Строительство »

Автокредит авто в заставі

1. Було взято автокредит, машина в заставі + поручителем була я. Зараз банк подав до суду (відповідальність солідарна), але той хто брав кредит приховав автомобіль. Знайти його не можуть, автомобіля немає, власності у нього немає, виписаний з квартири ... взяти з нього нічого. Чи може банк виставити претензію крім основного боргу і відсотків ще й вартість автомобіля мені?

1.1. Добридень, Ольго!
Ні не може. Банк буде стягувати з Вас солідарно загальну суму заборгованості по кредиту.

Банк буде стягувати з Вас солідарно загальну суму заборгованості по кредиту

2. Я взяв автокредит і купив авто автомобіль надав в якості застави але на облік ще не встиг поставити Чи буде у мене труднощі при оформленні автомобіля в ДАІ Комус автомобіль в заставі вже у банку.

2.1. Якщо кредит своєчасно погашається і немає заборони на реєстраційні дії то проблем при реєстрації не буде. А ось вже продати ваш автомобіль можна тільки за згодою банку якщо не встановлено інший порядок в договорі.

3. Є автокредит в Юникредит Банк, прострочення 3 місяці, авто в заставі у банку. Зараз дзвонять колектори. Оплачую регулярно але меншими платежами. Заберуть автомобіль якщо плачу частинами, і через якийсь період часу банк забирає авто? Заздалегідь дякую.

3.1. Доброго дня! Вам достатньо прострочити більше трьох разів за рік, щоб у них була можливість звернути стягнення на авто. Але треба вивчати договір.
ГК РФ Стаття 348. Підстави звернення стягнення на заставлене майно
(В ред. Федерального закону від 21.12.2013 N 367-ФЗ)
(Див. Текст в попередній редакції)
1. Стягнення на заставлене майно для задоволення вимог заставодержателя може бути звернено у разі невиконання або неналежного виконання боржником забезпеченого заставою зобов'язання.
2. Звернення стягнення на заставлене майно не допускається, якщо допущене боржником порушення забезпеченого заставою зобов'язання незначно і розмір вимог заставодержателя внаслідок цього явно несоразмерен вартості закладеного майна. Якщо не доведено інше, передбачається, що порушення забезпеченого заставою зобов'язання незначно і розмір вимог заставодержателя явно несоразмерен вартості заставленого майна за умови, що одночасно виконуються такі вимоги:
1) сума невиконаного зобов'язання становить менш ніж п'ять відсотків від розміру вартості заставленого майна;
2) період прострочення виконання зобов'язання, забезпеченого заставою, становить менше ніж три місяці.
3. Якщо договором застави не передбачено інше, звернення стягнення на майно, закладене для забезпечення зобов'язання, що виконується періодичними платежами, допускається при систематичному порушенні строків їх внесення, тобто при порушенні строків внесення платежів більше ніж три рази протягом дванадцяти місяців, що передують даті звернення в суд або датою подання відповідного повідомлення про звернення стягнення на заставлене майно у позасудовому порядку, навіть за умови, що кожна прострочення незначна.

3.2. Доброго дня! Можуть і забрати. Ви платите меншими сумами, а від цього толку взагалі немає.

4. Автокредит під заставу самого авто. Прострочення платежу 4 місяці. До настання прострочення дзвонили в банк по гарячій лінії з питанням про реструктуризацію і збільшення терміну оплати. Оператор сказав немає. Як бути?

4.1. Доброго дня! Зверніться письмово в банк з проханням про реструктуризацію, але якщо банк відмовить, предмета застави можете втратити.

5. Є автокредит, машина знаходиться в заставі у банку, брали в шлюбі, оформлена на дружину, був суд по автокредиту, природно суд виніс рішення на користь банку, тепер з банку юрист телефонує дружині, пропонує добровільно віддати їм цю машину і виставити на торги , мотивуючи тим що якщо машина піде з торгів то борг повністю закриється, таким чином, чи має право телефонувати юрист? Або ж все таки чекати приходу приставів ?! машина у нас як єдине джерело доходу, т.к.я працюю на ній, зараз є можливість оплачувати за машину щомісяця по 5 тис, але юрист каже мовляв справа у приставів і треба всю суму відразу, як бути підкажіть ?!

