Строительство »

Авіакомпанія Росія (Rossiya Airlines)

  1. Історія авіакомпанії «Росія» Початок льотного шляху
  2. Післявоєнна історія майбутньої авіакомпанії «Росія»
  3. Сучасна історія авіакомпанії «Росія»
  4. Історія фарбування літаків авіакомпанії «Росія»

Історія авіакомпанії «Росія»

Початок льотного шляху

Свої витоки сучасна авіакомпанія «Росія» бере з 7 травня 1934 року народження, коли був створений самостійний загін для управління і керівництва повітряною лінією Ленінград - Москва. Потім цей загін влився в Північне територіальне управління ЦПФ СРСР. У той час він налічував всього 53 людини. У 1938 році льотний загін злився з аеропортом Ленінграда для більш ефективного розвитку повітряного сполучення з другого по значущості міста СРСР. Під час Великої вітчизняної війни на базі авіазагону була створена Північна особлива авіаційна група, куди увійшов загін важких транспортних літаків. Цивільний авіазагін відновив свою транспортну роботу лише після прориву блокади Ленінграда в 1943 році.

Післявоєнна історія майбутньої авіакомпанії «Росія»

У 1963 році в рамках реструктуризації цивільної авіації СРСР був створений Ленінградський об'єднаний авіазагін, а існував раніше самостійний загін повітряної лінії Ленінград - Москва влився в його склад. Довгий час підрозділ носило назву 67-го льотного загону. А в 1988 році воно було перейменоване у 2-й льотний загін.

Численні зміни назви і перетворення компанії на цьому не закінчилися. У 1992 році, після поділу колись єдиного радянського Аерофлоту, Ленінградський авіазагін був реорганізований в Авіаційне підприємство «Пулково» (за назвою аеропорту, в якому воно базувалося). Під такою назвою підприємство працювало до 2006 року, коли в результаті злиття з Державною транспортною компанією «Росія» об'єднана авіакомпанія отримала саме назва «Росія». А роком раніше, в 2005 році, зі складу авіапідприємства був виділений в окрему юридичну особу аеропорт Пулково.

Сучасна історія авіакомпанії «Росія»

У 1990-2000-і рр. основною діяльністю авіакомпанії «Росія» залишалося підтримку транспортного сполучення Санкт-Петербурга з регіонами Росії і найбільшими містами Європи. У 2000 році підприємство «Пулково» стало повноправним членом Міжнародної асоціації есплуатантов повітряного транспорту ІАТА, що сприяло інтеграції компанії в міжнародну систему авіаперевезень.

Новий імпульс у своєму розвитку «Росія» отримала в 2011 році, коли основним акціонером компанії став національний перевізник країни Аерофлот .

У наступні 5 років група компаній «Аерофлот» провела консолідацію і реорганізацію ряду колишніх державних авіапідприємств. Результатом цієї реорганізації стало значне укрупнення авіакомпанії «Росія», до складу якої увійшли колишні раніше самостійними авіакомпанії «Донавіа» та «Оренбурзькі авіалінії», а також значна частина парку літаків і маршрутів збанкрутілої авіакомпанії «Трансаеро». У 2016 році був проведений ребрендинг і розроблений новий фірмовий стиль, витриманий в яскравих сіро-червоних тонах.

Сьогодні авіакомпанія «Росія» вже є всеросійським перевізником, які працюють в середньому ціновому сегменті. Московський аеропорт Внуково став не менш значущою базою, ніж традиційний Пулково. Маршрутна мережа включає регулярні рейси по регіонах Росії і в країни Європи, а також безліч далекомагістральних напрямків на Далекий Схід Росії, в країни Південно-Східної і Центральної Азії, Карибського регіону.

Історія фарбування літаків авіакомпанії «Росія»