Строительство »

прострочений автокредит

1. Простроч автокредит. Борг зростає. Банки 2 рази позбавляли ліцензій, договір переданий в ГК АСВ. Вони не реструктуризують і не знижують борги, не знаю куди звернутися.

1.1. Потрібно звернутися з письмовою мотивованою претензією на адресу АСВ.

Потрібно звернутися з письмовою мотивованою претензією на адресу АСВ

2. У мене авто в автокредит узятий, прострочений. Сьогодні подзвонив судовий пристав і сказав що треба підписати арешт на авто, А авто залишити у мене на збереження без права керування. Скажіть будь ласка таке можливо або пристав вилучить у мене авто.

2.1. Вилучить якщо знайде. Вам необхідно оскаржити арешт без права керування. Згідно із законом пристав може вилучити авто для подальшого продажу з торгів.

3. У мене прострочений автокредит. Був суд. Автомобіль вилучено приставом і відправлений на торги. По суду сума автомобіля 1430000. З перших торгів він не проданий. Мені надсилають постанову, що автомобіль відправляють на другі торги, сума 397000. Я не згодна з оцінкою. Як бути?

3.1. Привіт Тамара!
Вам необхідно в терміновому порядку оскаржити постанову судового пристава про зниження ціни реалізованого авто!
Торгує компанія проводить торги, а також ССП таким чином за безцінь купують дорогі авто.

4. У мене прострочений автокредит тепер я немогу їздити на цій машині. Гай може відібрати у мене я просто боюся виїхати на дорогу.

4.1. Добридень!
Банк може вилучити і продати машину тільки на підставі судового рішення.
В основному з моменту першої прострочення до вилучення транспортного засобу може пройти 6-12 місяців. Якщо банк не може вплинути на боржника, він подає позовну заяву до суду з проханням про стягнення заборгованості по кредиту.
Якщо позичальник відмовляється надати Банку автомобіль, то в справу втручаються судові пристави, які конфіскують його в примусовому порядку.
Після вилучення автомобіль потрапляє на аукціон, де, як правило, продається за досить низькою ціною. Виручені з продажу грошові коштів спрямовуються на погашення заборгованості перед Банком.
А ГИБДД тут ні до чого.

5. Банк подав на нас до суду за прострочені платежі по автокредиту. Автокредит оплатили повністю до суду, юрист банку сказав що суду тепер не буде. Але суд все-таки відбувся і виніс рішення на користь банку, ще й держмито щоб ми оплатили. Як скласти Апеляційну скаргу, на які статті спиратися, щоб скасували це рішення суду?

5.1. Здрастуйте, Олександре!
Якщо ви в суд надали всі квитанції про оплату кредиту, то не зрозуміло в зв'язку з чим суд виніс рішення про стягнення з Вас заборгованості
Апеляційна скарга подається відповідно до ст. 321 ЦПК рФ
Але, щоб відповісти на ваше запитання більш конкретно необхідно вивчати рішення суду першої інстнаціі
І швидше за все, самі Ви апеляційну скаргу грамотно скласти не зможете, краще звернутися до юриста
Можете звернутися до будь-якого юриста на сайті в особисті повідомлення.

5.2. Посилайтеся на те, що банком не доведене наявність у Вас заборгованості, а також не спростовано те, що Ви її оплатили, якщо у Вас є відповідні докази;
"Цивільний процесуальний кодекс Російської Федерації" від 14.11.2002 N 138-ФЗ (ред. Від 07.03.2018)
"" Стаття 56. Обов'язок доведення
"" 1. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, якщо інше не передбачено федеральним "законом".
"" 2. Суд визначає, які обставини мають значення для справи, якій стороні належить їх доводити, виносить обставини на обговорення, навіть якщо сторони на будь-які з них не посилалися.
"Відкрити повний текст документа"

5.3. Добридень! Якщо рішення винесено в заочному порядку жодної апеляції не треба, а якщо ви були повідомлені належним чином і просто проігнорували засідання, тоді треба відновлювати терміни (з якихось підстав). Але перш за все необхідно написати лист в Банк, викласти всі аргументи, докласти всіх копії квитанцій і взяти виписку з особового рахунку (може якийсь із платежів не зарахувався або вчасно не зарахувався не з вашої вини і виникла пеня) Банку не вигідно нести репутаційні ризики, якщо ви дійсно все виплатили, то Банк це визнає, а з юристів за помилки запитають начальники!