5.1. Доброго часу. У таких випадках подається в суд заяву заяву про розстрочку виконання судового рішення в частині стягнення боргу. Суд встановлює графік платежів, стверджує його і передає приставам для виконання.

Суд встановлює графік платежів, стверджує його і передає приставам для виконання

6. Мати взяла автокредит і померла в 2015. Машина в заставі у приставів. Кредит не виплачений. Померла за 2 місяці до закінчення терміну дії кредиту. Машини у мене немає, є тільки кредит на 600 тисяч. Банк цю суму повісив на меня.1.Я можу відмовитися від спадщини? (Нотаріус видав виписку, що я єдності. Спадкоємець.) 2.лі як повернути машину? 3. траховка на авто діє до кінця цього року, я ссогу отримати гроші по страховці і в якому випадку?

6.1. Привіт Юліана!
Ви маєте право відмовитися від спадщини, але в такому випадку ви не зможете претендувати на отримання майна. Що стосується машини, якщо ви плануєте здійснити оплату кредит, то вступайте в спадок і подавайте машину в розшук.

6.2. 1.Обратіться в СК із заявою про настання страх випадку - смерті мами.
2. Що означає, банк повісив суму на Вас? Уже через суд стягнув?
ВИ, якщо не прийміть спадок - відмовитеся від нього, то і кредит погашати не повинні.

6.3. Потрібно вважати вигоду ...
Якщо крім зазначеного авто більш нічого успадковувати, то і в цьому випадку слід розраховувати.
Зокрема, залишилося 2 місяці до закінчення терміну дії кредиту ...
А чому сума боргу така - 600 тисяч.
З'ясуйте, можливо розрахунки неправильні.

6.4. Привіт Юліана! Рекомендую до прочитання статтю "Як виграти суд у банку за кредитом" https://www.9111.ru/comments/777777777364418/?p=13#m3868857 В даній статті розглянуто аналогічний Вашому випадок.

7. Машина нова купував влітку, в автокредит, машина в заставі у банку, є каско і осаго, 22 грудня зійшов з траси в кювет, був в шоковому станів сам не постраждав, машина постраждала, але на ходу, гай не викликав, так ка треба було на роботу, чи відшкодує мені каско ремонт або мені доведеться платити за ремонт автомобіля самому?

7.1. Якщо ви не викликали ГИБДД, то вам важко буде довести настання страхового випадку, практично неможливо.

8. У 2013 взяла автокредит під заставу авто. 2,5 року платили справно, потім були фінансові труднощі, відновили платежі, але все йшло в пені і штрафи. Банк подав до суду. Автомобіль був преобретени в шлюбі. Я подала заяву про залучення третьої особи, тобто мого чоловіка. Скажіть будь ласка, чи є шанси зберегти авто і домогтися будь-якої реструктуризації через суд?

8.1. Ви маєте право укласти мирову угоду в суді, запропонувавши банку свій графік погашення заборгованості.

9. Прострочення по автокредит машина в заставі у Сетел банку прострочення становить 4 місяці включаючи листопад на суму 121. Редагувати заголовок 000 р з них сплатив цього місяця 80 000 залишок в місці зі штрафом становить 41.000 р на що співробітники колектор кого агентства вимагають, закрити всю суму прострочення в цьому місяці, я в розмові з колекторів до внесення грошей сказав, що в листопаді частково оплачує прострочення чому є аудіозапис розмови де його це влаштувало, але після внесення грошей почалися погрози, що вони подадуть в суд і заберуть машину, їх не цікавить мій вихід з прострочення вони підготували всі папери в суд їм потрібна машина, а на 5 грудня вони виставили повну суму до закриття кредиту 400.000. Що робити?

9.1. добрий день
Вам же колега відповіла)) ​​Готуйтеся до суду. У відповідність з законом, якщо ви регулярно допускали прострочення і термін їх перевищив 3 місяці, вони маю право звернутися до суду і звернути стягнення на майно, якщо воно є предметом застави і попросити встановити первинну ціну реалізації.
Ну немає грошей і не треба, постарайтеся вийти в платіж і все.
Далі просто наберіться терпіння і перестаньте панікувати, забрати машину без рішення суду і судового пристава права не мають, і ви на це не ведіться. Більш того суд справа не швидка і може тривати від 6 місяців, а процедура стягнення ще довше. Так само хочеться додати, отримуйте поштову кореспонденцію за адресою вашої реєстрації зазначеного при укладенні договору і не вступайте в перепалку з колекторами. Можете подати заяву в поліцію і ін. Компетентні органи.
Для того, що б вам надали більш детальну консультацію та кваліфіковану допомогу в цій ситуації, Вам необхідно звернутися до юристів, в особисті повідомлення, або за телефонами, вказаними на особистій сторінці кожного. Всього вам найкращого.

