Строительство »

Хто оплатить рахунок за лічильники?

  1. Вішати ПРОБЛЕМИ НА ГРОМАДЯН
  2. нав'язати ПОСЛУГИ
  3. ПОРА СТАВИТИ ЛІЧИЛЬНИКИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Через лічильників електрики і води росіяни щомісяця проходять випробування на пам'ять і уважність. Чи не надав свідчення вчасно - платиш за нормативами, які перевищують реальне споживання в кілька разів. Не можна забувати і про повірку приладів обліку, без якої їх показання нікому будуть не потрібні.

Для лічильників холодної води цей термін становить шість років, для гарячої - чотири роки, а для електролічильників - від 6 до 16 років в залежності від моделі

Вішати ПРОБЛЕМИ НА ГРОМАДЯН

Згідно з рейтингом основних тем звернень в регіональні центри НП «ЖКГ Контроль» за підсумками другого кварталу 2017 року, проблеми з приладами обліку посіли сьоме місце - три відсотки від усіх скарг.

У квітні за підсумками «урядової години» у верхній палаті за участю міністра енергетики Олександра Новака голова Ради Федерації Валентина Матвієнко вказала на те, що нинішній порядок оплати за установку і повірку лічильників дратує росіян: «Дуже багато скарг надходить від губернаторів і громадян. Нехай займаються цим енергопостачальні компанії, нехай вони беруть на себе ці витрати. Ми підриваємо авторитет вітчизняних виробників, якщо вводимо такі часті режими перевірок і вішаємо ці проблеми на громадян ».

Весь міжнародний досвід говорить про те, що відповідальність за забезпечення роботи приладів обліку лежить на продавцеві, констатує заступник керівника Федерального агентства з технічного регулювання і метрології Сергій Голубєв. У той же час деякі громадяни просять залишити перевірку за ними, тому що не довіряють стороннім компаніям, і таку можливість варто передбачити, додав він.

Голова Комітету Ради Федерації з соціальної політики Валерій Рязанський називає ситуацію на ринку енергоносіїв безглуздою: «Це те ж саме, як якщо б продавці в магазинах або на ринку раптом змусили покупців приходити до них зі своїми вагами».

«Як правило, час роботи приладів до чергової повірки становить п'ять-шість років, причому може статися так, що перевіряти їх людям доведеться майже одночасно - спочатку лічильник холодної води, через деякий час - лічильник гарячої води, потім газові прилади, після - прилади обліку електроенергії, - зазначає сенатор. - І люди просто змушені шукати на це гроші, адже паралельно на них ще сиплються загрози, що якщо вони цього не зроблять, їм відключать світло, газ, воду ...

Але давайте подивимося, що таке перевірка газового лічильника. Це досить громіздкий пристрій, спочатку потрібно викликати бригаду, щоб його зняти, потім власними силами відвезти в контору, яка перевіряє, потім самому знову привезти назад і знову ж викликати бригаду, яка поставить його на місце. Мало того що це коштує п'ять-шість тисяч рублів, так ще і вимагає додаткових турбот, пов'язаних з перевезеннями ».

Він упевнений - постачальники електроенергії, газу та води повинні боротися за споживачів і хоча б частково взяти на себе фінансове навантаження з обслуговування лічильників, це «не повинно бути якоїсь нав'язаної громадянам послугою».

нав'язати ПОСЛУГИ

У грудні 2016 року члени фракції ЛДПР Антон Морозов, Сергій Натаров, Олексій Діденко і   Дмитро Савельєв   внесли до Держдуми проект поправок до Закону «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності», де запропонували зобов'язати організації, які постачають громадян водою, природним газом, теплової та електроенергії, встановлювати і індивідуальні, і загальнобудинкові прилади обліку на свої кошти У грудні 2016 року члени фракції ЛДПР Антон Морозов, Сергій Натаров, Олексій Діденко і Дмитро Савельєв внесли до Держдуми проект поправок до Закону «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності», де запропонували зобов'язати організації, які постачають громадян водою, природним газом, теплової та електроенергії, встановлювати і індивідуальні, і загальнобудинкові прилади обліку на свої кошти.