6. У мене є прострочений автокредит. Рік платив, потім пару років не платив, тому що не було можливості, та й банк нарахував чималі штрафи, оплачувати які не хотілося. У реструктуризації відмовили - для неї тоді потрібно було внести одноразовий платіж за пропущений рік. У 2016 році банк заочно (без мене) через суд отримав судове рішення, і на сьогодні вже є виконавчий лист. По ньому мені належить віддати автомобіль і заплатити більше 900 тис. Руб., Приблизно третина з яких - неустойка і відсотки. Нова машина коштувала близько 750 тис. Виконавче провадження поки не порушено. Питання один: чи є в даній ситуації шанс зберегти машину? Пристави кажуть, що варіант один - домовлятися з банком, інакше заберуть незабаром. Сам я не проти виплати і якийсь реструктуризації, але сума "накрутки" неприйнятна.

6.1. Доброго дня! Якщо рішення суду прийнято заочно, необхідно шукати адвоката і скасовувати заочне рішення, просити суд зниження неустойки на підставі ст.333 ГК РФ.

6.2. Добрий вечір. Вам необхідно звернутися із заявою до суду про перегляд заочного рішення написати заяву і просити знизити неустойки і штрафи. Гарного приємного вечора.

6.3. Добрий день.
Є шанс. Просто оскаржуйте заочне рішення.
Щастя Вам, добра і благополуччя, з повагою колектив ТОВ "ОРІОН".

7. Скажіть будь ласка чи може банк без рішення суду забрати машину за прострочений автокредит (на цю машину) за 3 місяці?

7.1. Добрий день.
Договором є домовленість двох або декількох осіб про встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.
Ст. 819 ГК РФ за рішенням суду тільки.

8. Простроч автокредит в плюс банку 6 міс б що делати як врегулювати відносини з банком.

8.1. Доброго часу доби! Що робити? Домовлятися з банком про реструктуризацію кредиту. Можете перевести кредит в іншому банку.

9. Прошу Вашого ради.
є:
1. Прострочений автокредит. Банк подав до суду. Суд виніс заочне рішення про реалізацію об'єкта застави (транспортний засіб). Про яке відбулося суді дізнався від приставів.
2. Заочне рішення вдалося скасувати (оскільки я не був повідомлений належним чином і не зможу взяти участь в засіданні). Призначено нове засідання.
Поточні дії - веду переговори з банком про добровільної реалізації автомобіля. З урахуванням передноворічної метушні і новорічних канікул - для реалізації потрібен час, місяць півтора (інтерес з боку покупців до машини є, але потрібно зняти арешт, накладений приставами). Пристави ухвалу про скасування заочного рішення ще не отримали.
Засідання суду призначене на найближчі дні.
Питання - які є підстави для перенесення судового засідання?
Є думка написати клопотання про перенесення у зв'язку зі спробами домовитися з банком. Чи буде це доказом і підставою для перенесення засідання суду? Що потрібно вказати в клопотанні?
Які ще можуть бути варіанти?
Прошу Вашого ради.

9.1. Добрий день. На моїй практиці іноді прокатувала вказівку в клопотанні на необхідність часу для обговорення умов мирової угоди з позивачем. Спробуйте, але не факт. Внесіть якісь гроші, уявіть чек в суд, ніж підтвердіть готовність до дій з оплати. Заявіть додатково клопотання про надання розстрочки по оплаті боргу, виходячи з Ваших фінансових можливостей. Але ці можливості треба буде підтвердити довідками про зарплату, склад сім'ї, розмір комунальних послуг, наявності кредитів і т.д.

10. Є:
1. Прострочений автокредит. Банк подав до суду. Суд виніс заочне рішення про реалізацію об'єкта застави (транспортний засіб). Про яке відбулося суді дізнався від приставів.
2. Заочне рішення вдалося скасувати (оскільки я не був повідомлений належним чином і не зможу взяти участь в засіданні). Призначено нове засідання.
Поточні дії - веду переговори з банком про добровільної реалізації автомобіля. З урахуванням передноворічної метушні і новорічних канікул - для реалізації потрібен час, місяць півтора (інтерес з боку покупців до машини є, але потрібно зняти арешт, накладений приставами). Пристави ухвалу про скасування заочного рішення ще не отримали.
Засідання суду призначене на найближчі дні.
Питання - які є підстави для перенесення судового засідання?
Є думка написати клопотання про перенесення у зв'язку зі спробами домовитися з банком. Чи буде це доказом і підставою для перенесення засідання суду? Що потрібно вказати в клопотанні?
Які ще можуть бути варіанти?
Прошу Вашого ради.