10. Є прострочення по автокредит машина в заставі у Сетел банку прострочення становить 4 місяці включаючи листопад на суму 121. Редагувати заголовок 000 р з них сплатив цього місяця 80 000 залишок в місці зі штрафом становить 41.000 р на що співробітники колектор кого агентства вимагають, закрити всю суму прострочення в цьому місяці, я в розмові з колекторів до внесення грошей сказав, що в листопаді частково оплачує прострочення чому є аудіозапис розмови де його це влаштувало, але після внесення грошей почалися погрози, що вони подадуть в суд і заберуть машину, їх не цікавить мій вихід з прострочення вони підготували всі папери в суд їм потрібна машина, а на 5 грудня вони виставили повну суму до закриття кредиту 400.000. Що робити?

10.1. Привіт, Володимир!
Поки щомісяця здійснювати платежі і чекати, коли подадуть в суд
У суді вже писати мотивовану відгук на позовну заяву
Перевіряти право колекторів на подасу позовної заяви
Запитувати договір переуступки.

Поки щомісяця здійснювати платежі і чекати, коли подадуть в суд   У суді вже писати мотивовану відгук на позовну заяву   Перевіряти право колекторів на подасу позовної заяви   Запитувати договір переуступки

11. Є прострочення по автокредит машина в заставі у Сетел банку прострочення становить 4 місяці включаючи листопад на суму 121.000 р з них сплатив цього місяця 80 000 залишок в місці зі штрафом становить 41.000 р на що співробітники колектор кого агентства вимагають, закрити всю суму прострочення в цьому місяці, я в розмові з колекторів до внесення грошей сказав, що в листопаді частково оплачує прострочення чому є аудіозапис розмови де його це влаштувало, але після внесення грошей почалися погрози, що вони подадуть в суд і заберуть машину, їх не цікавить мій вихо д з прострочення вони підготували всі папери в суд їм потрібна машина, а на 5 грудня вони виставили повну суму до закриття кредиту 400.000. Що робити?

11.1. Вам належить судовий розгляд ...
Для підготовки мотивованого заперечення на позовні вимоги звертайтеся до юриста -

12. У мене автокредит і авто у заставі. У зв'язку з втратою роботи, не сплачувала кредит 4 місяці, при цьому завжди була на зв'язку, але банк подав до суду, який завтра. Причому 2 місяці тому я внесла суму у вигляді 3 х ежмесячних платежів одноразово. Як вести себе завтра в суді? Що варто і що не варто говорити?

12.1. У вас є договір. Кожна сторона взяла на себе зобов'язання що 0 то робити. Ось і Обьясняю суду чому ви порушили цей договір.

13. Є діючий автокредит машина в заставі у банку! Вчора потрапив в аварію, відновлювати дуже дорого, що можна зробити можу я відмовитися від кредиту і повернути машину банку.

13.1. Добрий день. В даний час автомобіль не підлягає поверненню. Ви можете розірвати договір кредитування шляхом погашення всієї суми заборгованості.
Якщо не будете платити, після чого банк подасть позов до суду, оцінять вартість автомобіля і встановлять суму вашої заборгованості. А де ж страховки, які зазвичай є обов'язковими.

14. Чи можна подарувати авто, якщо воно знаходиться в заставі у банку так як був узятий автокредит, кредит виплачується без прострочень.

14.1. Поки авто знаходиться в заставі у банку неможливо провести жодну з угод, встановлених законом.
Угода можлива тільки по праву власності.

14.2. Звичайно, ви можете оформити договір дарування, а ось зареєструвати його в ГИБДД не зможете, тк.к ПТС знаходиться в банку. Виникає питання, хто далі буде виплачувати кредит. Отже банк доведеться довести до відома.