У пояснювальній записці до законопроекту парламентарії відзначають, що періодичне підвищення тарифів на послуги ЖКГ далеко не завжди супроводжується підвищенням їх якості та викликає нарікання у населення. У ЛДПР вважають, що реалізація законопроекту не потребує виділення додаткових коштів з федерального бюджету, але при цьому дозволить заощадити кошти регіональних бюджетів у зв'язку зі скасуванням необхідності надавати підтримку окремим категоріям споживачів.

«Під час зустрічей з виборцями я постійно стикаюся з тим, що люди скаржаться на посередників, які нав'язують послуги по встановленню та заміні лічильників, - пояснює один з авторів законопроекту Антон Морозов. - Такі послуги ніким не контролюються, часто прилади не відповідають вимогам компаній, які займаються ресурсоснабженія. Часто подібні нарікання стосуються газових лічильників. Їх перевірка перетворюється в цілу епопею: в населених пунктах не завжди є лабораторії, доводиться викликати газовиків, везти до обласного центру. Люди витрачають багато часу, грошей і нервів на цю операцію, і цілком логічно, якби цим займалася сама ресурсопостачальних організація. Споживач повинен платити тільки за конкретний обсяг спожитих ресурсів, і його не повинно турбувати, як організований процес їх подачі. Адже коли ви заправляєтеся на бензоколонці, то не замислювалися про те, як працює лічильник, що відміряє літри палива ».

Депутат не сумнівається, що це вигідно і самим ресурсопостачальних організаціям, які в плановому режимі стануть перевіряти лічильники і будуть впевнені, що їх неможливо «підкрутити».

У Комітеті Ради Федерації з соціальної політики також розробили законопроект про передачу обов'язків по установці і повірці побутових лічильників ресурсопостачальних організаціям. За словами заступника голови комітету Олександра Варфоломєєва , Документ перебуває на стадії узгодження з виконавчою владою.

Голова думського Комітету з житлової політики і житлово-комунальному господарству Галина Хованська ( «Справедлива Росія») відноситься до ініціатив колег скептично. Якщо обов'язки зі встановлення приладів обліку покласти на постачальників, то доведеться включати в їх витрати додаткові кошти, а це призведе до необгрунтованого зростання платежів за комунальні послуги для всіх споживачів, включаючи і тих, які встановили лічильники, пояснила вона свою позицію.

«Звичайно, все добре задарма, але треба розуміти, що якщо прилад буде встановлений за рахунок ресурсопостачальними компанії, то вона ж і буде їм володіти. Сьогодні ми в Москві спостерігаємо негативну практику, коли на кошти регіонального бюджету поставили загальнобудинкові лічильники, які знаходяться в міській власності. В результаті виявилося, що ресурсопостачальних організаціям і міській владі вигідно, коли лічильник ламається або забирається нібито на перевірку, а потім знаходиться на ній півроку замість місяця. В результаті аргументи щодо економії сімейного бюджету летять в смітник, тому що люди платять за нормативами, які значно перевищують реальне споживання », - вважає депутат.

Вона додала, що звернеться до Мінбуду, щоб відомство встановило чіткі терміни для механізації тваринницьких заміни приладів обліку і визначило відповідальність для порушників.

«Безперечно, що установкою загальнобудинкових лічильників повинні займатися ресурсопостачальними організації. Що стосується індивідуальних, то вони повинні належати власнику або наймачу житла. Я вважаю, що перекладати це ні на кого не можна », - сказав голова комісії з ЖКГ, будівництва та дорогах Громадської палати Росії, екс-мер Воркути Ігор Шпектор.

