Строительство »

Нова Траса Москва Санкт Петербург Схема На Карті

 1. Москва - Лісова база Шишки
 2. Розташування
 3. проїзд
 4. Проїзд громадським транспортом
 5. Швидкісна автомагістраль Москва - Санкт-Петербург
 6. Швидкісна автомагістраль Москва - Санкт-Петербург Тверській регіон, Конаковский район.

»  Плюси і мінуси  нова траса москва санкт петербург схема на мапі  Москва - Лісова база Шишки  + 57 ° 17 '25 » Плюси і мінуси

нова траса москва санкт петербург схема на мапі

Москва - Лісова база Шишки

+ 57 ° 17 '25.85 N

Отже, як доїхати ... Варіанта всього два ... За новою Ризі і по Ленінградці ... в загальному дивіться нижче все розписано ...

в загальному дивіться нижче все розписано

Для початку, Вам, потрібно дістатися до г.Осташков. Від МКАД до Осташкова близько 400 км і їхати можна двома шляхами: по Ленінградському шосе або по Новоризькому.

Відстань приблизно однаково. Різниця в тому, що Ленинградка ширше і більш прохідні але дуже завантажена автотранспортом. Також на ній багато міст і світлофорів і багато постів ДАІ. Новоризьке шосе навпаки досить безлюдно. Пости ДАІ зустрічаються вкрай рідко, але стан дороги гірше ніж на Ленінградці, особливо в районі Ржева.

Отже, перший варіант - по Ленінградці:

Виїхавши з МКАД, на трасу Москва-Санкт-Петербург рухайтеся по ній через Клин, Твер і до Торжка.

Перед Торжком є ​​пост ДАІ, від поста розходяться дві дороги - головна направо - на Санкт-Петербург, другорядна прямо - в Торжок Перед Торжком є ​​пост ДАІ, від поста розходяться дві дороги - головна направо - на Санкт-Петербург, другорядна прямо - в Торжок. Рухайтеся в Торжок, проїдьте прямо. Переїхавши шляхопровід, опинитеся на перехресті з круговим рухом. На даному перехресті необхідно повернути праворуч і відразу наліво на першому ж повороті.

Проїхавши міст через Тверцу, побачите ще один перехрестя з круговим рухом (в центрі перехрестя - пам'ятник Пушкіну). Необхідно на даному перехресті проїхати в проїзд, який розташовується на одинадцяту годину по відношенню до в'їзду на перехрестя (тобто прямо і трохи вліво).

Проїхавши перехрестя, Вам залишиться 120 кілометрів по прямій до Осташкова по порожній двосмугової дорозі. (Схема маршруту)

Другий варіант - по Новоризькому шосе:

За виїзду з Москви на Новоризьке шосе - 115 кілометрів шикарного трьохсмугового вільного шосе до самого Волоколамска За виїзду з Москви на Новоризьке шосе - 115 кілометрів шикарного трьохсмугового вільного шосе до самого Волоколамска. Після Волоколамська приблизно кілометрів 40 двосмугове шосе, потім одночасно, як ножем відрізали, закінчується Московська область і пристойний асфальт.

На 223м кілометрі - пост ДПС і поворот направо на Ржев. Нам туди. У Ржеві їдемо по головній дорозі до кругового руху, далі теж по головній (це як би направо від напрямку, яким їхали до кола), перетинаємо міст через Волгу. До площі з критим ринком, повертаємо наліво. Далі їдемо по головній. Зустрічаємо світлофор перед ж / д мостом (зелений горить по черзі). Проїхавши під мостом, їдемо далі по головній і виїжджаємо з Ржева на трасу Ржев-Селижарово-Осташков (обережно, місцями поганий стан).

На виїзді з міста - ще один стаціонарний пост. На в'їзді в Селижарово є перевірена заправка. Кілометрів за 15 від Осташково М9 і М10 перетинаються великим перехрестям круговим рухом, на ньому - ліворуч.

В Осташкові весь час прямо повз пост ДАІ, до кільця. На кільці повертаємо ліворуч за вказівником Турбази - Пено. По прямій до перехрестя перед ж / д вокзалом (прямо буде видно площа і пам'ятник на ній). На цьому перехресті також праворуч за вказівником Турбази.

Далі проїжджаєте лежачого поліцейського і буде Т-подібне перехрестя - на ньому повертаєте наліво - на виїзд з міста. Далі проїжджаєте лежачого поліцейського і буде Т-подібне перехрестя - на ньому повертаєте наліво - на виїзд з міста

Далі весь час по прямій повз піраміди і повороту на Пено, нікуди не звертаючи 52 км. до села Свапуще Проїжджаєте Свапуще прямо наскрізь. Зліва буде біле одноповерхова будівля магазину Волга.

