Строительство »

Інвестори оголосили конкурс для українських енергоефективних проектів

[Responsivevoice_button voice = "Russian Female" buttontext = "Прослухати"]

Асоціація приватних інвесторів України почала відбір українських компаній, що займаються розробкою енергозберігаючих проектів. Кращі ідеї отримають іноземні інвестиції для реалізації.

Асоціація буде допомагати українським компаніям, стартапам і одиночним розробникам знайти іноземного інвестора для втілення готових технічних рішень. Зацікавлені в залученні інвестицій розробники повинні, по-перше, підтвердити можливість вкладати власні кошти - мінімум в розмірі 40% від загальної вартості проекту. По-друге, вони повинні оформити земельну ділянку для розгортання проекту, площею до 0,5 га. По-третє, на цій ділянці має бути підключення до тепло- і електромережі.

Автори готових енергозберігаючих проектів, які виконали всі перераховані вище умови, можуть надсилати заявки на сайт Асоціації приватних інвесторів України. Для дотримання прозорості вся звітність про роботу буде публікуватися на сайті Державного фонду регіонального розвитку. Мається на увазі, що в першу чергу проекти, які отримали інвестиції, будуть реалізовуватися в Україні.

раніше українські фізики продемонстрували 12 енергоефективних винаходів , Покликаних істотно заощадити споживання ресурсів. У числі проектів - робочі безпаливні генератори, що працюють на воді, українські розробки систем холодного ядерного синтезу і інші винаходи

джерело: Асоціація приватних інвесторів України