Строительство »

Кредитні програми від Ощадбанку 2012

 1. Кредитні програми Ощадбанку
 2. Процентні ставки за кредитами 2012
 3. Що необхідно для оформлення кредиту

Відповідно до думки населення Росії, більшість жителів нашої країни віддають перевагу Ощадбанку. І це пов'язано не тільки з тим, що люди довіряють даному фінансовій установі, а й з тим, що банк пропонує велику кількість банківських продуктів, розрахованих на різні верстви населення і різний рівень доходу.

Кредитні програми Ощадбанку

Сбербанк в даний час пропонує кредити для приватних осіб, корпоративним клієнтам, а також фізичним особам і представникам малого бізнесу. Серед кредитних програм у 2012 році можна виділити такі:

 • Цільові позики ( кредит на ремонт , Весілля і т.д.);
 • Кредит готівкою (можливо оформити в залежності від суми під заставу, із заставою і без, а також з поручителями і без);
 • Кредит під заставу нерухомості (можливий при наявності заставного забезпечення);
 • Кредит на освіту (можливо оформити за державною програмою і без неї);
 • Кредит на лікування (Оформляється при наявності чека з клініки);
 • Автомобільний кредит (поширюється на старі і нові автомобілі, процентна ставка - 15% і вище);
 • Іпотечний кредит (розрахований на новобудови і нерухомість на вторинному ринку нерухомості);
 • Іпотечний кредит за держпрограмою (Кредит для молодої сім'ї)

Оформляючи кредити в Ощадбанку, можна вибирати програму, яка підходить вам за умовами, процентній ставці і мінімальній сумі початкового внеску і т.д. причому гроші в борг у банку можна взяти на одну суму, а після певного часу, написати заяву і збільшити її.

Процентні ставки за кредитами 2012

Процентні ставки по кредитах Ощадбанку в 2012 році , Перш за все, залежать від ставки рефінансування Центрального Банку, а також від термінів кредитування. Наприклад, іпотечний кредит з держпідтримкою можна взяти максимум на 30 років, під 10,5 - 11% річних. Сума кредиту може при цьому досягати 8 000 000 рублів, а в якості заставного забезпечення, можливо, використовувати об'єкт кредитування (квартиру, яку ви берете в кредит) або приватну власність, що належить позичальникам. Крім того, Сбербанк сприяє в перекредитування (для погашення великого кредиту достроково). Рефінансування іпотеки можливо під 80% від ціни на житло. Відсоткова ставка такого кредиту коливається від 11,7% і до 13,5% річних. Кредит оформляється максимум на 30-ть років. В якості застави при рефінансуванні можна використовувати попередній заставу, використаний при минулому вигляді кредитуванні. Крім того, позичальники можуть претендувати на поліпшення кредитних умов і зниження кредитної ставки, якщо у них була успішно погашена кредитна заборгованість або є зарплатні картки. Сбербанк може також надати кредит іногороднім при наявність постійного місця роботи і проживання в РФ.

Таблиця кредитних програм банку:

Таблиця кредитних програм банку:

Що необхідно для оформлення кредиту

Для того щоб оформити кредит в Ощадбанку необхідно відповідати наступним вимогам:

 1. Мінімальний вік позичальника повинен бути рівним 14-75 років (при оформленні споживчих кредитів з заставою допускається вік до 75 років, при освітніх позиках - від 14-ти років, при відкритті кредитного рахунку - від 18-ти років);
 2. Наявність постійного місця проживання і прописки в Москві (можливо отримання освітнього кредиту за місцем розташування ВНЗ);
 3. Наявність офіційного працевлаштування та мінімального трудового стажу 6-ть місяців;
 4. Наявність довідки про доходи за формою 2 ПДФО або 3 ПДФО (для приватних підприємців);
 5. Наявність позитивної кредитної історії і відсутність судимості.

Сбербанк також працює з VIP-клієнтами та надає їм ряд привілейованих послуг. Наприклад, пропонує їм оформити депозитний Максимальний внесок ощадбанку в 2012 році . Крім того, великим попитом серед споживачів банківських послуг користується новий сервіс Сбербанк онлайн, за допомогою якого будь-який позичальник може оплатити свій кредит, а також здійснювати будь-які інші платіжні операції за допомогою Інтернету.

У висновку хотілося б сказати про те, що кредитні програми банку розраховані на різний рівень доходу наших громадян. Тим часом, Ощадбанк не залишає без уваги своїх постійних клієнтів, проводить для них акції, наприклад, як у випадку з бонусною програмою «Спасибі від Ощадбанку», коли на рахунок клієнтів банку зараховуються певні бонуси, які можна витратити в різних магазинах, які є партнерами Ощадбанку.