Строительство »

«Скліфосовський», 6 сезон: як знімали і що цікавого залишилося за кадром

22 січня на каналі «Росія 1» стартує шостий сезон серіалу «Скліфосовський» - про будні лікарів головного інституту швидкої допомоги. п'ятий, за словами автора сценарію Катерини Тірдатовой, вийшов похмурим. Але успіх проекту, на її думку, якраз і криється в тому, що в «Скліфосовського» все як у житті: білу смугу може змінити чорна.

«Наші герої - звичайні люди, а не персонажі з глянцевих журналів, і ситуації, в які герої потрапляють, знайомі глядачам. Схожі історії відбуваються в реальному житті. Такі ж люди живуть мало не в сусідньому дворі! І життя у них різна, не завжди весела. Ось і п'ятий сезон вийшов похмурим, але там немає нічого йде врозріз з образами героїв. Просто у них в житті був важкий період », - вважає Катерина Тірдатова.

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

У п'ятому сезоні помер Салам Магомедович Гафуров. Скільки сліз пролили шанувальники «Скліфосовського»: прекрасний, добрий доктор пішов в інший світ. Пораненого Салама так і не змогли врятувати в дев'ятій серії. «Я читаю в Інтернеті відгуки. У нас загинув Салам, і глядачі дуже переживали з цього приводу. Але воскресити героя ми не змогли. Не можна існувати шість років і показувати, що всі персонажі жили довго і щасливо. Потрібні драматичні ситуації. Ми намагаємося зі свого боку компенсувати втрату. Якщо хтось із героїв йде, то з'являється новий », - пояснила розриває серце, але необхідний для оповідання« хід конем »режисер Юлія Краснова.

Завідуюча відділенням Павлова у виконанні Олени Яковлевої , Яку всі звикли сприймати «синім панчохою», раптово в новому сезоні з'явиться в образі палкої романтичної особи, здатної поставити на кін свою медичну кар'єру заради чоловіка. Олена Яковлєва зазначає, що в житті вона повна протилежність Павлової. Саме тому актрисі ніколи не нудно зі своїм персонажем. «У мене спочатку все всередині чинило опір цій ролі, тому що моє звичне стан -" бочка меду ". Але з іншого боку, мені було дуже цікаво розкритися з нової сторони. Глядачі адже найчастіше сприймають актора як персонажа. Тепер дуже часто чую про себе, що я знову зла і вічно незадоволена. Але це я просто намагаюся не виходити з образу », - розповіла актриса.

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

У шостому сезоні «Скліфосовського» до вже полюбилися глядачам героям приєднається новий, який таки розкриє Павлову з несподіваного боку. Свіжою кров'ю в серіалі став щелепно-лицьовий хірург Геннадій Кривицький - старий друг одіозною завідуючої. Вони були однокурсниками і навіть зустрічалися. Тільки ось в результаті Кривицький емігрував до Ізраїлю будувати кар'єру, і тоді весіллі не судилося відбутися. Тепер, через багато років, герой повертається на батьківщину. Тут у нього складні взаємини з батьком, є страшна таємниця і стара кохана. До речі, з Андрієм Ільїним , Який грає Кривицького, Олена Яковлєва теж давно і добре знайома. Вони були чоловіком і дружиною в «Каменської» з 1999 по 2011 рік.

Режисер «Скліфосовського» Юлія Краснова розповіла: «Я прекрасно знаю, що актори разом працювали, і це робить нову сюжетну лінію ще цікавіше. Зараз персонажі Олени Яковлевої та Андрія Ільїна знаходяться в абсолютно інших «стінах» і запропоновані ним обставини зовсім інші. До того ж, первісна мотивація їх зустрічі кардинально відрізняється від «Каменської». Мелодраматичну лінію - хто ці герої один одному, - я свідомо поставила на друге місце. Введення будь-якого персонажа в проект, який йде шість років, це дуже важка робота. Потрібно пояснити глядачеві, навіщо це робиться. Тому ми намагаємося створити героям свою історію. А куди приведуть відносини Павлової та Кривицького - одна з інтриг шостого сезону ».

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Шлюб беззмінного головного героя «Скліфосовського» доктора Брагіна ( Максим Аверін ) В новому сезоні опиниться під загрозою. Дружина і колега геніального хірурга Марина у виконанні Марії Куликової, як з'ясується, в своїй шафі ховає скелети. Крім того, кар'єра героїні піде в гору і стане перешкодою щасливого сімейного життя. І ще одна подружня пара - Сергій Куликов ( Костянтин Юшкевич ) І його дружина Ольга ( Євгенія Дмитрієва ) - переживає не найкращі часи. Плюс до цього Син Микита виявиться на операційному столі, а сам глава сімейства буде на межі життя і смерті. Загалом, пристрасті будуть кипіти неабиякі в шостому сезоні.

Одна з інтриг - як зміниться особисте життя доктора Брагіна. Можливо, центральний персонаж все ж стане батьком? Адже як же так, головний герой, іменитий хірург, улюбленець жінок, одружений чоловік, в кінці кінців, а дитини досі немає й немає! До слова, в біографії Брагіна є темна пляма: в серіалі вже з'являлася дівчинка - нібито дочка хірурга. Виявилося, що батько не Брагін. Але ніхто не знає, як буде розвиватися ця історія. На питання про можливу появу нащадків у Брагіна Максим Аверін відповів ухильно, ніж підлив масла у вогонь: «А ось в шостому сезон деякі зрушення в особистому житті мого персонажа відбудуться».