10.1. Доброго часу доби!
"Цивільний процесуальний кодекс Російської Федерації" від 14.11.2002 N 138-ФЗ (ред. Від 19.12.2016)
"" Стаття 169. Відкладення розгляду справи
1. Відкладення розгляду справи допускається у випадках, передбачених цим "Кодексом", а також в разі, якщо суд визнає неможливим розгляд справи в цьому судовому засіданні внаслідок неявки кого-небудь з учасників процесу, пред'явлення зустрічного позову, необхідність подання або витребування додаткових доказів, залучення до участі в справі інших осіб, здійснення "інших" процесуальних дій, виникнення технічних неполадок при використанні технічних засобів ведення судового засідання, в тому чи сле систем відеоконференц-зв'язку. Суд може відкласти розгляд справи на термін, що не перевищує шістдесяти днів, за клопотанням обох сторін у разі прийняття ними рішення про проведення процедури медіації.
Дякую за запитання, сподіваюся, що допомогла Вам розібратися.

11. У мене є прострочений автокредит. Місяців чотири тому виставили повну суму для погашення. Можливості її погасити немає. Щомісяця перераховую невеликі суми на позичковий рахунок. Завтра судове засідання. Що мені може загрожувати?

11.1. ЗВИЧАЙНО все за одним сценарієм. Суд стягує всю суму кредиту разом з відсотками і пенею за прострочення платежів. Ви, в свою чергу можете тільки заявляти клопотання про зниження пенею на підставі ст.333 ГК РФ і просити суд про розстрочення на підставі ст.203 ЦПК РФ .

12. У мене є прострочений автокредит. Три місяці тому виставили повну суму для погашення. Повністю погасити можливості немає. Перекладаю регулярно невеликі суми грошей на позичковий рахунок. Завтра судове засідання. Що може загрожувати?

12.1. Добрий час доби! Запропонуйте в судовому засіданні банку укласти мирову угоди за умовами реструктуризації. Реструктуризація передбачає або відстрочку по оплаті основного боргу, або збільшення терміну користування кредитом і відповідно зменшення сум платежу. Зазвичай суд уточнює звертався боржник в банк з проханням про реструктуризацію.

13. Ситуація така є автокредит він прострочений за станом здоров'я
Людина кілька разів звертався на реструктуризацію платежу йому всіляко відмовляли необгрунтовано. Він готовий внести мінімальні платежі. Подали в суд що можна робити в такій ситуації?

13.1. Привіт, Еміль. Нічого не можна зробити. Точніше можна погасити заборгованість і вийти із зустрічною вимогою, про визнання права оплачувати кредит згідно з графіком платежів.

14. На роботу прийшов лист про стягнення 50% зарплати за прострочений автокредит, а потім зателефонувала співробітниця банку і сказала, що готують документи для того, щоб забрати машину. Виходить, що можуть першу постанову анулювати? Дякуємо.

14.1. Добрий день ніхто не анулює буде також відбуватися стягненню заробітної плати а просто автомобілів є заставним майном вони його можуть і взяти і реалізувати тільки через торги в вашому випадку краще попросити розстрочку виконання рішення суду в суді щоб автотранспортний засіб залишилося у вас всього доброго і хорошого дня.

15. Скажіть будь ласка. У мене автокредит прострочений на 140 днів. Дзвоню в банк пропоную внести платіж в сумі 100 тис. І далі платити за графіком вони відмовилися кажуть що потрібно або повністю погасити або автомобіль віддати. Як бути.

