Строительство »

Композитор Максим Іванов хоче стягнути з Йосипа Пригожина мільйон доларів

10:49, 15.05.2018

Йосип Пригожин опинився в центрі скандалу. Композитор Максим Іванов звинувачує продюсера в незаконному використанні його музики в пісні співачки Валерії «По серпантину» і вимагає мільйон доларів. Сам Пригожин зі звинуваченнями не згоден і має намір відстоювати свою честь в суді.

«Ця людина багато років тому був готовий подарувати нам мелодію. Але ми оформили папери - так званий паритетний договір, за яким він повинен був отримувати певні суми грошей, відрахувань. Менеджери склали звіт, але йому не сподобалася цифра. Твір, на хвилиночку, пролежало на полиці два роки до того, як ми звернули на нього увагу. Слова написала Валерія, нове аранжування зробив Анатолій Лопатін, так що воно було ще й значно перероблено - за згодою автора. І ось через величезний проміжок часу пісня увійшла в репертуар », - розповів Йосип.

Інтереси Йосипа Пригожина в суді представляє зоряний адвокат Сергій Жорін . «Було вже кілька судових розглядів. Одне з останніх завершилося минулого тижня. Ми всі виграли. Незрозуміло, чого домагається ця людина, який, в принципі, повинен пишатися тим, що його пісню виконує зірка такого рівня », - поділився Жорін зі« СтарХітом ».

Йосип Пригожин і Валерія

Варто відзначити, що знаменитості часто стикаються з судовими розглядами. Так, в жовтні минулого року поп-король російської естради Філіп Кіркоров виявився в центрі плагіат-скандалу . На співака подали позов до суду за порушення авторських прав за пісню «Шовкова нитка». Про це заявив президент Спілки адвокатів Росії Ігор Трунов, який представляє інтереси позивача. За словами адвоката, текст пісні «Шовкова нитка» належить французькому автору пісень Кассаб Сінуе. В якості компенсації сторона позивача просила у Кіркорова 15 мільйонів рублів.

У березні 2018 го адвокат Кіркорова Олександр Добровінський повідомив в своєму мікроблозі в Instagram, що вони виграли суд у справі про плагіат . У своєму пості юрист припустив, що дія з французької сторони було просто аферою.

Філіп Кіркоров зі своїм адвокатом

Читайте також:

23-річний син Валерії став музичним продюсером

Йосип Пригожин зворушливо привітав Валерію з 50-річчям

Валерія зганьбила Йосипа Пригожина в шоу «Вечірній Ургант»