15. Був оформлений автокредит (машина в заставі) в банку (Тихоокеанський Внешторг банк), його ліквідували. Кредит не платили 3 роки, сечас конкурсний керуючий подав до суду. Заберуть машину за борги? Або можна розплачуватися в розстрочку за нього?

15.1. Привіт, Галина Анатоліївна! При ліквідації банку ЦБ РФ і Агентство по страхуванню внесків передають кредитний борг іншому банку або борг може стати власністю АСВ (дана інформація надається АСВ по безкоштовній гарячій лінії АСВ 8800-200-08-05), при цьому позичальник банку не звільняє від сплати кредиту та санкцій, передбачених кредитним договором, так що в залежності від конкретних обставин (суми кредиту, боргу та виплаченої суми по кредиту, термінів заборгованості) суд може винести рішення як про реалізацію автомобіля, так і про виплату боргу; якщо минув строк позовної давності, то Ви можете заявити про це в суді:
ГК РФ Стаття 199. Застосування позовної давності
1. Вимога про захист порушеного права приймається до розгляду судом незалежно від закінчення строку позовної давності.
2. Позовна давність застосовується судом лише за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення судом рішення.
Закінчення строку позовної давності, про застосування якої заявлено стороною у спорі, є підставою до винесення судом рішення про відмову в позові.
3. Односторонні дії, спрямовані на здійснення права (залік, безакцептне списання грошових коштів, звернення стягнення на заставлене майно у позасудовому порядку і т.п.), термін позовної давності для захисту якого закінчився, не допускаються.
З повагою, Корсун Ірина Дмитрівна.

З повагою, Корсун Ірина Дмитрівна

16. Перефразовую))) якщо машина в заставі з автокредит, не власник може виїжджати за кордон?

16.1. Добрий день.
Чи не власник транспортного засобу може виїхати на ньому за кордон тільки на підставі нотаріального доручення з правом виїзду за кордон. В даному випадку в заставі авто чи ні не має ніякого значення. Головне щоб транспортний засіб не була в угоні ..

16.2. Власник може виїжджати за кордон, при будь-яких застави, але якщо він боржник і по суду, а пристави вже дихали йому в спину, тоді є ймовірність заборони на виїзд. Просто треба увійти на сайт ФССП Оренбург і набрати своє прізвище, там все відіб'ється.

16.3. Вітаю Вас, шановний відвідувач нашого сайту!
Якщо не накладена заборона на виїзд за кордон, то можете виїжджати. Така заборона накладається при наявності судової заборгованості.
PS Удачі Вам у вирішенні Вашого питання і всього Вам найкращого!

17. Придбали вчора автомобіль в автомоле, в автокредит. Виходить, що машина в заставі у банку.
На облік ще не поставили.
Зрозуміли, що автомобіль нам не підійшов.
Але! Знайшли в цьому ж автомоле авто, який стоїть так само.
Чи можливо обміняти авто в кредиті на аналогічний за вартістю?
На жаль, в ПТС вже вписаний ще як власник.

17.1. Доброго дня! Автомобіль належить до технічно складним товаром. Такі товари, якщо вони належної якості, обміну та поверненню не підлягають. Повернути такий товар в магазин можна тільки при наявності виробничого браку.

18. Хотіла дізнатися. У нас з чоловіком машина в автокредит і в заставі у банку. З недавніх пір у нас виник фінансові труднощі і ми хотіли продати машину і купити що то скромніше. Але при цьому не гасити кредит і так само виплачувати. Чи можливо що б банк дозволив продати авто і без погашення кредиту.

18.1. Привіт, Ні, це неможливо. Банк вам не дозволить продавати автомобіль, поки кредит повністю не погашений. Навіщо йому ризикувати?
Бажаю Вам удачі і всіх благ!

18.2. Доброго дня!
До тих пір поки машина в заставі у банку продати її не зможете. Вам слід звернутися в банк і уточнити це питання у них. Можливо підуть на зустріч.

18.3. Все це на розсуд банку. Можуть і дозволити, а можуть відмовити, як переконаєте. Зверніться в банк і вже на місці вирішуйте питання. Всього найкращого!

