Строительство »

Автомобіль в розстрочку

1. Було укладено договір про розстрочення автомобіля на рік. Автомобіль був повернений в строк до окончаніядоговора. Через 4 роки на мене пишуть заяву про шахрайство. І розкрадання автомобіля. Як мені бути?

1.1. Добрий вечір, головне не панікувати і з'ясувати всі обставини справи, якщо є документи, що підтверджують вашу історію, вам нема про що турбуватися.

1.2. Вітаю, Андрій. Зараз треба пропрацювати позицію по справі і підготувати пояснення, які Ви будете давати в слідчих органах. Вважаю, при правильному підході в порушенні кримінальної справи повинно бути відмовлено. Варто проконсультуватися з адвокатом.
З повагою, адвокат - Степанов Вадим Ігорович.

1

2. У жовтні 2018 роки я продав автомобіль, був укладений договір купівлі-продажу автомобіля з розстрочкою платежу на три місяці без початкового внеску. Тобто гроші за машину повинні були надійти частинами в листопаді, грудні і січні. Жодної суми не було виплачено. При цьому була зв'язок з покупцем він постійно говорив, щоб я почекав, що у нього проблеми на роботі. В кінці січня я подаю позовну заяву про стягнення грошових коштів за договором купівлі-продажу і держ. мита, відповідач до суду не з'явився, рішення суду вступило в силу 02 березня 2019 рік на користь мене-позивача, мої вимоги були задоволені, було видано виконавчий лист. Далі в кінці березня 2019 року з мною на зв'язок виходити мати покупця і повертає мені приблизно 1/3 грошей за договором купівлі-продажу. До цього дня з виконавчим листом до приставам я не звертався. Зараз я дізнаюся що в квітні мій відповідач був судимий за двома епізодами шахрайства за такою ж схемою - введення в оману продавців про оплату автомобілів за договором-купівлі продажу, матеріальні збитки він відшкодував потерпілим повністю, вину визнав і отримав 4 роки умовно. Рішення мого суду він не виконує в повному обсязі до цього дня, чи можу я його залучити за статтею шахрайства на мою епізоду, якщо є рішення суду про відшкодування коштів за договором купівлі-продажу? Дякуємо.

2.1. Ні, поліція вам відмовить.
1. У вас цивільні правовідносини. Підписано договір купівлі-продажу.
2. Ніби як намагається виконати договір. 1/3 все таки заплатив, хоч і мати.

3. Вилучено автомобіль, звернувся до суду за розстрочкою. У разі надання розстрочки коли повернуть автомобіль?

3.1. В день винесення постанови про припинення застосування примусових заходів.

3.2. При наданні розстрочки судом подаєте на ім'я начальника ОСП заяву по ст. 64.1. ФЗ "Про виконавче провадження" з проханням призупинення ІП та зняття всіх обмежень, заборон, стягнень, арештів. Пристав зобов'язаний винести відповідні постанови. До заяви прикладаєте копію судової ухвали про надання розстрочки. З приставами в таких справах потрібно працювати тільки письмово, а не словах не варто, обдурять.

4. Продаю автомобіль, пропонують купити в розстрочку без первоначальногл внеску, а Гроші віддати в кінці місяця, як правильно оформити натаріальную розписку, щоб у разі чого не потрапити в просаг?

4.1. Правильніше так не продавати.
А якщо вже вирішили продати, то потрібен договір а не розписка.

4.2. Вам потрібно оформити договір, в якому потрібно буде вказати грамотно всі дії реалізації угоди, що б ваші гроші були захищені, повністю. В іншому випадку ви можете позбутися авто і грошей.

5. Продали автомобіль в розстрочку, договір у нотаріуса не реєстрували, термін виплат закінчився гроші надійшли не всі. чи можна звернутися до суду за поверненням суми?

5.1. Можна звернутися з позовною заявою про стягнення боргу.

5.2. Привіт, звичайно, можна, договір не обов'язково оформляти у нотаріуса для стягнення боргу в судовому порядку. Звертайтеся, займаюся подібними справами.