Відразу біля магазину розвилка. На ній направо за вказівниками Сосниці, Вершина Селігера. Ще 5 км нікуди не звертаючи. До покажчика Жалибня. Біля вказівника поворот направо на ґрунтовку. Грунтовою 500м до розвилки на розвилці за знаком наліво. Ще 100м повз металевого паркану праворуч. Після нього - відразу дерев'яні ворота вже в нашому паркані - приїхали.

тел: +7 (952) 094-68-63

+7 (919) 057-74-57

e-mail: [email protected]

Пісня Фунтика.

(муз. В.Львовскій)

Розташування

 • переглянути селище

  «Гавань» на карті «Гавань» на карті  Роздрукувати схему Роздрукувати схему

  проїзду в селище

 • Район Істрінського водосховища по праву вважається одним з найбільш екологічно благополучних в Підмосков'ї: сам водойму є джерелом питної води для Москви, на його берегах з 50-х років ХХ століття розташовуються численні бази відпочинку і санаторії.

  проїзд

  на машині

  За швидкісній автотрасі Москва-Санкт-Петербург: Рухаєтеся до перетину з Ленінградським шосе, далі по Ленінградському шосе до з'їзду на об'їзну дорогу і проїжджаєте до розвилки на П'ятницьке шосе і повертаєте наліво в сторону д. Обухове. Далі по Пятницькому шосе до д. Полежайко, повертаєте направо і рухаєтеся прямо по головній дорозі до кола в д. Лопотово. На колі в д. Лопотово повертаєте направо, проїжджаєте до першого повороту направо, на котеджне селище.

  По Ленінградському шосе: Рухаєтеся до д. Ложки, на світлофорі наліво, весь час по головній дорозі до П'ятницького шосе.

  В д. Курилове на світлофорі наліво. Далі по Пятницькому шосе до д. Полежайко, повертаєте направо і рухаєтеся прямо по головній дорозі до кола в д. Лопотово. На колі в д. Лопотово повертаєте направо, проїжджаєте до першого повороту направо, на котеджне селище.

  За Пятницькому шосе: Рухаєтеся по Пятницькому шосе в бік області.

  По досягненню розвилки в д. Полежайко повертаєте наліво в сторону д. Полежайко. Рухаєтеся прямо по головній дорозі до кола в д. Лопотово. На колі в д. Лопотово повертайте направо, проїжджаєте до першого повороту направо, на котеджне селище.

  За Волоколамському шосе: Рухаєтеся до Малого Бетонного кільця, повертаєте на нього в північному напрямку (направо) і доїжджаєте до П'ятницького шосе, на якому повертаєте в сторону області. По досягненню розвилки в д. Полежайко повертаєте наліво в сторону д. Полежайко. Рухаєтеся прямо прямо по головній дорозі до кола в д. Лопотово. На колі в д. Лопотово повертайте направо, проїжджаєте до першого повороту направо, на котеджне селище.

  По Новоризькому шосе: Рухаєтеся до Малого Бетонного кільця, повертаєте на нього в північному напрямку (направо) і доїжджаєте до П'ятницького шосе, на якому повертаєте в сторону області. По досягненню розвилки в д. Полежайко повертайте наліво з сторону д. Полежайко. Рухайтеся прямо по головній дорозі до кола в д. Лопотово. На колі в д. Лопотово повертайте направо, проїжджаєте до першого повороту направо, на котеджне селище.

  Проїзд громадським транспортом

  Проїзд громадським транспортом

  Значною перевагою селища Гавань є його доступність громадським транспортом.

  В даному випадку Ваша поїздка розпочнеться на Ленінградському вокзалі, з якого електричка за 1 годину 10 хвилин доставить Вас на станцію Соняшникова. Від автостанції, що знаходиться поруч з платформою, відправляється автобус № 497, що прямував за маршрутом Солнєчногорськ - Крюково (зупинка в д. Лопотово). Також можна доїхати на електричці до станції Крюково (Зеленоград) і від автобусної зупинки, що знаходиться поруч з платформою доїхати на автобусі № 497 за наступним маршрутом Солнєчногорськ - Крюково (зупинка д. Лопотово).

  До автостанції в м Солнєчногорськ також можна доїхати на автобусі № 440 Москва - Солнєчногорськ (відправляється від станції метро Водний стадіон кожні 20-30 хвилин) і на автобусі № 437 Москва - Клин (відправляється від станції метро Водний стадіон кожні 20-30 хвилин) .

