Строительство »

Програма пільгового автокредитування на нові автомобілі АГАТ Волгоград

Компанія «АГАТ» рада вам повідомити, що з 1 серпня 2013 практично всі бренди і моделі компанії стали учасником державної програми пільгового автокредитування. Під дію програми потрапляють автомобілі вартістю до 750 000 рублів. Суть програми полягає в тому, що держава компенсує банку, який видав автокредит, 2/3 ставки рефінансування.

Суть програми полягає в тому, що держава компенсує банку, який видав автокредит, 2/3 ставки рефінансування

Умови автокредитування, пропоновані банками:

  • Кредит надається на купівлю нового автомобіля, вартість якого не перевищує 750 000 руб.
  • Мінімальний розмір початкового внеску становить 15% від вартості автомобіля
  • Термін кредитування не перевищує 3-х років

Таким чином, тепер ви можете ще вигідніше придбай:

  • Hyundai Solaris, i30, Elantraс кредиткою ставкою від 6,5%
  • ŠKODA Fabia і Octavia A5 зі ставкою від 5,9%
  • Ford Focus зі ставкою від 0%
  • Mitsubishi Lancer 1,6 і Mitsubishi ASX 1,6 зі ставкою від 6,4%
  • LADA від 0% **

Уявіть собі, що, наприклад, Ваш Ford Focus1 буде всього за 199 рублів в день! *

Подробиці дізнавайтеся в дилерських центрах компанії «АГАТ» або на сайті agat-group.com .

* Орієнтовний розрахунок дійсний на 24.07.2013 і проведений на базі: 1) програми «Ford Credit: Лайт_Особое пропозицію», тип програми «Класика», з наданням Покупцеві спеціальної ціни на автомобіль (далі а / м) і субсидії за програмою Державної автокредитування; 2) рекомендованою ТОВ «Форд Соллерс Холдинг» ціни на а / м Ford Focus, вироблений в РФ, що діє з 01/07/2013: Ford Focus Ambiente (Амбіенте) 1.6 л 85 к.с. МКПП хетчбек - 552 500 руб. (вкл. ПДВ). Рекомендовані ціни можуть відрізнятися від цін, встановлених офіційними дилерами Ford. Термін кредиту - 36 місяців, початковий внесок - 353 600 руб., Процентна ставка банку з урахуванням субсидії за програмою Державної автокредитування - 9%, пакет документів - повний, КАСКО обов'язково. Погашення кредиту здійснюється щомісяця. Забезпечення по кредиту - застава а / м. Кредит надається «Сетел Банк» ТОВ (Ліцензії Банку Росії №2168 (безстрокові)), адреса: РФ, 125040, г. Москва, ул. Правди, д. 26. Програма діє по 30/09/2013. Зазначена пропозиція не є публічною офертою за змістом Цивільного кодексу РФ. Подробиці - на сайті www.ford.ru .

** До фірмової кредитною програмою LADA Finance і державної програми надання субсидій процентних ставок приєднуються банки: ТОВ «Русфинанс Банк», «Банк», ВТБ 24 (ЗАТ), ВАТ «Ощадбанк Росії», ЗАТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» (бере участь в акції з 8.08.13), ВАТ АКБ «Росбанк», ТОВ КБ «АйМаніБанк». В рамках державної програми субсидування автокредитів МПТ РФ базова процентна ставка по кредиту зменшується на 2/3 ставки рефінансування. Станом на 01.08.2013 субсидія складає -5,5% .Наприклад, весь серпень при покупці в кредит на 1 рік LADA Granta (c АКПП) або НОВОЇ LADA Kalina з "автоматом" (при первинному внеску від 35%), кредитна ставка з урахуванням держпрограми - від 0%! На покупку в кредит інших моделей LADA в серпні так само будуть діяти базові умови банків-партнерів з урахуванням державної програми пільгового кредитування. Детальніше про те, як купити LADA в кредит можна дізнатися на сайті - www.lada-agat34.ru .