Звертайтеся, займаюся подібними справами

6. Хочу купити автомобіль в розстрочку. Як правильно укласти договір і передачу купленого автомобіля?

6.1. Потрібно скласти договір на основі норм ГК РФ.

6.2. У договорі прописуєте, які суми і в які терміни будуть передані продавцю в рахунок оплати.

7. Продала автомобіль в розстрочку за договором купівлі-продажу. У нотаріуса не реєстрували, підписи сторін на кожній сторінці. Є акт прийому-передачі автомобіля в користування покупця до твору повний взаєморозрахунків. Схема розрахунку встановлена ​​наступна: 10.000 рублів до 30.12.2018 (гроші отримала), і 900.000 рублів до 10.03.2019 (гроші не отримала, пройшов місяць, покупець "годує сніданками").
Машина фактично в користуванні у покупця, ПТС і друга копія ключів у мене. У договорі купівлі-продажу прописали, що за прострочення платежу встановлена ​​пеня в розмірі 1% від суми платежу за кожен день прострочення. Виходить, що прострочення вже 30 днів, і сума до відшкодування мені за прострочення вже 270.000 рублів.
Покупець сказав що прострочення виплачувати не збирається, а дату коли буде проведений повний взаєморозрахунок за договором не повідомляє, кожен день переносить "на завтра".
Також в договорі вказали, що в разі якщо у покупця складаються обставини, за якими виконання зобов'язань буде неможливо - він виплачує мені (продавцю) грошову компенсацію в розмірі 3.000 рублів за кожен день користування автомобілем з моменту полпісанія ДКП.
Що мені робити? Чи можу я, маючи другу копію ключів, самостійно приїхати до його місця проживання та вилучити назад свою власність, щоб убезпечити себе від того що він взагалі її розіб'є або що ще гірше? І чи можу я розраховувати отримати через суд відшкодування в розмірі 3.000 рублів за кожен день користування до дня, коли я самостійно заберу свій автомобіль? Як мені все це оформити? Адже стало вже очевидно, що грошей я за автомобіль не отримаю, прострочення вже становить цілий місяць, виплачувати її покупець відмовляється, значить все що мені залишається це забрати автомобіль назад і вимагати компенсації в 3.000 рублів за кожен день з моменту підписання ДКП і до дня, коли я свій автомобіль заберу назад.
Допоможіть будь ласка!

7.1. Розривати договір - ст.450 або вимагайте повернення ден. коштів по розписці.

7.2. Зробити треба так: автомобіль забрати.
Пред'явити претензію про розірвання договору та виплати цих 3000. Потім позов пред'явити про розірвання та стягнення.

7.3. Ні, не можете Ви самі нічого забрати: Ви продали, договір ніким не розірвано.
Вам треба писати вимога про розірвання, дати термін, далі в суд з позовом про: розірвання договору, стягнення грошей за користування, неустойки і т.д. Такі справи були ...
Зверніться до юриста, витрати на юриста теж можна стягнути на підставі ст.ст. 98, 100 ЦПК РФ.

8. Продали машину в розстрочку, на руках 2 примірника купівлі-продажу автомобіля + розписка. Покупцеві передані Техпаспорт на машину, Сорк, і договір купівлі-продажу. У разі не виплати суми, що залишилася, як можна буде вчинити? Чи можна повернути свою машину?

8.1. Умови не виконання зобов'язань повинні були бути прописані в попередньому договорі купівлі-продажу транспортного засобу. На практиці, простіше буде стягнути з покупця недоплачену суму грошей, ніж визнати договір недійсним.

9. Хочу продати автомобіль в розстрочку без первісного внеску. Чим небезпечне і як уникнути проблем?

9.1. Привіт, небезпечно це тим, що вам можуть перестати платити гроші, а автомобіль може потрапити в ДТП, і ви нічого не отримаєте.
Уникнути проблем можна тільки при повній оплаті. Запропонуйте покупцеві взяти кредит і розплатитися з вами. Нехай він краще буде винен банку.

10. При покупці в розстрочку автомобіля був пункт про те, що переоформляти або продавати машину не можна до повної виплати. Але покупець виплативши близько половини всієї суми, переоформив машину на матір. Яке порушення, яка стаття і вид покарання.

