Строительство »

Взяла автокредит машину продала

1. Взяв машину в автокредит через пів року продав перекупив. Потрібні були гроші. Зараз чотири місяці прострочення. Чого мені надалі очікувати.

1.1. Добридень!
Чекайте повістки до суду і стягнення заборгованості.

Чекайте повістки до суду і стягнення заборгованості

2. Допоможіть порадою. Взяла автокредит співмешканцю, перестав платити, суд, потім він продає цю машину на розбір ... приїхали колектора вимагають машину або гроші ... подала заяву на співмешканця. Обіцяє написати обьяснітельную дільничному і оплачувати. Колектора пропонують зробити якийсь графік на 3 місяці і суму зменшити майже на половину (по суду 270 тис). не знаю що робити. Співмешканець може ще раз кіжануть мене. Вони погрожують написати позов що продала заставу. Що мені робити? Я не проти вже сама оплачувати але максимум що я можу це 2000-3000 на місяць. Виконавчий лист вони мені не показували і у приставів його ще немає.

2.1. Добрий день.
Якщо колектори приїдуть ще раз - викликайте поліцію по телефону 102 і кричите, що приїхали грабіжники. Вони Вас нахабно залякують і брешуть.
Що стосується співмешканця - Ви повинні подати на нього в суд позов про стягнення грошей за автомобіль.

3. Взяв автокредит 1 рік платив. Наміру обдурити банк не було. Машину продав по Д.К.П. вказавши в договорі що машина в заставі у банку є окремий додаток до ДКП що покупець обізнаний про заставу всі підписи поставив і згоден. Склали договір переведення боргу на покупця хоча він нікчемний але це для себе. Чи можливо застосувати ст.159.1 ст.165 (хто власник фактично?) Ст.177 (сума 870 т.р.) або все в рамках спокійного ГК? Дякую.

3.1. Шановний Олександр!
При наявності таких застережень в ДКП в Ваших діях відсутній склад кримінально-караного діяння. Однак, в судовому порядку при наявності заборгованості за кредитним договором буде звернено стягнення на предмет застави, при нестачі - з Вас, як з боржника суми, що залишилася.
Крім того, ДКП буде визнаний недійсним, тому що порушена процедура переходу заставного майна.

3.2. Те що ви підписали з покупцем по переводу предмета застави - це звичайно протиправно, так як машина за фактом закладена як забезпечення ваших зобов'язань перед банком і заставодержателем за документами є банк і без згоди банку, тим більше із заставленим майном, є неприпустимим. У будь-якому випадку, перед банком відповідаєте саме ви, із зобов'язаннями по внесенню щомісячних платежів і оплати страховки і наслідки будуть залежати від того, якою мірою ви будете виконувати ці свої обов'язки або ваш покупець перед банком і від вашого імені.

4. Чоловік взяв автокредит у банку, оформив машину на мене, потім я її продала. Про кредит я не знала.
Кредит чоловік перестав платити тому позбувся роботи банк хоче машину забрати, мені дзвонить новий власник автомобіля загрожує що подасть до суду на шахрайство і я буду сидіти в тюрмі. Платіьь кредит не маю чим, я зараз перебуваю у декретній відпустці Що мені загрожує?

4.1. Добрий день, Аліна! Ви ніяк не могли продати транспортний засіб, який знаходиться в заставі у банку. Тим більше ПТС оригінал знаходиться в банку до моменту повного погашення кредиту. За це можуть притягнути до відповідальності.

4.2. Добридень!
Ви дійсно можете бути притягнуті до кримінальної відповідальності за ст. 159 КК РФ ., Також на Вас буде покладено обов'язок з відшкодування заподіяної матеріальної шкоди.