18.4. Автомобіль є заставним майном, яке ви повинні страхувати по КАСКО, а копію поліса надавати в банк, продати ви не можете, або шукайте покупця на цей автомобіль і гасіть кредит, або залишитеся без машини і з боргами (за кожен день прострочення вам нараховують пені.

19. Два з половиною роки платив автокредит, машина (ПТС) в заставі у банку. Протягом останніх п'яти місяців не плачу. Банк в листі зажадав сплатити всю суму боргу, після звернувся до суду. дата суду призначена. Якщо до суду я оплачу прострочену заборгованість (за 5 міс.) Відбудеться засідання?

19.1. Якщо ви хочете оплатити всю заборгованість до засідання зверніться в банк із заявою про розірвання кредитного договору та якщо оплатіть в суд банк не подасть.

19.2. Добридень!
Судове засідання відбудеться в будь-якому випадку, але якщо до суду Ви погасите всю прострочення і на суді попросіть суд відмовити в позовних вимогах, в силу того, що всі зобов'язання виконані, то суд стягне з Вас державне мито, оплачену банком при зверненні до суду. А в зверненні стягнення на предмет застави відмовить.
Але вам треба підготуватися і мотивувати свою поведінку пов'язане з простроченням і написати заперечення на позов, обгрунтувавши, чому немає підстав для стягнення авто.
Щоб не втратити авто, звертайтеся за консультацією, питання серйозне!

20. Уменя автокредит машина в заставі чи можна виїхати за кордон?

20.1. Добрий вечір. Якщо машина не перебуває Під арештом в такому випадку ви можете на ній пересуватися а також виїжджати за кордон. Гарного приємного вечора.

20.2. Привіт, Ельміра!
Так, можете виїхати. Саме по собі те, що транспортний засіб в заставі не забороняє виїзд за кордон ..

Саме по собі те, що транспортний засіб в заставі не забороняє виїзд за кордон

21. Дайте відповідь будь ласка якщо узятий автокредит і машина залишилася в заставі чи мають пристава забрати в рахунок погашення другог банку.

21.1. Доброго дня! Ні, якщо автомобіль перебувати в заставі у банку де узятий кредит на цей автомобіль, то пристави не зможуть звернути на нього стягнення, оскільки на ньому знаходяться обмеження.

21.2. Ні, має право забрати машину в заставі, тільки той банк, з яким укладено договір про заставу, дана машина до інших вашим кредитами не має ніякого відношення.

21.3. ГК РФ Стаття 347. Захист заставоутримувачем своїх прав на предмет застави
1. З моменту виникнення застави заставодержатель, у якого знаходилося або повинна була перебувати закладене майно, має право витребувати його з чужого незаконного володіння, в тому числі з володіння заставодавця.
2. У випадках, якщо заставодержателю надано право користуватися переданим йому предметом застави, він може вимагати від інших осіб, в тому числі від заставодавця, усунення будь-яких порушень його права, хоча б ці порушення і не були поєднані з позбавленням володіння.
Заставодержатель також має право вимагати звільнення заставленого майна з-під арешту (виключення його з опису) в зв'язку зі зверненням на нього стягнення у порядку виконавчого провадження.
Без згоди згоди заставодержателя пристави не має права накласти арешт на заставне майно і направить його на реалізацію для погашення боргу за іншим кредитом.

22. У банку мною погашён автокредит, машина була в заставі у банку, довідка про погашення кредиту на руках. Чи можу я не чекати місяць, а відразу оформити дарчу на дочку?

22.1. Доброго часу доби. Звісно можете. Дарчий могла бути оформлена і тоді, коли авто було в заставі. Просто договір можна укласти на отримання у власність майна в майбутньому.

23. Через великий знижки оформили автокредит на дружину. Авто в заставі. Тепер необхідно переоформити машину на мене? Чи можна переоформити авто в заставі без наслідків? І що для цього потрібно?

23.1. До тих пір, поки не буде виплачена вся сума кредиту, зареєструвати автомобіль на дружину ви не зможете, тому що це заставне майно.

23.2. Необхідно виплатити кредит, а потім вже переоформляти машину на дружину. ДАІ не зареєструє автомобіль на дружину, якщо банком було направлено в ГИБДД заяву про обтяження автомобіля ..

