Строительство »

Серіал «Скліфосовський» відсвяткував ювілей і приготував новий сезон. фото

Медичний серіал «Скліфосовський» каналу «Росія 1» відзначив в цьому році своє п'ятиріччя. Причому святкування було вирішено влаштувати прямо на знімальному майданчику - в перерві між дублями. Коли режисер в черговий раз сказав сакраментальні слова «Стоп! Знято! », В павільйон, де для роботи була відтворена найсучасніша лікарня, викотили десятикілограмову торт, на якому був зображений головний герой серіалу - доктор Олег Брагін. Медичний серіал «Скліфосовський» каналу «Росія 1» відзначив в цьому році своє п'ятиріччя

Серіал «Скліфосовський» відсвяткував ювілей і приготував новий сезон. фото

Серіал «Скліфосовський» , Головну роль в якому зіграв Максим Аверін , Розповідає про нелегку роботі головного інституту «швидкої допомоги» нашої країни - знаменитого «Скліфа». Кожен день його лікарі не тільки рятують людей, а й дають їм другий шанс на життя.
Фотографії зі зйомок шостого сезону «Скліфосовського»
Максим Аверін, протягом п'яти років виконуючий в серіалі роль Брагіна, зізнався, що «Скліфосовський» почасти стає відображенням реального життя:
У шостому сезоні «Скліфосовського», прем'єра якого відбудеться в 2018 році на каналі «Росія 1», вийдуть 16 епізодів - їх зйомки поки що тривають. Точна дата повернення серіалу в ефір стане відома пізніше.
Трейлер серіалу «Скліфосовський»