл У Тольятті зареєстровано 18 автошкіл. Кращі показники підготовки курсантів в першому півріччі зареєстровані в НОУ «Ростов-Т», ПЦ «Мурзіна» і ТІПК.

Далі йдуть: «Успіх-63», ЦВМ, ДОСААФ, Соук, НОУ «Укон», УЦ «автокурси», РТЦ БДР, АНО ЛАДА Експерт, ТГУ, РТЦ ОБЖ, ТМК, ТТУ, НОУ «Профіль», НОУ «Курсор» і «Автопілот». В даному рейтингу враховується відсоток здачі іспиту з першого разу і кількість ДТП (які пройшли навчання в автошколі) за участю «молодих» водіїв.

Дуже часто у водіїв не сформовані навички правильного прогнозу дорожньої ситуації, «молодий» водій просто втрачається і дорожня обстановка виходить у нього з-під контролю - це основна причина аварій. У той же час такі водії нехтують правилами дорожнього руху, забуваючи про те, що транспорт є джерелом підвищеної небезпеки і від водія вимагається найсуворіша дисципліна за кермом, - відзначають в ДАІ Тольятті.

  • Відсоток курсантів, які здали практичний іспит з першого разу, залишається низьким і становить 2,53%.
  • За 6 місяців на міста зареєстровано 25 ДТП, скоєних з вини водіїв зі стажем керування транспортними засобами до двох років, в яких одна людина загинула і 35 отримали різні поранення.
  • Основні види ДТП: зіткнення (44% від загальної кількості ДТП, скоєних з вини водіїв даної категорії), наїзд на пішохода (20%), наїзд на перешкоду (16%). Основні причини порушень ПДР РФ: порушення правил проїзду пішохідного переходу (25%) і неправильний вибір дистанції (16%).

Схожі публікації