  До станції Крюково (Зеленоград) можна доїхати на автобусі № 400 або 400 (експрес) Річковий вокзал - Зеленоград (Північна) (відправляється від станції метро Річковий вокзал кожні 20-30 хвилин), на автобусі № 400К Мітіно - Зеленоград (14 мікрорайон , Крюково) (відправляється від станції метро Митино) і на автобусі № 400Т Тушинськая - Зеленоград (16 мікрорайон) (відправляється від станції метро Тушинская).

  Подивитися розклад автобусів Солнєчногорськ - Крюково

  Пробка по п'ятницях ввечері Пробка по п'ятницях ввечері

  Пробка по неділях увечері Пробка по неділях увечері

  Рада для дачників. Потік дачників у вихідні з жовтня помітно знизився, але все ж в п'ятницю краще виїжджати з Москви до трьох, або ввечері після дев'яти, якщо в суботу вранці, то до восьми.

  У Москву повертатися з таким розрахунком, що б в неділю бути в Солнечногорську не пізніш трьох годин дня.

  Якщо пробки на трасі Москва-Пітер тільки доповнюють загальну картину Російських пробок, то тотальний електронний контроль руху є її особливістю. Практично вся траса, а Тверська область більшою мірою, буквально нашпигована радарами і ГАІцамі, так що для любителів поганяти це не те місце.

  Якість дороги неважливе. Ремонт ведеться, але, як правило, вибираються ділянки, які не потребують ремонту.

  Питання про будівництво дублера просто не міг не виникнути і в 2004 році (Розпорядження №Пр-610 від 13 квітня 2004 роки) Президентом РФ було прийнято рішення про будівництво нової швидкісної платної автодороги Москва - Санкт-Петербург.

  Далі в 2005 році було випущено відповідне розпорядження Уряду РФ №1724-р від 29.12.2004 р Було обіцяно закінчити будівництво ділянки до 58 кілометра до 2008 року, а ейчас!

  І найсумніше, що Ленинградка це не виняток, а правило, це дзеркало, в якому відображаються всі достоїнства нашої влади, це Клондайк, де зариваються і намиваються бабки, це дорога в рай одним і в пекло іншим.

  Отже, що ми маємо по новій трасі.

  Основні характеристики будується автодороги:
  • Загальна протяжність: 684 км
  • Технічна категорія: автомагістраль
  • Кількість смуг руху: 4, 6, 8, 10
  • Ширина смуги руху: 3.75 м
  • Ширина роздільної смуги: 5 м
  • Ширина узбіччя: 3,5 м
  • Розрахункова швидкість руху: 150 км / год

  Вартість проїзду: За інформацією Держкомпанії «Автодор», станом на вересень року конкретних розрахунків вартості проїзду по новій трасі не було.

  Орієнтовно проїзд по 43 кілометрів ділянки автодороги перед Москвою буде коштувати в рамках концесійної угоди 3 рубля 60 копійок за кілометр.

  Проїзд на вході в С.-Петербург довжиною 37 кілометрів, за попередніми розрахунками, обійдеться в 2 рубля 20 копійок за кілометр.

  На інших платних ділянках траси М-11 (центральна частина дороги, що проходить по Новгородській, Тверській і частини Московської області) проїзд обійдеться приблизно в один рубль за кілометр для водія легковика.

  Весь проїзд між двома столицями, за різними джерелами інформації, обійдеться приблизно від 600 до 1500 рублів. Тут можна подивитися останні дані.

  Реалізація: У лютому 2008 року з розряду приватних компаній був обраний концесіонер для будівництва першої ділянки. З трьох компаній, які брали участь в тендері, Мінтранс Росії вибрав ТОВ "Північно-Західна концесійна компанія». На той момент кошторисна вартість будівництва всієї траси становила орієнтовно 350 млрд рублів.

  У 2010 році почалися підготовчі роботи до будівництва ділянки 15 - 58 км траси (в тому числі вирубка просіки в Химкинском лісі), але в зв'язку з протестами громадськості в серпні того ж року ці роботи були призупинені. Навесні року роботи з підготовки земельних ділянок до будівництва нової траси були продовжені.

  У вересні року почалося будівництво автотраси на ділянці від 15-го до 58-го кілометра. Як очікується, будівництво повинно бути завершено в році.

  У січні року почалася масштабна реконструкція Бусіновской транспортної розв'язки на 78 км МКАД, звідки і почнеться дана траса, продовженням якої на території Москви стане Північно-східна хордових автомагістраль. Закінчення робіт планується в жовтні року.