10.1. добрий день
Судячи з усього порушено істотне порушення договору, в зв'язку з цим інша сторона, має право вимагати усунення порушення та (або) розірвання договору.
ГК РФ Стаття 450. Підстави зміни і розірвання договору
1. Зміна та розірвання договору можливі за згодою сторін, якщо інше не передбачено цим Кодексом, іншими законами або договором.
Багатостороннім договором, виконання якого пов'язане із здійсненням усіма його сторонами підприємницької діяльності, може бути передбачена можливість зміни або розірвання такого договору за угодою як всіх, так і більшості осіб, що беруть участь в зазначеному договорі, якщо інше не встановлено законом. У зазначеному в цьому абзаці договорі може бути передбачений порядок визначення такої більшості.
2. На вимогу однієї із сторін договір може бути змінений або розірваний за рішенням суду тільки:
1) при істотному порушенні договору другою стороною;
2) в інших випадках, передбачених цим Кодексом, іншими законами або договором.
Істотним визнається порушення договору однією зі сторін, яке тягне для іншої сторони така шкода, що вона значною мірою позбавляється того, на що мала право розраховувати при укладенні договору.
3. Втратив чинність з 1 червня 2015 року. - Федеральний закон від 08.03.2015 N 42-ФЗ.
4. Сторона, якій цим Кодексом, іншими законами або договором надано право на односторонню зміну договору, повинна при здійсненні цього права діяти сумлінно і розумно в межах, передбачених цим Кодексом, іншими законами або договором.

10.2. Привіт Антоніна. Покарання жодного тому кримінального порушення немає. Ви можете в цивільному порядку оскаржувати угоду.

11. Продала в розстрочку автомобіль, а покупець зник. Як написати лист у прокуратуру про порушення кримінальної справи.

11.1. Ваша заява буде направлено в МВС. Тому щоб не втрачати час, відразу подавайте заяву в чергову частину будь-якого відділення поліції. У заяві необхідно вказати, що ознайомлені та попереджені про відповідальність за ст. 306 КК РФ . У заяві чітко вкажіть обставини злочину. Якщо все ж виникнуть труднощі зі складанням заяви, можете скористатися допомогою будь-якого юриста сайту. Для цього необхідно звернутися до вибраного юристу в особисті повідомлення або за контактами, вказаними в профілі юриста.

11.2. Вам правильно відповіли, вибирайте юриста.

11.3. Добрий день.
Необхідно ознайомиться з укладеним Вами договором купівлі-продажу, які умови Ви там написали і далі діяти в залежності від умов договору.
Але навіть зараз можна сказати, що ні в яку прокуратуру писати не має сенсу, так як якщо покупець сплатив частину грошей, жодної кримінальної справи не може бути.
У цьому випадку має місце невиконання до кінця умов договору, тобто, цивільно-правові відносини, які вирішуються в судовому порядку.
У поліцію можна подати заяву тільки з однією метою - в ході перевірки можуть знайти покупця, що Вам буде корисно. За заявою же, винесуть постанову про відмову в порушенні кримінальної справи по вище зазначених підстав.
Якщо буде потрібна допомога, звертайтеся.

12. Дружина продавала автомобіль в розстрочку, склала з покупцем расспіску про те, що він зобов'язується викупити авто до 1 квітня 2019 року. У разі відмови від покупки він виплатить неустойку в розмірі 30 тис рублів. Сам договір купівлі-продажу складений не був, а автомобіль був відданий в користування покупця. Через кілька днів цей автомобіль без попиту взяв покататися один покупця і попався ДПС, не маючи права на керування даним ТЗ. Машину відігнали на штраф-стоянку. Чи є ймовірність, що покупець відмовиться від покупки авто і просто заплатить неустойку, а автомобіль залишиться на штраф-стоянці? Чи можна за законом стягнути повну суму від продажу авто з покупця?

