Строительство »

Про компанію

Московський обласний Трест інженерно-будівельних вишукувань (зараз ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ») був створений з ініціативи Мособлісполкома 1 травня 1971 роки для централізації вишукувальних робіт, здійснення єдиної технічної політики в області інженерно-будівельних вишукувань, створення геодезичної служби та впорядкування геодезичного нагляду в Московській області

Московський обласний Трест інженерно-будівельних вишукувань (зараз ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ») був створений з ініціативи Мособлісполкома 1 травня 1971 роки для централізації вишукувальних робіт, здійснення єдиної технічної політики в області інженерно-будівельних вишукувань, створення геодезичної служби та впорядкування геодезичного нагляду в Московській області .

Майже весь час з моменту початку своєї діяльності Трест розташовується в Москві за адресою: Новинський бульвар, володіння 25-27 будови 8 і 10. Будівлі є фрагмент історичної садиби, що існував на цій території до 1917 року.

Будівлі є фрагмент історичної садиби, що існував на цій території до 1917 року

Згоріла в кінці 1970-х років будова 10 було відновлено силами Тресту в реставраційному режимі за архівними матеріалами.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ІСТОРІЮ БУДІВЛІ

Протягом 70-80-х років Трест забезпечував якісними матеріалами досліджень інститути «Мосгражданпроектом», «МосгіпроНІІсельстрой», «генпланів». В результаті було складено генплани 74 центральних садиб радгоспів і виконані роботи по 29 об'єктах сільського призначення.

За майже півстолітню історію діяльності на рахунку ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ» сотні успішно реалізованих проектів з інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних вишукувань, в тому числі:

- Автодорога Ярославське шосе - Болшево-Щелково-Моніно-Обухове-Кудінова-Електровугілля;

- Будівництво моста через р. Клязьма,

- Автодорога МКАД-Коломна;

- Вишукування під перспективне будівництво 42 Фоков Підмосков'я.

Обстеження особливої важливості:

- Лікарняні палати Троїце-Сергієвої Лаври в м Загорську;

- Палац царя Олексія Михайловича в Саввін-Строжевском Монастирі в м Звенигороді.

- Палац царя Олексія Михайловича в Саввін-Строжевском Монастирі в м Звенигороді

Найвищий професіоналізм і відданість професії виявили фахівці Тресту під керівництвом Олександра Олександровича Чайкіна при проведенні вишукувальних робіт по ліквідації наслідків землетрус у Вірменії (1988 рік).

У 1989-1990 роках, виконані інженерні вишукування для проектування селища Новий Ахурян (більш ніж 200 об'єктів) на місці зруйнованого селища.

У 90-х роках Трест також активно виконував роботи в інших областях, в т.ч. в Краснодарському краї і в Калузькій області.

Співробітники Тресту брали участь в роботах в області інженерно-будівельних вишукувань в країнах далекого і ближнього зарубіжжя, в тому числі в: Ємен, Лівії, Сирії, В'єтнамі, Монголії, на Кубі.

За останні 5 років ГБУ МО "МОСОБЛГЕОТРЕСТ" були виконані комплексні інженерні вишукування на площадках:

 • Будинок Уряду Московської області;
 • Ново-Єрусалимський монастир у м Істра;
 • Житлова забудова Одінцовського, Красногорського, Ленінського, Люберецького і інших районів;
 • Меліорації ділянок торфовищ в Сергієво-Посадському, Шаховському, Єгор'євському, Лятошинський, Луховіцком, Орехово-Зуєвський районах;
 • Фізкультурно-оздоровчі комплекси більш ніж в 30 містах Московської області;
 • Адміністративно-ділових центрів в Мякінінской заплаві Красногорського району;
 • Бізнес-парку «Сколково» в Одинцовському районі в р.п. Заріччя;
 • Санно-бобслейній траси в д. Парамонова Дмитровського району;
 • Транспортної розв'язки на 41 км Ленінградського шосе;
 • Газопроводів високого тиску: Ставрополь-Москва, Тула-Москва, Воскресенськ КРП-11, Воскресенськ КРП-16;
 • Газопроводу-відводу до ГРС «Наро-Фомінськ»;
 • Шляхопроводу через ж / д на 20 км Носовихинскому шосе;
 • Проектування для будівництва Центральної Кільцевій Автомобільної Дороги Московської області (ЦКАД);
 • Території ВАТ «Москокс» (для розробки генплану);
 • Транспортного сполучення між Північним і Південним термінальними комплексами в Міжнародному аеропорту «Шереметьєво» і мн. ін.