4.3. Згідно ст. 334 ГК РФ в силу застави кредитор по забезпеченому запорукою зобов'язанню (заставодержатель) має право в разі невиконання боржником цього зобов'язання одержати задоволення з вартості заставленого майна.
Відповідно до ст. 337 ГК РФ заставу забезпечує вимога в тому обсязі, який воно має до моменту задоволення, зокрема, відсотки, неустойку, відшкодування збитків, завданих простроченням виконання, а також відшкодування необхідних витрат заставодержателя на утримання закладеної речі і витрат по стягненню.
Разом з тим відповідно до пп. 2 п. 1 ст. 352 ГК РФ (в редакції Федерального закону N 367-ФЗ від 21 грудня 2013 року) застава припиняється, якщо заставлене майно за плату придбане особою, яка не знала і не повинна була знати, що це майно є предметом застави.
Згідно ч. 1 ст. 3 ук азанного Федерального закону N 367-ФЗ справжній Федеральний закон вступає в силу з 1 липня 2014 року.
В силу ч. 3 ст. 3 ук азанного Федерального закону положення ГК РФ в редакції цього Закону застосовуються до правовідносин, які виникли після дня набрання ним чинності.
Правовідносини, що регулюються подп. 2 п. 1 ст. 352 Цивільного кодексу РФ, виникають у зв'язку з оплатним придбанням заставленого майна за угодою, зазначена норма застосовується до угод з відчуження закладеного майна, які здійснені після 1 липня 2014 року.
У пункті 38 Постанови Пленуму Верховного Суду Російської Федерації і Пленуму Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації від 29 квітня 2010 № 10/22 роз'яснено, що набувач визнається добросовісним, якщо доведе, що при здійсненні угоди він не знав і не повинен був знати про неправомірність відчуження майна продавцем, зокрема вжив усіх розумних заходів для з'ясування повноважень продавця на відчуження майна.
Іншими словами, для припинення застави достатньою підставою буде факт визнання покупця добросовісним набувачем, який при здійсненні угоди не знав і не повинен був знати про неправомірність відчуження майна продавцем.
Як видно ви не знали і не повинні були знати про обтяження автомобіля, про те що автомобіль є предметом застави.
Таким чином, якщо авто куплено і продано після вступу в силу Федерального закону N 367-ФЗ, то в даному випадку підлягає застосуванню пп. 2 п. 1 ст. 352 ГК РФ в новій редакції.
Крім того, крім вступили з 1 липня 2014 р змін у Цивільному кодексі України щодо застави (Федеральний закон від 21.12.2013 N 367-ФЗ) також вступали в силу поправки, внесені до Основ законодавства про нотаріат (Федеральний закон від 21.12.2013 р N 379-ФЕ). Йдеться про нову розділі, присвяченому ведення реєстру повідомлень про заставу рухомого майна.
Зазначеними поправками законодавець дозволив численні проблеми, зокрема визначив поняття і механізм захисту сумлінного заставодержателя, добросовісного набувача.
Так, з 1 липня 2014 року передбачено введення реєстру повідомлень про заставу рухомого майна.
Реєстр повідомлень буде вестися нотаріусами в рамках Єдиної інформаційної системи нотаріату на підставі інформації, що подається заставодавцем і (або) заставодержателем.
Федеральна нотаріальна палата повинна забезпечити з використанням Інтернету вільний доступ необмеженого кола осіб до відомостей, що містяться в реєстрі.
Таким чином якщо на момент придбання вами автомобіля він не був включений заставодержателем до реєстру повідомлень про заставу рухомого майна - то всі ризики на заставодержателя.
Загрози нового власника зрозумілі і логічні - він заплатив Вам гроші, а йому тепер воззможно загрожує звернення стягнення на куплений у Вас автомобіль. При цьому склад кримінального злочину тут не вбачається і Вам загрожує цивільний позов про відшкодування завданих збитків - в межах вартості автомобіля зазначеної в договорі купівлі-продажу.

4.4. А яким чином автомобіль був оформлений на Вас і поставлений на облік? Тут треба розбиратися в деталях. У будь-якому випадку, саме правових способів (без порушення чинного законодательтсва) уникнення стягнення за кредитними договорами маса. Від розірвання / визнання недійсним / неукладеним кредитного договору, до припинення виконавчого провадження та визнання боржника банкрутом. Більш детальну інформацію, а так само можливі варіанти співпраці можна обговорити в приватному порядку.
З повагою, Адвокат - Степанов Вадим Ігорович.

5. Чоловік взяв автокредит у банку, оформив машину на мене, потім я її продала. Кредит чоловік перестав платити банк хоче машину забрати, мені дзвонить новий власник автомобіля загрожує що подасть до суду на шахрайство і я буду сидіти в тюрмі. Що мені загрожує?