24. Брав автокредит в листопаді 2007 року на п'ять лел машина в була в заставі у ощадбанку в лютому 2012 року достроково погасив ПТС віддали все ніхто ні кому ні чого не повинен так. в 2015 в травні приходить смс що я повинен Ощадбанку від 6 до 11 тисяч дзвонили і банк і колектори а 2017 року 14 березня викликають з суд як бути.

24.1. Доброго дня! Вам необхідно заздалегідь сходити в суд і ознайомиться з доводами банку, для того, щоб розуміти в зв'язку з чим утворилася заборгованість. На судове засідання також краще з'явитися з документами підтверджуючими повне виконання зобов'язань за кредитним договором.

25. У мене питання. Машина перебувати в автокредиті. Тобто в заставі у банку. Оплата йде своєчасно. Але прістова наклали заборону на реєстраційні дії. Тому що я повинен велику суму іншому банку, хоча борг цей вираховують із зарплати за рішенням суду. Я подзвонив в банк куди Плоче авто Крід і пояснив ситуацію вони мені відповіли що пристав не в праві був накладати заборону на реєстраційні дії ст 80 п.3.1 кодекс російської федерації. Скажіть хто з них має рацію?

25.1. Доброго дня!
Думаю, що нічого протизаконного в діях пристава немає. Заборона накласти могли, але необхідно мати на увазі, що забрати і продати даний транспортний засіб до вибуття із застави не зможуть.

25.2. Пристав тільки наклав заборону на вчинення правочинів щодо перереєстрації автомобіля. Тобто його ніхто не буде забирати, а тільки не зможете переоформити.

26. Купую авто у покупця який взяв автокредит, в реєстрі повідомлень про застави рухомого майна даного авто немає. Як підстрахуватися для грамотного оформлення? Дякуємо.

26.1. Добрий день. Кращою страховкою в даному випадку буде відмова від угоди з купівлі такого транспортного засобу. Якщо це був автокредит, транспортний засіб є заставним майном.

26.2. Дані реєстри не завжди видають коректну інформацію. Якщо це автокредит, то в будь-якому випадку авто в заставі у банку. Інакше автокредити не оформляються.

27. У нас з чоловіком в шлюбі був узятий автокредит, машина в заставі у банку, чоловік кредит не платить, по відношенню комне в договорі немає ніяких пунктів, підписів, пор учителем я не є, на даний момент знаходимося в офіційному розлученні. Чи може банк перекласти банк відповідальність по кредиту на мене? Дякуємо.

27.1. Добрий день.
1. За зобов'язаннями одного з подружжя стягнення може бути звернено лише на майно цього чоловіка. При недостатності цього майна кредитор має право вимагати виділу частки подружжя-боржника, яка належала б дружину-боржнику при розділі спільного майна подружжя, для звернення на неї стягнення.
2. Стягнення звертається на спільне майно подружжя за спільними зобов'язаннями подружжя, а також за зобов'язаннями одного з подружжя, якщо судом встановлено, що всі, отримане за зобов'язаннями одним з подружжя, було використано на потреби сім'ї. При недостатності цього майна подружжя несуть за вказаними зобов'язаннями солідарну відповідальність майном кожного з них.
Якщо вироком суду встановлено, що спільне майно подружжя було придбано або збільшено за рахунок коштів, отриманих одним з подружжя злочинним шляхом, стягнення може бути звернено відповідно на спільне майно подружжя або на його частину.
3. Відповідальність подружжя за шкоду, заподіяну їх неповнолітніми дітьми, визначається цивільним законодавством. Звернення стягнення на майно подружжя при відшкодуванні ними шкоди, заподіяної їх неповнолітніми дітьми, проводиться відповідно до пункту 2 цієї статті.

Чи може банк виставити претензію крім основного боргу і відсотків ще й вартість автомобіля мені?
Заберуть автомобіль якщо плачу частинами, і через якийсь період часу банк забирає авто?
Як бути?
Або ж все таки чекати приходу приставів ?
Працюю на ній, зараз є можливість оплачувати за машину щомісяця по 5 тис, але юрист каже мовляв справа у приставів і треба всю суму відразу, як бути підкажіть ?
1.Я можу відмовитися від спадщини?
?лі як повернути машину?
?траховка на авто діє до кінця цього року, я ссогу отримати гроші по страховці і в якому випадку?
2. Що означає, банк повісив суму на Вас?