Строительство »

Армія Молдови допомагає розблокувати автодороги від снігу

Військовослужбовці Національної армії Молдови минулої ночі брали активну участь в розблокуванні автомобільних трас від снігових заторів.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

За даними прес-служби Міністерства оборони Молдови, кілька мобільних бригад Національної армії за допомогою спеціалізованої техніки знаходяться на постійному чергуванні на основних автомагістралях країни, щоб у разі потреби надати допомогу великотоннажним фурам і пасажирському автотранспорту, які виявляться в сніговому полоні.

Військовослужбовці Національної армії Молдови минулої ночі брали активну участь в розблокуванні автомобільних трас від снігових заторів

Представники Національної армії координують роботу військовослужбовців з спеціально створеного кризового штабу при Департаменті з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту.

У зв'язку з безперервними рясними снігопадами, прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп закликав всі служби до максимальної координації своїх дій для надання своєчасної допомоги населенню та безперебійної подачі електрики в усі населені пункти країни.

У п'ятницю, 23 березня, в Молдові йшли рясні снігопади, що супроводжуються ураганним вітром.

олдовая йшли сильні снігопади, що супроводжувалися ураганним вітром.