5.1. Добрий вечір. Вам загрожує тюремний термін за стаття 159 частина 2 КК РФ. Швидше повертайте гроші в банк за кредит чоловіка, якщо не хочете сидіти реальний термін у в'язниці.

5.2. Так він може подати заяву в поліцію. Також це може зробити банк, так як машина все ж перебувала в заставі у банку. Але ваша ситуація не до кінця зрозуміла. Як чоловік оформив авто на вас, якщо кредит узяв на себе.

5.3. У разі, якщо автомобіль знаходиться під заставою в банку, Ви зобов'язані були при складанні договору купівлі-продажу автомобіля в договорі прописати дане обтяження. У Ваших діях вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 159 КК РФ .
Шахрайство, вчинене групою осіб за попередньою змовою, а рівно з заподіянням значної шкоди громадянинові, -
карається штрафом в розмірі до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до двох років, або виправними роботами на строк до чотирьохсот вісімдесяти годин, або виправними роботами на строк до двох років, або примусовими роботами на строк до п'яти років з обмеженням свободи на термін до одного року або без такого, або позбавленням волі на строк до п'яти років з обмеженням свободи на термін до одного року або без такого.

6. Я взяв машину в автокредит. Через півроку потрапив в аварію чи можу я продати машину через банк.

6.1. Навряд чи банку це буде цікаво, але в будь-якому випадку ви можете це запропонувати банку

7. 3 роки тому взяв в автокредит машину. Машину продав а кредит справно платив, трохи змінилися обставини життя, можливості платити кредит не було, бан я повідомив про труднощі. На даний момент надійшов виконавчий лист з банку, заарештували зарплатну картку, юрист банку пропонує заплатити йому 20000 р і він забере виконавчий, щоб на мене не завели кримінальну справу за статтею шахрайство, т до машину я продав а гроші не віддав і продовжую платити кредит. Що мені можна зробити? Платити юристу банку гроші або як? чи можуть з мене утримувати всю зарплату в рахунок погашення боргу? Дякуємо!

7.1. Платити цього юристу точно не варто.

8. У грудні 2014 р взяла автокредит до грудня 2019 гПОгасіла кредит в березні 2016 р (продала машину). Страхування життя обійшлося в 66580 р 60 коп. Чи можна вимагати повернення частини страхових внесків?

8.1. Добрий вечір! Читайте Ваш договір зі страхування життя. Там є пункт щодо дострокового погашення кредиту. Кожна страхова компанія до цього питання підходить індивідуально. Вирішіть з ними це питання.

9. Взяла автокредит, надавши неправдиві дані про роботу та зарплату, через місяць машину продала. Виплачувала 2 роки, залишилося ще 3, зараз оплачую по 2000 на місяць, замість 23000 прострочення 5 місяців. Чим загрожує подальша несплата?

9.1. Чим загрожує подальша несплата?
Стаття 159.1. Шахрайство в сфері кредитування
[Кримінальний кодекс РФ] [Глава 21] [Стаття 159.1]
1. Шахрайство в сфері кредитування, тобто розкрадання грошових коштів позичальником шляхом подання банку або іншому кредитору завідомо неправдивих і (або) недостовірних відомостей, -
карається штрафом в розмірі до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до одного року, або виправними роботами на строк до трьохсот шістдесяти годин, або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років, або примусовими роботами на строк до двох років, або арештом на строк до чотирьох місяців.
2. Те саме діяння, вчинене групою осіб за попередньою змовою, -
карається штрафом в розмірі до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до двох років, або виправними роботами на строк до чотирьохсот вісімдесяти годин, або виправними роботами на строк до двох років, або примусовими роботами на строк до п'яти років з обмеженням свободи на термін до одного року або без такого, або позбавленням волі на строк до чотирьох років з обмеженням свободи на термін до одного року або без такого.
3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені особою з використанням свого службового становища, а також у великому розмірі, -
караються штрафом у розмірі від ста тисяч до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від одного року до трьох років, або примусовими роботами на строк до п'яти років з обмеженням свободи на термін до двох років або без такого, або позбавленням волі на строк до п'яти років зі штрафом у розмірі до вісімдесяти тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до шести місяців або без такого та з обмеженням волі на строк до півтора років або без такого.
4. Дії, передбачені частинами першою чи третьою цієї статті, вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі, -
караються позбавленням волі на строк до десяти років зі штрафом у розмірі до одного мільйона рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до трьох років або без такого та з обмеженням волі на строк до двох років або без такого.
Примітка. Великим розміром у цій статті, а також в статтях 159.3, 159.4, 159.5, 159.6 цієї глави визнається вартість майна, що перевищує один мільйон п'ятсот тисяч рублів, а особливо великим - шість мільйонів рублів.