15.1. Добридень!
Відповідно до цивільного законодавства, у позичальника може виникнути обов'язок достроково погасити позику на вимогу позикодавця та сплати процентів, але тільки у визначених законом випадках, зокрема в разі прострочення повернення чергової частини позики, якщо повернути позику передбачено частинами (пункт 2 статті 811 ГК РФ).
Відповідно до Закону про споживчий кредит кредитор може вимагати дострокового розірвання договору та повернення всієї суми кредиту тільки в наступному випадку:
- в разі порушення позичальником умов договору споживчого кредиту (позики) стосовно термінів повернення сум основного боргу та (або) сплати відсотків тривалістю (загальною тривалістю) більш ніж шістдесят календарних днів протягом останніх ста вісімдесяти календарних днів (частина 2 статті 14);
- в разі порушення позичальником умов договору споживчого кредиту (позики), укладеного на термін менше ніж шістдесят календарних днів, за терміном повернення сум основного боргу та (або) сплати відсотків тривалістю (загальною тривалістю) більш ніж десять календарних днів (частина 3 статті 14) .
Якщо ваш випадок підпадає під ці ситуації, вимоги банку правомірні.
Для повноти картини необхідно вивчати повністю ваш кредитний договір.

16. За домовленістю з банком одноразово погашений залишок основного боргу за простроченим автокредиту, з умовою списання всіх штрафів і пені. Після тижня банк відмовляється видати ПТС, посилаючись на те, що у позичальника є ще один прострочений кредит (споживчий). Вимагають документи з роботи (копію договору, 2 ПДФО), внести черговий платіж в подвійному розмірі і підписати рекструктурізацію.
Після цього нібито згодні видати ПТС.
Куди поскаржитися і як витребувати ПТС у банку?

16.1. У поліцію і ЦБ

17. У мене прострочений автокредит в Аймані банку. Машину забрали в рахунок застави півтора роки тому. Співробітник служби безпеки сказав що якщо заберуть ліцензію у банку він мені просто віддасть автомобіль. Зараз йде процес відкликання ліцензії, але до служби безпеки не можу додзвонитися. Скажіть будь ласка як в цьому випадку мені поступити щоб забрати автомобіль?

17.1. Шукайте того співробітника, хто Вам це пообіцяв))) А за Законом, - неможливо забрать..Лібо виплатити кредит.

18. У мене є автокредит з 2013 року! Платила завжди своєчасно. У 2015 році була прострочена 3 місяці! Далі я продовжувала вносити щомісячний платіж! У 2016 році вони звернулися до суду, щоб я їм повернула весь борг повністю! Перед судом я внесла заборгованість за ті три місяці і суд в позові відмовив. Було винесено рішення суду про те, щоб мені відновили графік платежів! На даний момент банк стверджує, що я їм повинна повернути весь борг з урахуванням відсотків! А так же занесли мене в чорний список, що на даний момент заважає мені вирішити питання з житлом! Як мені з ними розмовляти? Що робити? Звертатися в суд?

18.1. Оскільки у Вас є рішення суду про відновлення графіка платежів, Вам рекомендую в письмовому вигляді з посиланнями на це рішення, звернутися в банк з вимогою про встановлення графіка платежів відповідно до рішення суду. Бажано до вашу вимогу докласти завірену судом копію рішення.
У своїй вимозі можете вказати, що відповідно до ст. 315 КК РФ ,
Злісне невиконання представником влади, державним службовцям, муніципальним службовцям, а також службовцям державного або муніципального установи, комерційної або іншої організації вступили в законну силу вироку суду, рішення суду або іншого судового акта, а також перешкоджання їх виконанню -
караються штрафом у розмірі до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до вісімнадцяти місяців, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або виправними роботами на строк до чотирьохсот вісімдесяти годин, або примусовими роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до двох років.

19. Я фізична особа, перебуваю в стані банкрутства (маю прострочений кредит), і автокредит, який оплачую вчасно. Як банки надійдуть з автомобілем по закінченню кредитних виплат? Чи можуть відібрати, враховуючи, що авто - єдиний на даний момент джерело заробітку на життя.

19.1. Що Ви маєте на увазі коли пишете: "перебуваю в стані банкрутства"? Якщо Ваша справа про банкрутство вже розглядається Арбітражним судом і ви визнані банкрутом, то Ваше майно, в тому числі і машини будуть продані в рахунок погашення боргів.

