Строительство »

Угода про асоціацію з Євросоюзом виконано лише на 15% - Порошенко

Порошенко: Угода про асоціацію виконано на 15% / фото УНІАН

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна виконала Угоду про асоціацію з ЄС лише на 15%.

Про це він повідомив під час виступу на церемонії пам'яті загиблих Героїв Революції гідності і бійців АТО сьогодні в Дніпрі.

Читайте також Угорщина хоче визнати Україну порушником Угоди про асоціацію з ЄС через закон про освіту

«Угода про асоціацію, яка вступила в дію 1 вересня, є дорожньою картою наших реформ, і після того, як ми його ратифікували, хочу підкреслити, що поки воно виконано лише на 15%», - заявив він, додавши, що «у нас попереду дуже велика робота ».

Як повідомляв УНІАН 1 вересня Угоду про асоціацію з ЄС вступило в силу у повному обсязі.

25 жовтня Кабмін схвалив план заходів по виконанню Угоди. Зокрема, прийнято низку рішень, які створять умови для своєчасного і якісного виконання Угоди.

Угода про асоціацію є основним інструментом для більш тісного зближення України і ЄС: воно сприяє поглибленню політичних відносин, більш сильним економічним зв'язкам і взаємної поваги спільних цінностей. Економічна частина угоди, поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі, надає Україні можливість для розширення своїх торгових відносин і економічного розвитку. Адже вона відкриває нові ринки для України, сприяє адаптації законодавства, стандартів і регламентів в різних секторах. Останнє допоможе інтегрувати стандарти ЄС в ключових секторах української економіки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter