Строительство »

РНКБ Банк видав 1000 автокредитів в Криму

РНКБ Банк видав 1000 автокредитів в Криму

З моменту запуску програм з автокредитування травнем 2017 року РНКБ Банк (ПАТ) видав понад 1000 автокредитів. В даний час портфель банку по автокредитуванню перевищив 500 млн рублів, з них 300 млн рублів видані в рамках державної програми пільгового автокредитування.

Подати заявку на придбання автомобіля в кредит в РНКБ може будь-який громадянин РФ у віці до 66 років за умови постійної зайнятості. Також дія програм поширюється на власників пенсійних карт РНКБ. Середня сума кредиту на придбання автомобіля в РНКБ становить 570 тис рублів, середній розмір початкового внеску - близько 30%. Найчастіше жителі Республіки Крим та м.Севастополь беруть в кредит автомобілі марок Lada, Kia, Volkswagen, Hyundai, Renault, Skoda.

У 2018 році РНКБ Банк (ПАТ) продовжує участь в спеціальних програмах держсубсидування автокредитування «Перший автомобіль» і «Сімейний автомобіль». Скористатися субсидією в розмірі 10% від вартості автомобіля можуть позичальники, які купують в кредит свій перший автомобіль, або клієнти з двома і більше неповнолітніми дітьми. Умови даних програм припускають придбання нових автомобілів, вироблених не раніше 1 грудня 2017 р вартістю до 1,45 млн рублів і загальною масою не більше 3,5 тонни.

- Наші клієнти дуже зацікавлені в отриманні пільг при придбанні автомобіля в кредит - більше половини з них оформили автокредити з компенсацією витрат на сплату початкового внеску від держави в розмірі 10% від вартості автомобіля, - каже віце-президент - директор з роздрібного бізнесу РНКБ Микола Білан .

Оформлення кредиту на придбання автомобіля можливо в рамках програм РНКБ Банк (ПАТ) - «Автостандарт» і «Автолайт».

Програмою «Автостандарт» можуть скористатися власники зарплатних карт РНКБ, пенсіонери, працівники бюджетних організацій, військовослужбовці і співробітники правоохоронних органів, співробітники комерційних організацій, нотаріуси, командний склад цивільних судів.

За програмою «Автолайт» подача заявки на кредит здійснюється за двома документами - паспорт РФ і СНІЛС.

Детальніше з умовами програм автокредитування, а також отримання державної субсидії можна ознайомитися в розділі «Автокредит» на сайті банку.


Прес-служба РНКБ

Прес-секретар Діана Скляренко:
Тел. +7 495 232-90-00 (додатковий - 45-597)
[email protected]

Головний спеціаліст Анна Челядин:
Тел. +7 495 232-90-00 (додатковий - 45-598)
[email protected]