19.2. Доброго дня!
Як діючий арбітражний керуючий відповідаю:
1) Банк подасть в суд, накладі забезпечувальні заходи на автомобіль, пристави его вилучалось для продажу.
- по самій процедурі банкрутства для економії грошей и годині Вам важліво знаті--! Будь ласка, прочитайте уважний! -
1) Процедура банкрутства фізичних осіб НЕ может буті проведена без обов'язкової участия арбітражного керуючого (фінансового керуючого). Для суду нужно его письмовий згоду.
2) При ненаданні відповідної СРО кандидатури в арбітражні керуючі, арбітражний суд на протязі 3 місяців пріпіняє провадження у Вашій делу (п.9.ст.45 ФЗ №127 "Про неспроможність (банкрутство)".
3) Вказати СРО арбітражних керуючих в своїй заяві про банкрутство Ви можете абсолютно будь-який, проте коли суд зробить запит в обрану Вами СРО арбітражних керуючих, голова СРО напише відмову в суд, так як ніхто з керівників не захоче вести Вашу процедуру без попередньої домовленості і знайомства з вашою ситуацією-об'ємом роботи, а зобов'язати суд керуючого примусово вести процедуру банкрутства не може.
4) Є навіть свіжий судовий акт - прочитайте самий кінець його. http://kad.arbitr.ru/PdfDocument/a12b879d-2bb3-41a4-84a1-ea59415f6cbf/A12-48067-2015_20160226_Opredelenie.pdf
5) Юристи, адвокати тут не потрібні, вони просто беруть 30-60 т.р. за складання та подання заяви про банкрутство до суду, при цьому, швидше за все, у даних юристів чи адвокатів відсутня домовленість з відповідним арбітражним керуючим і Вам його самостійно доведеться шукати. Все те ж саме арбітражний керуючий силами своїх юристів може зробити набагато дешевше процес подачі заяви про банкрутство до суду і заодно провести процедуру банкрутства.
6) Тому рекомендую Вам звертатися безпосередньо до арбітражних керівників минаючи посередників (юристів, адвокатів) для економії грошей і часу.
7) Відповідно до ФЗ №127 "Про неспроможність (банкрутство)" крім оплати 10 т.р. винагороди управителя, 6 т.р. держмита Ви зобов'язані відшкодувати ще всі витрати фінансового керуючого за процедуру. Це в середньому 30-40 т.р.
8) Проте арбітражні керуючі за винагороду 10 т.р. + Витрати не працюють, тому що обсяг роботи несоразмерен з встановленим законом винагородою. Реальна ціна на процедуру банкрутства в цілому по Російській Федерації становить 100-200 т.р.
9) Для економії грошей Вам необхідно орієнтуватися на середню ціну в 100-120 т.р. і за такою ціною шукати собі керівника. Наприклад, я в таких цінових діапазонах працюю. Розстрочка зазвичай становить від 10-15 т.р. в місяць до повної виплати.
10) СРО арбітражних керуючих можна шукати: http: //bankrot.fedresurs.ru/SroList.aspx (тут все офіційно зареєстровані СРО керуючих вказані), на особистих сайтах керуючих, на форумах - арбітражних керуючих можна шукати, на даному сервісі вам керуючі відповідають як бачите - з ними можна поспілкуватися, перевіряйте внизу відповіді підпис і профіль анкети фахівця "
11) Для мотивації-посилання на перші судові акти про списання боргу
http://kad.arbitr.ru/PdfDocument/cfe2052f-e977-491f-a12e-a91d8ec15208/A45-20897-2015_20160309_Opredelenie.pdf
http://kad.arbitr.ru/PdfDocument/81b1443c-342e-4851-8a23-88935924a7f1/А45-20574-2015__20160303.pdf
12) Процедуру банкрутства арбітражний керуючий може вести дистанційно з іншого міста без втрати якості і додаткових витрат при ряді умов.
-------------------------------------------------- ----
Арбітражний керуючий Афанасьєв В'ячеслав Олександрович

20. Є прострочений автокредит. Банк запропонував дисконтування (може не правильно розчули) Чи варто цим скористатися?

20.1. Не варто. В результаті борг тільки збільшиться.

В результаті борг тільки збільшиться

21. У мене прострочений автокредит. Написав офіційного листа в банк з пропозицією забрати їм авто і розірвати договір. Подзвонили з банку і повідомили, що вони готові забрати автомобіль за статтею 409 гк рф. "Відступне".
Скажіть, чи можуть бути якісь небудь підводні камені або каверзи?