12.1. Дана розписка і є письмовий договір, а право власності виникло у покупця з моменту передачі авто.
Ухвала Верховного Суду РФ від 10.10.2017 N 36-КГ 17-10 (Судова колегія у цивільних справах)
Право власності виникає у набувача за загальним правилом з моменту передачі йому автомобіля. Реєстрація транспортних засобів носить обліковий характер і не є підставою для виникнення на них права власності.
Тому треба стягувати свої гроші, а інше - не Ваша проблема.
З повагою, адвокат - Степанов Вадим Ігорович.

12.2. Добридень! Розписка може служити безумовним доказом для подальшого стягнення всієї суми по угоді купівлі продажу якщо в ній викладені всі суттєві умови про предмет договору: ціною, порядок і строк оплати, спосіб передачі грошей і товару.
Також необхідно пам'ятати вимоги Цивільного кодексу РФ.
Стаття 161. ГК РФСделкі, що здійснюються в простій письмовій формі 1. Чи повинні відбуватися в простій письмовій формі, за винятком угод, що вимагають нотаріального посвідчення: 1) угоди юридичних осіб між собою і з громадянами; 2) угоди громадян між собою на суму, що перевищує десять тисяч рублів, а у випадках, передбачених законом, - незалежно від суми угоди. (В ред. Федерального закону від 07.05.2013 N 100-ФЗ) 2. Дотримання простої письмової форми не потрібно для угод, які відповідно до статті 159 цього Кодексу можуть бути вчинені усно.
Стаття 162. Наслідки недодержання простої письмової форми правочину 1. Недодержання простої письмової форми угоди позбавляє сторони права в разі спору посилатися на підтвердження угоди та її умов на показання свідків, але не позбавляє їх права приводити письмові та інші докази. 2. У випадках, прямо вказаних у законі або в угоді сторін, недотримання простої письмової форми угоди тягне її недійсність.

13. Людина хоче придбати мій автомобіль по нотаріальному договором в розстрочку на 2 місяці, наскільки це безпечно і робиться взагалі так? Дякуємо.

13.1. Це звичайний договір, при невиконанні його умов в будь-якому випадку буде потрібно звертатися в суд.

14. 14 лютого 2018 р продав автомобіль в розстрочку через нотаріус, за попереднім договором купівлі-продажу. Початкову суму мені покупець дав 600 у.о., а авто оцінено в 2300 у.о., з 1 травня він повинен був віддати ще 400 у.о. і потім платити рівними частками щомісяця до 14.02.2019 року. Сьогодні 7 березня 2019 р він до сих пір нічого не виплатив.
Те грошей не було, то в аварію потрапив, то поїхав і так постійно. Тепер дзвоню трубку не бере. Порадили написати лист-претензію, а потім якщо не поверне ні гроші ні машину, подати в суд.
Питання в тому, який текст написати, як скласти і чи буде вважатися доставленим лист за допомогою месенджера WhatsApp? Або порадьте альтернативний спосіб якнайшвидшого вирішення проблеми.
Заздалегідь дякую!

14.1. Доброго дня! Зверніться по допомогу в складанні претензії до адвоката за місцем проживання. Претензію направте рекомендованим листом поштою.

15. Хочу купити в розстрочку автомобіль у приватного лиица, чи можна звернутися до юриста, щоб правильно оформити договір і який? І вартість приблизну цієї послуги?

15.1. Звертайтеся до вибраного юристу в особисті повідомлення.

15.2. Доброго дня! Ви можете вибрати юриста на нашому сайті і він Вам підготує договір. У кожного юриста свої розцінки. За правилами сайту самореклама заборонена.

16. Чи потрібна допомога! Уклали договір купівлі продажу битого автомобіля в розстрочку, покупець не платить. Скажіть як мені бути, що робити, куди звертатися? Автомобіль майже відремонтовано. Заздалегідь дякую.

16.1. Звертатися тільки до суду якщо переоформили, або на розірвання договору купівлі-продажу або на стягнення грошей.

17. Мені потрібно продати автомобіль в розстрочку на три місяці за автомобіль в вартістю 1000000. ₽ ПТС залишається у мене на руках. Як максимально убезпечити себе. У покупця є машина вартістю 600000₽ і нерухомість будинок.

17.1. Головне правильно підготувати ДКП.

