Строительство »

Вайбер на телефон Самсунг-скачати, встановити безкоштовно на російській мові

Детальних інструкцій, присвячених тому, як завантажити і встановити Вайбер безкоштовно на телефон Самсунг російською мовою в мережі до образливого мало. Тим часом, серед людей, які використовують смартфони цієї марки, Viber не менше затребуваний. Ми вирішили виправити це прикре упущення і створити покрокову і найбільш докладну інструкцію про те, як завантажити додаток Вайбер для Самсунга.

Ми вирішили виправити це прикре упущення і створити покрокову і найбільш докладну інструкцію про те, як завантажити додаток Вайбер для Самсунга

Можливо, ти знаєш, що спочатку цей месенджер був створений виключно для мобільних пристроїв марки Apple, але досить скоро, завдяки своїй надзвичайної популярності, став доступний і на більшості інших смартфонів. Тепер кожен, хто завантажив Вайбер на свій телефон, може здійснювати безкоштовні дзвінки в усі країни світу, а також посилати текстові, відео- та аудіоповідомлення.

Установка Viber на телефон марки Samsung не складе особливої ​​складності навіть для людини, майже незнайомого з подібними діями. Використовуючи нашу інструкцію, ти легко зможеш завантажити цей месенджер на свій смартфон, а також пройти первинну реєстрацію для створення власного облікового запису.

Де і як завантажити Вайбер для Віндовс фон ти прочитаєш в іншій статті, розміщеної також на нашому сайті.

Для того, щоб завантажити безкоштовно Виберіть для телефону Samsung російською мовою, потрібно зробити наступне:

Дія перша:

Знайди на своєму пристрої додаток, яке називається "Samsung Apps" і відкрий його киснем. Це спеціальний магазин додатків, одна частина з яких безкоштовна, а інша може коштувати тобі деякої кількості грошей.

Дія друга:

У верхній частині екрана ти можеш побачити рядок пошуку. Впиши в неї слово Viber і доторкнися зображення лупи в кінці рядка. Система видасть результати пошуку. Потрібна нам програма буде першою в списку. Натисни на її іконку - білу слухавку на бузковому тлі. Або якщо ти вже читаєш нашу статтю зі смартфона, тисни кнопку:

Дія третя:

Ти виявився на сторінці месенджера. Тут можна більш детально дізнатися основні відомості про нього, зрозуміти, що змінилося з останнім оновленням, а також з'ясувати, що думають про програму інші користувачі.

Для початку скачування натисни на відповідну кнопку праворуч.

Дія четверта:

Перед тобою з'явиться список для підтвердження дозволів, необхідних додатком для правильної роботи. Підтвердь свою згоду натисненням розташованої внизу кнопки і завантаження негайно почнеться.

Дія п'ята:

Як тільки установка буде закінчена, можна починати процес реєстрації свого аккаунта, без якого програма не працюватиме. Відкрий завантажене додаток і ознайомся з офіційною угодою. Натискаючи кнопку "Продовжити" ти підтверджуєш, що прочитав його і згоден з усім, що в ньому написано.

Дія шоста:

Тут потрібно вибрати країну твого проживання та ввести свій телефонний номер в відповідну графу. Май на увазі, що записувати його потрібно без початкових цифр, які вже є в першому рядку, після назви країни. Наприклад, якщо ти в Росії, то після її назви буде стояти +7. У наступному рядку потрібно вписувати номер без цієї цифри, в форматі 9270000000. Важливо вказати саме той номер, сім-карта якого знаходиться на даний момент в телефоні, на який ви завантажили додаток.

Знову натисни на "Продовжити", а потім у вікні перевірки, яке тут же з'явиться, натисни "ОК", якщо все записано правильно.

Програма Вайбер для телефону проста в установці і зручна у використанні. Обов'язково скачуй її і починай спілкування зі своїми друзями!

Дія шоста:

На вказаний номер поступить дзвінок від оператора Viber і на сторінці, яка перед тобою відкрилася, з'явиться код підтвердження. Якщо цього не відбулося, дочекайся, поки прийде SMS і введи код вручну.

Крок сьомий:

Все готово! Тепер можна, за бажанням, додати свою фотографію і записати ім'я. Ти можеш починати спілкування з друзями та іншими близькими людьми.

Детальніше про те, як зробити Вайбер російською мовою ти дізнаєшся з іншої нашої статті на цьому сайті.

Протягом хвилини в СМС прийде чотиризначний код активації - його також потрібно ввести в з'явилося поле. І все!

Про те, як завантажити Viber для Bada ти можеш дізнатися з іншої нашої статті на цьому сайті.

Про те, як   завантажити   Viber   для   Bada   ти можеш дізнатися з іншої нашої статті на цьому сайті