21.1. Можуть в суд звернутися і стягнути прострочення.

21.2. Доброго дня! потрібно дивитися, які документи будуть надавати Вам на підпис

21.3. Доброго дня!
Банк може звернутися до суду з вимогою і забрати авто і повернути суму кредиту в повному обсязі. І про позов Ви дізнаєтеся в останній момент. Підводних каменів маса.
Краще Вам самостійно продати авто і на ці кошти погасити кредит.

21.4. звичайно можуть
потрібно знайомиться з документами

22. Простроч автокредит на місяць, а платила 4 роки. На роботі звільнили за сокрашенія без виплат. Роботу зараз знайти важко. Банк телефонує щогодини. Які дії може зробити банк? Як швидко можуть забрати а / м? Спасибі.

22.1. звернути стягнення на авто можуть тільки через суд.

23. У мене автокредит, прострочений 4 місяці, банк на поступки не йде загрожують розірванням договору, забрати авто .. що вони можуть зробити і як мені діяти далі, борг 60 тис.

23.1. Доброго дня! У Вашому випадку буде вигідніше розглянути даний спір в суді. У суді згідно ст. 35 ЦПК РФ ви маєте право заявити письмове клопотання про зниження неустойки, мотивуючи важким матеріальним становищем, тим самим знизивши заборгованість перед кредитором. Суди як правило йдуть назустріч позичальникам.

23.2. Краще знайти кошти для погашення, так як дійсно можуть вилучити авто за рішенням суду.

24. Чи можуть забрати автомобіль в іншій області за прострочений автокредит. Якщо судове рішення у приставів. І є заборона на реєстраційні дії.

24.1. Так, можуть звернути стягнення на автомобіль в будь-якій області.

25. Простроч автокредит з лютого місяця (КЕБ). Вони пропонують передати їм автомобіль, натомість на повне погашення боргу, тобто ніяк претензій по даному кредитному договору вони до мене не матимуть. Чи можливо таке і якщо так то які документи вони повинні мені видати?

25.1. Акт прийому ТС і довідку про виконання зобов'язань за кредитним договором.

26. Потрапив в неприємну дуже ситуацію. Два місяці прострочений автокредит і споживчий з кредитною карткою. Автокредит в одному банку а другі в іншому. Вийшло що знизили зарплату шляхом зменшення робочих годин. Що б не чекати скорочення (в результаті скоротили 70% робітників) звільнився сам. Два місяці шукав роботу. Місяць вже працюю. Банки дзвонять і вимагають виконувати мої зобов'язання. Я все розумію. Просив відстрочку до лютого місяця з автокредитом. Але потрібно було писати заяву це ща говорять. А відразу відмовили у відстрочці по телефону. Ну ось зараз отримав аванс і трохи всюди поклав грошей. Там де автокредит кажуть що заберуть автомобіль на реалізацію і мене просто слухати не хочуть. Хотів дізнатися як мені поступати і чого чекати від банків? Гасити заборгованість я не відмовляюся. Просто просив відстрочку. Ось така історія в кратце. Підкажіть що мені робити пожалуста. Дзвонять кожен день вже нервів не вистачає. Я їх розумію це їх робота, але чому вони мене нехотят зрозуміти.

26.1. Доброго дня!
Необхідно звертатися в банки з заявою про відстрочку виплат із зазначенням причин затримки виплат раніше.

27. Простроч автокредит з лютого місяця (КЕБ). Банк пропонує віддати їм автомобіль в замін на те сто вони повністю закриють кредит і ніяких претензій до мене не матимуть. Чи можливо таке і якщо так то які документи вони мені повинні видати?

27.1. Доброго дня! Можливо. Складіть угоду з банком, в якому будуть прописані всі необхідні умови

Як бути?
Як скласти Апеляційну скаргу, на які статті спиратися, щоб скасували це рішення суду?
Питання один: чи є в даній ситуації шанс зберегти машину?
7. Скажіть будь ласка чи може банк без рішення суду забрати машину за прострочений автокредит (на цю машину) за 3 місяці?
Що робити?
Питання - які є підстави для перенесення судового засідання?
Чи буде це доказом і підставою для перенесення засідання суду?
Що потрібно вказати в клопотанні?
Які ще можуть бути варіанти?
Питання - які є підстави для перенесення судового засідання?