9.2. Вам можуть пред'явити позов про стягнення боргу, відсотків і неустойки за прострочення.
У суді Ви, зможете, посилаючись на ст.333 Цивільного кодексу РФ, істотно зменшити стягуються банком неустойки (пеня, штраф) і, заступаючись за ст.203 ЦПК РФ отримати тривалу розстрочку або відстрочку виконання рішення суду.

10. Я взяла автокредит заплатила перший внесок заплатила за один місяць і все платити нічим. Машину я продала. Що мені за це буде?

10.1. Катерина, а як ви продали машину, якщо вона в заставі у Банку? не зрозуміло.
Гроші то від продажу отримали? так ось і погасіть кредит.

10.2. Ви не можете продати авто і зняти його з обліку без викупу у банку (заставодержателя).

11. Взяв автокредит за не сплату банк подав суд, рішенням суду було щоб банк забрав машину і продав в погашенні кредиту. Банк телефонує і хоче забрати машину, підкажіть будь ласка які документи мені потрібно від банку взяти, щоб підтвердити що вони забрали машину. Дякуємо. Або все таки краще дочекатися приставів?

11.1. Акт передачі ТЗ в банк. Або можете чекати поки пристави накладуть арешт.

12. Взяв автокредит, продав машину, зараз плачу без прострочень. Але банк вимагає надати КАСКО, його у мене немає, за це мені нараховують штрафи. Що потрібно зробити щоб банк не нараховував штрафи і при цьому не робити КАСКО, як себе вести?

12.1. Потрібно звернутися до суду і припинити штрафи.
Ст. 16 Закону РФ "Про захист прав споживачів" вказує: "1. Умови договору, що ущемляють права споживача в порівнянні з правилами, встановленими законами або іншими правовими актами Російської Федерації у сфері захисту прав споживачів, визнаються недійсними.
Якщо в результаті виконання договору, що ущемляє права споживача, у нього виникли збитки, вони підлягають відшкодуванню виробником (виконавцем, продавцем) у повному обсязі.
2. Забороняється обумовлювати набуття одних товарів (робіт, послуг) обов'язковим придбанням інших товарів (робіт, послуг). Збитки, завдані споживачеві внаслідок порушення його права на вільний вибір товарів (робіт, послуг), відшкодовуються продавцем (виконавцем) в повному обсязі.
Забороняється обумовлювати задоволення вимог споживачів, що пред'являються протягом гарантійного терміну, умовами, не пов'язаними з недоліками товарів (робіт, послуг).
(Абзац введений Федеральним законом від 21.12.2004 N 171-ФЗ)
3. Продавець (виконавець) не має права без згоди споживача виконувати додаткові роботи, послуги за плату. Споживач має право відмовитися від оплати таких робіт (послуг), а якщо вони оплачені, споживач має право вимагати від продавця (виконавця) повернення сплаченої суми. Згода споживача на виконання додаткових робіт, послуг за плату оформляється продавцем (виконавцем) в письмовій формі, якщо інше не передбачено федеральним законом. "

12.2. Допускається розірвання кредитного договору в судовому порядку тільки після того, як одна зі сторін у письмовій формі звернулася до іншої сторони, що бере участь в договорі з питанням про мирне розірвання документа. Суд має право втрутитися в розірвання договору, за умови невиконання, хоча б одного з пунктів, заздалегідь обумовлених згаданих в умовах договору.
Можна самим звернутися з позовом і по ст.333 ГК РФ, просити про зниження неустойки. Сума боргу, залишається, а суддя знижує, або зовсім скасовує нараховані банком штрафи. Вам слід обгрунтувати причину невиплати. Довідка 2НДФЛ-якщо знизився рівень доходу, болелі- довідка з лікарні і т.д.

12.3. Зазначені дії страхової компанії є грубим порушенням Закону РФ від 07.02.1992 № 2300-1 «Про захист прав споживачів» (Закон про захист прав споживачів), який забороняє нав'язування споживачу не потрібних йому платних послуг.
Названий заборона сформульований в статті 16 Закону про захист прав споживачів в якості запобіжного, що охороняє право споживача на вільний вибір товарів (робіт, послуг).
Крім того, примушування громадянина до укладення договору (придбання додаткових страховок) свідчить про обмеження його права на свободу договору.
Свобода договору в російському законодавстві є не тільки суб'єктивним правом, а й одним з основоположних принципів побудови договірних відносин відповідно до статті 421 Цивільного кодексу Російської Федерації (ГК РФ).

12.4. Згідно ст. 927 ГК РФ страхування може носити обов'язковий характер тільки у випадках, передбачених законом. Страхування ж транспортного засобу за полісом КАСКО в силу закону носить добровільний характер.
Тобто Банк не може зобов'язати Вас це робити.
Пишіть притінення в Банк, якщо не допоможе, тоді в суд.

12.5. нарахування штрафів з боку банку незаконно в соотв зі ст 15,16 ФЗ "Про захист прав споживачів" Звертайтеся до суду і просите в суді визнати нарахування штрафів незаконними і стягнути з банку безпідставне збагачення (ст 1102 ДК РФ) а так же нарахуєте відсотки за користування грошима і перевірте процентну ставку, яка напевно як показує практика завищена
бажаю удачі

12.6. Що написано в кредитному договорі?

12.7. Тому що банк думає, що авто знаходиться у вас, так як за умовами кредиту ви не має права розпоряджатися авто і продавати її поки вона в заставі у банку. Сплатіть весь кредит відразу і отримаєте довідку про відсутність заборгованості.

12.8. Звертайтеся зі Скарги в Росспоживнагляду и Вимагаю віключення цього пункту з договором и Залучення банку до адміністратівної відповідальності.
Стаття 14.8 КоАП РФ. Порушення других прав споживачів
2. Включення в договір умов, що ущемляють права споживача, встановлені законодавством про захист прав споживачів, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

12.9. УМОВИ ДОГОВОРУ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ УКЛАСТИ КАСКО І УМОВА ПРО НАРАХУВАННЯ ШТРАФІВ ВИ МОЖЕ визнані нікчемними В СУДІ НА ПІДСТАВІ СТ. 16 ЗАКОНУ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ, ЯКИЙ ЗАБОРОНЯЄ НАВ'ЯЗУВАТИ ДОП. ПОСЛУГИ, І ВМИКАТИ В ДОГОВІР УМОВИ що порушують права споживачів.
ЦЕ УМОВА договір ущемляє ВАШІ ПРАВА, Т.К. ВАС зобов'язує ОФОРМИТИ КАСКО, нав'язуючи ВАМ непотрібні послуги, А БЕЗ ЦЬОГО НАРАХОВУЮТЬ ШТРАФИ ​​ЗА ВИКОНАННЯ ОБОВ'ЯЗКИ, ЩО НЕ ПОВ'ЯЗАНА З ВИКОНАННЯМ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПО КРЕДИТУ. Примушування до укладення договору ЗАБОРОНЕНО СТ. 421 ГК РФ.
ПЕРЕД ОБІГОМ В СУД ВИ МОЖЕ ПОДАТИ В БАНК ПРЕТЕНЗІЮ З ВИМОГОЮ АНУЛЮВАТИ НАРАХОВАНІ ШТРАФИ, Т.К. УМОВА ДОГОВОРУ КАСКО нікчемним і не ПІДЛЯГАЄ ЗАСТОСУВАННЯ.
У РАЗІ ВІДМОВИ МОЖУТЬ ПОДАТИ ПОЗОВ ДО СУДУ З ВИМОГОЮ ПРО ВИЗНАННЯ ЦИХ УМОВ договорів нікчемними І ПРО АНУЛЮВАННЯ заборгованість по штрафах. СТ. 131-132 ЦПК РФ.
Закон РФ від 07.02.1992 N 2300-1
(Ред. Від 05.05.2014)
"Про захист прав споживачів"
(З ізм. І доп., Вступ. В силу з 01.07.2014)
Стаття 16. Недійсність умов договору, що ущемляють права споживача
1. Умови договору, що ущемляють права споживача в порівнянні з правилами, встановленими законами або іншими правовими актами Російської Федерації у сфері захисту прав споживачів, визнаються недійсними.
Якщо в результаті виконання договору, що ущемляє права споживача, у нього виникли збитки, вони підлягають відшкодуванню виробником (виконавцем, продавцем) у повному обсязі.
2. Умови договору, що ущемляють права споживача в порівнянні з правилами, встановленими законами або іншими правовими актами Російської Федерації у сфері захисту прав споживачів, визнаються недійсними.
Якщо в результаті виконання договору, що ущемляє права споживача, у нього виникли збитки, вони підлягають відшкодуванню виробником (виконавцем, продавцем) у повному обсязі.
Стаття 15. Компенсація моральної шкоди
Моральна шкода, завдана споживачеві внаслідок порушення виробником (виконавцем, продавцем, уповноваженою організацією або уповноваженим індивідуальним підприємцем, імпортером) прав споживача, передбачених законами і правовими актами Російської Федерації, що регулюють відносини у сфері захисту прав споживачів, підлягає компенсації заподіювача шкоди за наявності його провини. Розмір компенсації моральної Шкоди візначається судом и не Залежить від розміру відшкодування майнової Шкода.
Стаття 14.8 КОАП РФ. Порушення інших прав споживачів
2. Включення в договір умов, що ущемляють права споживача, встановлені законодавством про захист прав споживачів, -
(В ред. Федерального закону від 21.12.2013 N 363-ФЗ)
(Див. Текст в Попередній редакции)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)

12.10. Доброго дня! Умова про наявність КАСКО передбачено в договорі і санкції там же. Так ось, щоб Вам відповісти необхідно вивчити цей договір, і після цього можливо дати професійну консультацію.

12.11. Доброго дня!
Ви можете звернутися з Позовною заявою до Суду.
Стаття 3 Цивільного процесуального кодексу Російської Федерации.
Право на звернення до суду
1. Зацікавлена ​​особа має право в порядку, встановленому законодавством про цивільне судочинство, звернутися до суду за захистом порушених або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів, в тому числі з вимогою про присудження йому компенсації за порушення права на судочинство в розумний строк або права на виконання судової постанови в розумний термін.
Стаття 14.8 Кодексу Російської Федерации про Адміністративні правопорушення. Порушення інших прав споживачів
1. Порушення права споживача на отримання необхідної та достовірної інформації про реалізоване товар (роботу, послугу), про виробника, про продавця, про виконавця і про режим їх роботи - тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб в розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів; на юридичних осіб - від п'яти тисяч до десяти тисяч рублей. 2. Включення в договір умов, что ущемляють Встановлені законом права споживача, - Тягном за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб в размере від однієї тисячі до двох тисяч рублей; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 3. Ненадання спожівачеві пільг і переваги, встановлений законом, - Тягном за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб в размере від п'ятисот до однієї Тисячі рублей; на юридичних осіб - від п'яти тисяч до десяти тисяч рублей.
Стаття 333 Цивільного кодексу Російської Федерации.
зменшення неустойки
Если що підлягає сплаті неустойка явно не відповідає НАСЛІДКІВ Порушення зобов'язання, суд має право Зменшити неустойку. Правила цієї статті НЕ зачіпають права боржника на Зменшення розміру его відповідальності на підставі статті 404 цього Кодексу и права кредитора на відшкодування збитків у випадках, передбачених статтю 394 цього Кодексу.

12.12. Сплатіть кредит і відсотки -і більше Не платите-в суді ст333 ГК РФ дає Вам підстави для зниження пені та штрафів

12.13. Добрий день. Для початку напишіть письмову претензію до банку з вимогою не нпчіслять штраф і прибрати умова про штраф з договору. Це буде дотриманням досудового порядку. Банк Вам відмовить. Далі Ви маєте право звернутися з позовом про визнання умови договору, що ущемляє право споживача. Якщо суд визнає даний факт, то умова про штраф буде виключено. Але будьте готові, що ставка по кредиту значно виросте. Також будьте готові до проблем, ввплоть до кримінального переслідування у зв'язку з тим, що Ви продали закладене авто.Успехов!

12.14. Пояснення причини, по якій банк вимагає каско у свого вигодонабувача досить логічно. Автомобіль, перебуваючи в експлуатації у кредитопозичальника, піддається різним ризикам, починаючи від нанесення шкоди, закінчуючи викраденням. Але при цьому сам автомобіль є власністю банку. Щоб покрити ризики, пов'язані з проданим за кредитом автомобілем, банк вимагає каско на нього. Таким чином, банк, будучи власником транспортного засобу фактично, але не практично, знімає з себе ризики, пов'язані з псуванням автомобіля третіми особами.
Можете звернутися із заявою до суду про заміну платника по кредиту (адже ви продали автомобіль). Або ж вимагати розірвання кредитного договору, але в цьому випадку вам доведеться заплатити весь борг одразу

12.15. Доброго дня!
З огляду на те, що договір страхування є добровільним нав'язування або обумовлення придбання одного товару (роботи, послуги) за необхідне придбанням іншого товару (роботи, послуги) - заборонено.
Вам варто в судовому порядку визнавати умови договору недійсними. Забороняється обумовлювати набуття одних товарів (робіт, послуг) обов'язковим придбанням інших товарів (робіт, послуг). Збитки, завдані споживачеві внаслідок порушення його права на вільний вибір товарів (робіт, послуг), відшкодовуються продавцем (виконавцем) в повному обсязі (п. 2 ст. 16 Закону Про захист прав споживачів).

13. Взяли машину в автокредит шеврале Круз стандартна комплектація, пізніше виявився обман, що продали як повної комплектації. Вартість 900 тис плюс відсотки. Поки з'ясовували правду платили, виплатили майже 100 тис. Але потім мене скоротили на роботі, не міг оплачувати, відсотки набігли, банк подав до суду, що мн загрожує?

13.1. Добрий вечір!
Швидше за все позов банку буде задоволений. Буде порушено ІП згідно з рішенням суду. Далі можливий арешт майна приставами в рамках ВП.
Рекомендую Вам написати заяву на ім'я судді про надання Вам розстрочки / відстрочки виконання судового рішення і зниженні неустойки, відсотків і т.д.

14. Вчора чоловік взяв автокредит. Як початковий внесок, продав цього ж автосалону стару машину. Але ні початкового внеску, ні грошей ми так і не побачили. Сьогодні дзвонили, нам сказали, що видавався чек, хоча його не було. І продублювати цей чек вони не можуть. Як бути, підкажіть!

14.1. Керуйтеся умовами договору (ст. 421 ЦК України). Підпишіть з салоном Акт про внесення початкового внеску шляхом надання старого авто

14.2. Як бути підкажіть!
Подавайте скаргу в прокуратуру вони розберуться і ухвалять
Заходів прокурорського реагування
При виявленні порушень закону (ст. 24 Закону) або прав і свобод людини і громадянина (ст. 28 Закону) прокурор або його заступник вносить подання про усунення виявлених порушень до органу або посадовій особі, які правомочні усунути допущені порушення.
Протягом місяця з дня внесення подання повинні бути прийняті конкретні заходи щодо усунення допущених порушень, їх причин і умов, що їм сприяють: про ці заходи повідомляється прокурору в письмовій формі.
У разі, якщо в діяннях посадових осіб, які допустили порушення законів, міститься склад злочину або адміністративного правопорушення, в залежності від характеру порушення закону прокурор виносить мотивовану постанову про порушення кримінальної справи або постанова про порушення справи про адміністративне правопорушення (ст. 25 Закону, ст. 37 КПК РФ, ст. ст. 25.11, 28.4 КоАП РФ).

14.3. Розривати договір, стягується штраф.
Це покриє всі збитки.

15. Я взяла автокредит на машину в минулому році, на п'ять років, чи можу я її зараз продати і яким чином це можливо.

15.1. Якщо у вас ПТС на руках то ніяких перешкод до продажу авто немає, а кредит доведеться платити далі.

16. Взяв автокредит на суму 1 000 000 р. Продав машину відразу, платити не хочу, що буде за це?