ПОРА СТАВИТИ ЛІЧИЛЬНИКИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

В кінці липня керівник Федерального агентства з технічного регулювання і метрології (Росстандарт) Олексій Абрамов запропонував вже в наступному році звільнити росіян від повірки лічильників води і перекласти цю відповідальність на керуючі компанії, а до кінця 2017 го поекспериментувати з централізованою перевіркою.

«На наш погляд, експеримент можна буде точно зробити в Нижньому Новгороді і в Санкт-Петербурзі. Але знову ж таки, не в місті в цілому, а в районі або навіть окремому багатоквартирному будинку », - зазначив глава Росстандарта.

З цією ініціативою категорично не згоден Олександр Варфоломєєв: «В даний час жителів просто атакують шахраї, що пропонують послуги з повірки, явно поза встановлених термінів, а то і просто нав'язують заміну лічильників. Держстандарт же пропонує робити це іншим «шахраям».

Керівники і співробітники компаній, що управляють, ТСЖ і МУП все частіше трапляються на розкраданні грошових коштів, внесених в якості оплати за спожиті енергоресурси, почастішали випадки кримінальних банкрутств таких організацій, в злочинних схемах широко використовуються фірми-одноденки, продовжив Варфоломєєв. «Якщо пропозиція Росстандарта буде підтримано, то подібні фірми будуть створювати і для проведення централізованих перевірок лічильників», - попереджає сенатор.

Не чекаючи відмашки з Центру, в ряді регіонів, наприклад Калінінградській і Ростовській областях, вже почали впроваджувати систему дистанційної передачі показань приладів обліку Не чекаючи відмашки з Центру, в ряді регіонів, наприклад Калінінградській і Ростовській областях, вже почали впроваджувати систему дистанційної передачі показань приладів обліку. Бездротова технологія дозволяє передавати дані на десятки кілометрів і забезпечує автономність роботи датчиків понад десяти років без заміни харчування.

Замість старих приладів обліку встановлюють нові з інтегрованими радіомодулями, які передають свідчення через базову станцію. Після цього дані автоматично обробляються і надаються в зручному веб-інтерфейсі.

Зворотний канал зв'язку дозволяє управляти окремими приладами і пристроями віддалено. За витрачанням ресурсів можна спостерігати в режимі реального часу.

Про те, що Мінбуд поставив перед собою завдання максимально автоматизувати сферу житлово-комунального господарства, в тому числі і розрахунок плати за загальнобудинкові потреби за фактичними витратами, заявив в кінці серпня заступник міністра будівництва і житлово-комунального господарства РФ Андрій Чибис.

«Ми хочемо зробити так, щоб прилади обліку були максимально комфортними та автоматичними, щоб відбувалося дистанційне зчитування даних, щоб людям не доводилося лазити в стояки, щоб не доводилося запрошувати сантехніків. Наше завдання - зробити цифрове ЖКГ, впровадити автоматизацію, безумовно, без додаткового навантаження на споживачів », - пообіцяв чиновник.

Всі квартири в новобудовах і після капітального ремонту необхідно обладнати тільки лічильниками нового покоління, наполягає Ігор Шпектор: «Питання стоїть в тому, щоб обладнати квартири новим типом лічильників, які будуть передавати показання безпосередньо в ресурсопостачальних організацію. У цьому випадку на плечі користувачів установку приладів перекладати вже не можна. Ми зацікавлені перш за все в знятті і отриманні правильних показань ».

«Пора вже впроваджувати дистанційний спосіб зняття показань приладів обліку та автоматизовану обробку даних - для цього у ресурсоснабжающих організацій, я впевнений, є всі можливості», - згоден і Олександр Варфоломєєв.

«Пора вже впроваджувати дистанційний спосіб зняття показань приладів обліку та автоматизовану обробку даних - для цього у ресурсоснабжающих організацій, я впевнений, є всі можливості», - згоден і Олександр Варфоломєєв