17.2. Купівля-продаж плюс застава під забезпечення всіх виплат - і все.

18. Хочу запевнити папір купівлі продажу автомобіля в розстрочку і розписку на 2 місяці скільки це буде коштувати, підкажіть будь ласка.

18.1. Договір запевняє нотаріус. Вартість буде від 1000 руб. Детальніше про тарифи на нотаріальні дії в г.Іваново см. За посиланням http://ionp.ru/system/files/tarify_2019_16.01.2019_dlya_grazhdan.doc

19. Я продала автомобіль у вересні 2018 року вартістю 50000 рублів з розстрочкою на 5 місяців. Уклала з покупцем договір, термін закінчення договору січень 2019 року. За договором покупець повинен був не пізніше 20 числа кожного місяця виплачувати по 10000 рублів, після повної оплати вартості автомобіля я повинна була передати йому документи. Але замість цього покупець оплатив мені всього 15000 рублів і в жовтні 2018 перепродав автомобіль, не маючи на нього ніяких прав і документів. Я двічі зверталася із заявою в місцеву поліцію з метою залучення даної людини до відповідальності за статтею "Шахрайство", але вони заяву не приймають, посилаючись на те що це не шахрайство, а цивільно-правові відносини. Я не знаю що мені робити. Підкажіть як правильно залучити покупця до відповідальності, і чи можу я притягнути до відповідальності третя особа, якій був переданий мій автомобіль? Дякуємо!

19.1. Оскаржте в прокуратуру. Ви не зобов'язані при поданні заяви давати кваліфікацію злочину. В діях покупця може убачатиметься також самоуправство, або заподіяння майнової шкоди шляхом зловживання довірою.

19.2. Звертайтеся до суду про розірвання договору - ст.450 ГК РФ, стягнення боргу. Третя особа-добросовісний набувач, не несе відповідальність.

20. Хочу продати автомобіль в розстрочку, підкажіть чи обов'язково робити договір у натариуса, і чи підійде він для перереєстрації автомобіля в ДАІ? І чи будуть утримувати податок?

20.1. Привіт, Павло!
Ні, це зовсім не обов'язково. Ви можете скласти його в простій формі без нотаріуса.
Головне грамотно прописати всі умови за договором, в т.ч. розмір щомісячного платежу і терміни виплат.

20.2. Нотаріально НЕ обов'язково. Якщо правильно скласти, то підійде для перереєстрації. Податок з продажу можуть утримувати, а можуть немає. Залежно від деяких обставин.

Залежно від деяких обставин

21. Я продав автомобіль в розстрочку. Покупець, оплавився половину вартості, перестав виплачувати грошові кошти. Я готую позовну заяву а суд про розірвання договору к / п. Що я маю право ще стягнути з такого покупця, так як він повчає, якщо поверне мені мій автомобіль, беспатно їм покористувався півроку?

21.1. Ви ж позовну заяву готуєте. Вам краще знати, що ще вимагати і як ці вимоги обґрунтувати.

22. Продали з чоловіком автомобіль знайомому в розстрочку, передоплату дав, решту грошей домовилися рівними частинами щомісяця протягом 10 місяців. Минуло 3 місяці, не заплатив ні копійки, годує кожен раз обіцянками. Є розписка, він її писав сам, що повинен повернути гроші протягом 10 місяців. Що тепер нам з чоловіком робити?

22.1. Доброго часу. Між Вами укладено договір купівлі-продажу авто в розстрочку. В даний час необхідно направити покупцеві грамотну загрозливу претензію про порушення порядку оплати товару, почекати 30 днів і звертатися до суду з позовом про стягнення грошових коштів, або з вимогою про розірвання договору та повернення автомобіля.

22.2. Привіт, Оксано!
Якщо є розписка, то на підставі даного документа можете звернутися з позовною заявою до суду і стягнути заборгованість примусово.

23. Хочу продати автомобіль в розстрочку, підкажіть як це правильно зробити і чи потрібно прописувати що то в договорі і розписці?