16.1. А автомобіль, що купується виступав забезпеченням по кредиту, тобто в якості застави? Пропоную Вам почитати кредитний договір, який Ви підписували при оформленні автокредиту, я впевнена, там все докладно розписано.

16.2. Посадять за шахрайство.

16.3. Можуть і залучити. Хоч пару раз-то заплатите за платежами

17. Взяли машину в автокредит 3 місяці тому. Знайомий просить продати авто, обіцяючи виплачувати кредит Як в нашому випадку вчинити, убезпечивши себе від проблем з банком? Чи можна переоформити всі банківські папери на нього?

17.1. Якщо банк схвалить його як позичальника, то так. А так як ПТС в банку, ніякі інші реєстраційні дії Ви зробити не зможете.

18. Я взяла машину в автокредит, але продала її тому часто ламалася. Взяла іншу так само автокредит (нову). Обставини склалися так, що я якийсь час не могла платити за обома кредитами, зараз влаштовуюся на нову роботу і зможу поступово погасити заборгованість. Але стали дзвонити банки і кажуть що мене зняли з графіка і можуть обидві машини поставити на штраф стоянку, поки не виплачує кредити. Але першої машини у мене вже немає і в банку про це не знають. Порадьте будь ласка як мені поступити в даній ситуації. Дякуємо!

18.1. Ірина, здрастуйте.
Якщо ці машини були в заставі у Кредиторів, то Ви себесоздалі ще більшу проблему, так як крім Банків Вам доведеться розбиратися в суді з покупцем машини.
Якщо Застави не було, тоді вже всі питання Ви маєте право вирішувати з Банками за боргами за кредити.
Хай щастить.

19. Допоможіть! До шлюбу чоловік взяв автокредит, машина розбита і продана, я плачу кредит за цю машину 6 років і виплатила вже більше 1 млн. Руб. Чоловік за ці роки працював в загальному рахунку не більше року в різних організаціях, кредит прлатіла я завжди! У квітні 2012 року ми розписалися, зараз збираємося розлучатися, чи можу я змусити його повернути мені хоча б частину цієї суми? Адже він ні копійки не заплатив, ні до шлюбу, ні під час.

19.1. Так, можете, для цього Вам необхідно звернутися до суду з позовною заявою, в якості підтвердження у Вас повинні бути документи, що підтверджують факт оплати боргового зобов'язання Вами, а саме, чеки, квитанції або інші документи.

19.2. Ірина, так, безумовно, Ви можете це зробити, але тільки через суд без суду Вам не обійтися.

20. Я взяла автокредит, але так склалися обставини, що довелося машину продати, ще не виплативши всю суму за неї, а гроші віддати за іншого борг. Розписка у мене є, що борг я віддала. А тепер і машини немає і грошей, що б платити суму, що залишилася в банк теж немає. Дзвонять колектора. Машина була у банку в заставі. Що мені тепер буде за це?
Але інакше вчинити було просто не можна. Ситуація була безвихідна, хоча і зараз вона не краще? Допоможіть, будь ласка радою!
PS За машину я платила близько трьох років, Кредит був оформлений на п'ять.

20.1. Чи загрожує - порушення кримінальної справи за ст. 159 - шахрайство. А також стягнення в судовому порядку заборгованості по кредиту - від банку і вартості автомобіля - від покупця.
Більш конкретно сказати не можна, так як в рамках сайту всю інформацію з'ясувати неможливо.
Всього найкращого.

Всього найкращого

21. Знайомі взяли автокредит. Машину продали. Кредит не виплачують. Які наслідки? І чи можна отримати термін якщо не виплачувати кредит?

21.1. Можна, якщо Суммана кредиту більше 250000 тис. Рублів.

Що мені робити?
О власник фактично?
Або все в рамках спокійного ГК?
Платіьь кредит не маю чим, я зараз перебуваю у декретній відпустці Що мені загрожує?
4.4. А яким чином автомобіль був оформлений на Вас і поставлений на облік?
Що мені загрожує?
Що мені можна зробити?
Платити юристу банку гроші або як?
И можуть з мене утримувати всю зарплату в рахунок погашення боргу?
Чи можна вимагати повернення частини страхових внесків?