  Станом на весну року йшла підготовка будівельних ділянок з 58 по 97 км.

  У червні року Голова Уряду Російської Федерації Дмитро Медведєв підписав розпорядження, в якому доручив укласти концесійну угоду щодо ділянки км 646 - км 684. Ділянка пройде по території Ленінградської області та Санкт-Петербурга. Контракт буде укладено строком на 30 років. Термін проведення конкурсу - роки. Термін будівництва - роки.

  Хронологія великого шляху:

  24.12. Відкрито першу ділянку 15-58 км.

  За що боролися, на те й напоролися.

  01.03. З 1 березня року вантажівкам масою понад 12 тонн заборонений в'їзд на МКАД в денний час - з 6.00 до 22.00. З 1 травня по 1 жовтня в п'ятницю, вихідні та святкові дні заборона на в'їзд і рух по МКАД для великих вантажівок буде діяти з 6:00 до 00:00. Виняток буде зроблено для 7 тисяч московських фур і 12 тисяч підмосковних.

  Те, що колись траса повинна була стати наглухо, було лише справою часу і обставин, дійсно, хто б з чиновників міг подумати, що в Росії на початку зими раптом піде сніг.

  10.09. Чергові терміни будівництва траси. Ділянка до 58 кілометра планується ввести в експлуатацію до кінця року

  Скромна ця Чирикова

  Схоже всі проекти пов'язані з дорогами можна відразу передавати в прокуратуру.

  19.04. Рух на Півночі Москви може припинитися повністю. Причиною цього може стати не тільки реконструкція розв'язок Ленінградки з кільцевої, але і будівництво в цьому місці величезного торгового комплексу «Торжок».

  Продається і купується все: Росія, народ, здоровий глузд.

  14.12. Зведенням нових з'їздів з Ленінградського шосе на Кільцеву автодорогу. Роботи передбачається почати в переддень Нового року. Все це може повністю паралізувати Ленінградку, кажуть експерти.

  Практично не залишилося нематерних слів на адресу влади.

  Швидкісна автомагістраль Москва - Санкт-Петербург

  Швидкісна автомагістраль Москва - Санкт-Петербург

  Швидкісна автомагістраль Москва - Санкт-Петербург Тверській регіон, Конаковский район.

  Територією Тверській області проектована швидкісна автодорога буде проходити з 112-го по 390-й кілометр в межах Конаковского, Калінінського, Торжокского, Спировски, Вишнєволоцького і Бологовского районів.

  Транспортні розв'язки

  У Реєстрі передбачено 13 розв'язок.

  У Конаковском районі # 8212 на 123-му кілометрі і на 140-му кілометрі при перетині споруджуваної магістралі з М-10.

  У Конаковском районі для забезпечення проходу пасажирів до ж / д станції Черничная і проходу пішоходів з д. Огурцово в д. Старе Мелкова планується пристрій надземних пішохідних переходів над швидкісною автомагістраллю.

  Село Завидово і села Новеньке і Межево будуть захищені від шуму, пов'язаного з рухом транспорту, шумозахисні екранами.

  • На 113-му кілометрі буде побудований міст через струмок з можливістю проїзду протипожежної техніки
  • І на 117-му # 8212 шляхопровід на перетині з лісовими дорогами протипожежного значення.
  • На 120-му кілометрі над автомагістраллю пройде шляхопровід з виходом на а / д Новозавідовскій-Шорново.
  • На 126-му кілометрі буде зведений міст через Іваньківський водосховище з Естакадній частиною для проїзду під мостом автотранспорту, що прямує по магістральній вулиці поселення, що проектується «Велике Завидово».
  • На 128-му кілометрі пройде шляхопровід над магістраллю з виходом на автодорогу Охотхозяйство - М-10 до д. Огурцово

  Щоб переміщатися по карті натисніть і утримуйте праву кнопку миші, а потім рухайте мишу в потрібному напрямку (вгору, вниз, вправо, вліво).

  Щоб збільшити або зменшити масштаб, використовуйте знак плюс і мінус відповідно, які знаходяться праворуч на карті.

  Дана схема швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург є наочним матеріалом узятим з інших джерел (один з них Вікіпедія) і не є затвердженим варіантом

  Джерела: http://www.bazashishki.ru/way/msk_auto.html, http://www.5078185.ru/pages/placement/, http://serega.icnet.ru/CarProbky.html, http: / /ecoolgino.ru/novosti/skorostnaya-avtomagistral-moskva-sankt-peterburg  Коментарів поки немає!