Строительство »

Авіакомпанія «Росія» вирішила домогтися уголовкі для п'яного дебошира з рейсу Єкатеринбург - Анталья

«Росія» збирається домогтися покарання для дебошира

Авіакомпанія «Росія» має намір домогтися порушення кримінальної справи стосовно дебошира Сергія Азарова, який побився з пасажирами і бортпровідником рейсу Єкатеринбург - Анталья, що слідував з Кольцово.

- Він пив всю дорогу горілку з дьюті-фрі, а коли вона закінчилася, почав нападати на дітей і жінок , - розповіла летіла цим же рейсом екатерінбурженка. - Все почалося за 20 хвилин до посадки, коли не можна вставати з крісел, а довелося не просто вставати, а бігати від нього по салону. Найбільше дісталося співробітнику екіпажу авіакомпанії «Росія», він стримував дебошира після того, як наші чоловіки його поклали. Бешкетник погрожував і довів чотирьох дівчат і одну дитину до сліз і паніки.

«Росія» передала матеріали у справі про бешкетника в правоохоронні органи - для вирішення питання про порушення кримінальної справи за ст. 213 КК РФ (хуліганство). «При спробі втрутитися і запобігти деструктивні дії з боку даної особи член кабінного екіпажу авіакомпанії" Росія "отримав тілесні ушкодження», - уточнили в авіакомпанії.

Спільними зусиллями членів екіпажу Азарова після польоту передали місцевим поліцейським, які доставили його до поліцейської дільниці аеропорту Анталья. Там склали заяву про нанесення тілесних ушкоджень, попередньо отримавши в медпункті висновок.

Варто зазначити, що з червня 2018 року авіакомпанії отримають право включати порушників в чорні списки і надалі відмовляти їм в перельоті.

Текст: Олена Баталова
Відео: читачка Е1.RU