23.1. Вітаємо, Гість.
Прописуйте дана умова про розстрочення безпосередньо в договорі купівлі-продажу. Якщо Ви самі маєте намір складати договір, що вказуйте в тексті орієнтовно фразу, що покупець здійснює оплату суми за договором в певні терміни: (які саме терміни за графіком).

23.2. Краще продайте ваше авто повністю і перереєструйте в десятиденний термін за правилами ГИБДД. У вас значно менше буде боліти голова, якщо це для вас важливо.
А зробити вашу угоду в розстрочку можна Але мороки для вас буде багато. Це і те, у кого буде знаходитися авто. Страховка на випадок псування авто. Можливість з вами розрахуватися до певного часу І можливе повернення вам вашого авто після його експлуатації покупцем в конкретному випадку. Адже він зажадає після внесення першої суми передати йому авто.

24. Мною був проданий автомобіль в розстрочку, без початкового внеску, в результаті через місяць покупець заявив, що у нього немає грошей і можливості розрахуватися в встановлені в договорі терміни і він хоче повернути автомобіль. Які мої дії, автомобіль мені назад не потрібен, хотілося б отримати грошові кошти, тільки як?

24.1. Якщо грошей у покупця немає, то їх ви і не отримаєте в кращому випадку папір-виконавчий лист. Обговоріть компенсацію і візьміть розписку за користування автомашиною.

24.2. Потрібно дивитися, що у вас там за договором прописано і як все це оформлено документально. Якщо не хочете машину, можете через суд вимагати гроші, але якщо у нього їх реально немає і немає майна, так і будете за ним потім з листом 10 років ходити і чекати грошей. Краще беріть машину поки дають. Але можете і гроші вимагати.

25. Як продати автомобіль в розстрочку?

25.1. Можливо продати автомобіль в розстрочку.
Але в цілях захисту своїх прав слід складати договір з відповідними нормами закону умовами.

25.2. Добрий день Анна, в вашому випадку вам необхідно юридично грамотною мовою скласти
по Перше
Договір купівлі продажу (в якому так само описати умови оплати)
по-друге
Договір позики (розстрочки)
по-Третє
Нотаріально завірену розписку.

25.3. Договір скласти відповідний і включити умови про відстрочку, все грамотно розписати.

Договір скласти відповідний і включити умови про відстрочку, все грамотно розписати

26. Шахрай за договором розстрочки взяв у мене автомобіль, віддав перший внесок і пропав. Звернулася в поліцію із заявою. Порушене крімінальну дело. В ході слідства з'ясувалося що автомобіль був оформлений на третю особу. Експертизою встановлено що договір купівлі-продажу від мого імені підроблений. Чи можу я потрапив але кримінальній справі подати до суду про визнання угоди купівлі продажу недійсним?

26.1. Доброї ночі.
Подавайте до суду про визнання угоди недійсною в силу ст 166 ГК
та витребування майна з чужого незаконного володіння.

27. Автомобіль і ПТС за усною домовленістю передав знайомому на умовах викупу в розстрочку. Договір не складали, в ПТС не розписувалися. Грошей не отримував, розписок не складали.
В даний час ця людина перепродав мій автомобіль третім особам з переоформленням без мого відома.
Якими мають бути мої дії для повернення автомобіля?

27.1. Добрий вечір. Вам необхідно писати позовну заяву про витребування з чужого незаконного володіння а також подавати заяву в поліцію за фактом крадіжки. Гарного приємного вечора.

Як мені бути?
У разі надання розстрочки коли повернуть автомобіль?
4. Продаю автомобіль, пропонують купити в розстрочку без первоначальногл внеску, а Гроші віддати в кінці місяця, як правильно оформити натаріальную розписку, щоб у разі чого не потрапити в просаг?
И можна звернутися до суду за поверненням суми?
Як правильно укласти договір і передачу купленого автомобіля?
Що мені робити?
Чи можу я, маючи другу копію ключів, самостійно приїхати до його місця проживання та вилучити назад свою власність, щоб убезпечити себе від того що він взагалі її розіб'є або що ще гірше?
Блів за кожен день користування до дня, коли я самостійно заберу свій автомобіль?
Як мені все це оформити?