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Треба сказати, що Максим Аверін - міцний горішок, і таємниці нового сезону «Скліфосовського» навіть під шквальним вогнем журналістських запитань не видає. «Чому ви думаєте, що мені цікаво грати через якихось змін мого героя? Навпаки, мені цікаво те, що автори придумують все більше нових поворотів сюжету. Неможливо довго тримати аудиторію просто на чарівності. Потрібен «подвиподверт», щоб глядач знову був прикутий до екрану. Дивіться серіал, я не буду все розповідати. Розкривати інтриги завчасно безглуздо », - категорично заявив Максим Аверін.

Творці проекту дали можливість краєм ока зазирнути в ще одну замкову щілину проекту і дізнатися докладніше про долю Ніни ( Ганна Якуніна ). З цією героїнею трапиться якесь подія. Персонажу Анни Якуніної буде дуже погано, і рятувати кинуться всім «Скліфа». Актриса зазначила, що глядацький інтерес до її персонажу не згасає. Вона додала, що у неї пристрасть до роботи і до своєї героїні кожен раз спалахує з новою силою. «" Скліф "для мене - це спосіб життя. Коли проект знімається вже дуже довго, то актор вже зживається зі своїм персонажем. Я вже не дивлюся в текст сценарію, тому що добре знаю характер свого персонажа. З партнерами по знімальному майданчику я спілкуюся невимушено, тому постійні імпровізації неминучі », - розповіла Якуніна.

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Режисер Юлія Краснова зізналася, що їй подобаються всі герої «Скліфосовського» без винятку. «Не можна сказати, що я люблю, наприклад, Брагіна або Павлову. Мені подобається, що всі персонажі різні й багатогранні. Один симпатичний, інший добрий, третій більш цинічний, а четвертий - холодний. Немає такого, що я відсторонена від героїв, тому що дивлюся на них як режисер », - поділилася Краснова.

Незважаючи на те, що знято вже шість сезонів проекту «Скліфосовський», актори від своїх ролей не втомлюються. «У нас дуже хороші артисти, улюблені глядачами. Наші зірки обожнюють свої ролі, незважаючи на те, що грають їх уже шостий сезон. Дуже приємно, що якщо артистів запрошують на проект «Скліфосовський», то вони йдуть із задоволенням. Ніхто не говорить, що серіал затягнуть. Мені шалено подобається, що наш основний акторський кістяк з роками все більше згуртовується. Артисти спілкуються, дружать і один одного розуміють. Звичайно, працювати з ними з кожним роком все цікавіше. Ми доповнюємо один одного і пробуємо різні сцени. Радує, що глядачеві подобаються ті емоції, які ми передаємо », - поділилася Юлія Краснова.

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Максим Аверін з особливою вдячністю ставиться до людей за кадром. «Без команди мене б не було. Одна людина в полі не воїн. Я говорю про "бійців невидимого фронту", які знаходяться по той бік камери: це, наприклад, оператори, гримери. Для мене важлива атмосфера за кадром. На майданчику всі вітаються, говорять, що раді один одного бачити. І чим більше любові, тим комфортніше в кадрі », - розповів виконавець головної ролі.

Ганна Якуніна розповіла про дружбу акторів за кадром. За словами актриси, художник по гриму Анна Коротеева часто збирає всю команду серіалу на шашлики у себе на дачі. Якуніна зізналася, що актори нудьгують один за одним і з задоволенням проводять неробочий час разом, а таке нечасто трапляється на проектах.

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Творці серіалу «Скліфосовський» намагаються бути максимально наближеними до життєвої правди. Режисер Юлія Краснова розповіла, що в проекті працюють консультанти, які допомагають наситити сценарій історіями з реального медичної практики. Один з «козирів» багатосерійного телефільму, на який свідомо роблять ставку творці, - епізодичні ролі. Адже яка лікарня без пацієнтів і їх історій?

Режисер серіалу «Скліфосовський» робить акцент на тому, що творцям важливо було зробити оригінальний вітчизняний продукт. «До того, як я пішла працювати над проектом« Скліфосовський », я, звичайно ж, дивилася« Доктора Хауса »цілком. Чи не тому що знала, що буду знімати медичний серіал. Просто я прихильниця Грегорі Хауса. Все ж моя принципова позиція в тому, що ми не намагаємося нічого скопіювати. Є американський підхід, їх артисти, їх гумор, їх можливості. А є наші реалії. Ми робимо російський фільм про російською народі. Для мене це близько і важливо. Мені хотілося б взяти приклад з «Доктора Хауса» з точки зору обладнання. Але я розумію, що ми не можемо собі дозволити купити реальний МРТ апарат і поставити його в кадр. Ми намагаємося взяти іншим: відносинами, сюжетами, акторами. І ця душевність «Скліфосовського» мені ближче », - зізналася режисер.

Кадр із серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Трейлер серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Трейлер серіалу «Скліфосовський», 6 сезон

Дивіться шостий сезон серіалу «Скліфосовський» з понеділка по четвер з 22 січня 2018 року в 21:00 на каналі «Росія 1».

Читайте також:

«Скліфосовський», 6 сезон: дата виходу, трейлер і сюжет

Найочікуваніші в 2018 році продовження російських серіалів: «Мажор-3», «Тест на вагітність - 2» та інші

Зірка «Скліфосовського» Максим Аверін заінтригував фото в ліжку з жінкою

Найбільш рейтингові російські серіали 2017 року

Можливо, центральний персонаж все ж стане батьком?
«Чому ви думаєте, що мені цікаво грати через якихось змін мого героя?
Адже яка лікарня без пацієнтів і їх історій?