ін

Замовниками робіт виступають Уряд Московської області та м Москви, великі промислові холдинги, будівельні компанії і приватні особи.

Трест має багатий досвід роботи з іноземними партнерами та інвесторами, такими як: «АШАН», «ІКЕА», «Крокус-Сіті», заводів «Данон», «Нестле», «Локвудгрін».

Сьогодні ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ» є не тільки базової територіальної організацією з інженерних вишукувань на території Московської області, а й здійснює повний спектр послуг: від інженерних вишукувань до отримання дозволу на будівництво.

З 2015 року Трест є Оператором Інформаційної системи забезпечення містобудівної діяльності Московської області (ІСОГД) , Забезпечує формування та ведення Зведеного плану підземних комунікацій і споруд Московської області , є фондоутримувачем фонду просторових даних московської області.

З 2016 року, після приєднання до Тресту ГБУ МО "АПУ Московської області", завданнями ГБУ МО «Мособлгеотрест» в області архітектурно-планувальної діяльності є:

 • участь у формуванні пріоритетів і стратегії просторового розвитку Московської області;
 • сприяння у формуванні умов для сталого містобудівного розвитку Московської області;
 • підвищення якості життя населення, зростання економіки Московської області;
 • створення сучасної соціальної, виробничої, інженерної та транспортної інфраструктури на території Московської області;
 • участь в створенні сприятливого естетичного середовища проживання, яка формує імідж Московської області.

Участь в системі саморегулювання і страхування

ГБУ МО "МОСОБЛГЕОТРЕСТ" має Свідоцтво № 1278.02-2016-50322.38990-І-003 про допуск до певного виду або видів робіт, які впливають на безпеку об'єктів капітального будівництва, включаючи особливо небезпечні і технічно складні об'єкти, видане саморегулівної організацією Асоціацією «Центральне об'єднання організацій з інженерних вишукувань для будівництва "Центрізисканія" (Асоціація СРО "Центрізисканія").

Діяльність Тресту застрахована.

Нормативно-правова діяльність

У 2008 році ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ» розробив « Порядок виконання інженерних вишукувань для підготовки проектної документації, будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів капітального будівництва на території Московської області ». Порядок прийнятий і введений в дію розпорядженням Міністерства будівельного комплексу Московської області від 25.09.2008 №30.

Мособлгеотрест активно брав участь в розробці найважливіших федеральних нормативних правових актів з будівництва, проектування та інженерних вишукувань (Постанова Уряду РФ № 20 від 19.01.2009, Містобудівний кодекс РФ і ін.).

В даний час в рамках НОПРІЗ Трест бере участь в розробці пропозицій щодо вдосконалення федерального законодавства і нормативного забезпечення в галузі будівельної (проектно-вишукувальної) діяльності.

Фахівці ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ» входили до робочих груп по розробці та актуалізації основних нормативних документів в інженерних вишукуваннях, таких як: ГОСТ 25100 «Ґрунти. Класифікація », і СНіП_11-02-96« Інженерні вишукування для будівництва. Основні положення », СП 47.13330.2012.

Реєстрація програм робіт з інженерних вишукувань і оцінка якості матеріалів інженерних вишукувань

ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ» проводить реєстрацію програм робіт з інженерних вишукувань і попередню оцінку якості виконаних інженерних вишукувань, що гарантує замовникам успішне проходження експертизи.

Сертифікація і гарантія якості

У січні 2014 р Трест отримав Сертифікат Відповідності системи менеджменту якості стосовно до виробництва інженерних вишукувань, проведення недержавної експертизи інженерних вишукувань погодженням програм та оцінки якості інженерних вишукувань.

За фінансову стабільність і сумлінне і гарантоване виконання контрактів ГБУ МО «МОСОБЛГЕОТРЕСТ» внесений до загальнофедеральну автоматизовану систему «Федеральний реєстр добросовісних постачальників» і має Сертифікат.