Строительство »

Міста-супутники будуть переробляти сміття Єкатеринбурга: навколо столиці Уралу планується 5 заводів

Андрій Корюков розповів про те, куди піде міське сміття

Під Єкатеринбургом збираються побудувати п'ять сміттєпереробних заводів. Про це повідомив в «Відкритої студії» на 41 каналі віце-мер Андрій Корюков.

За його словами, у Єкатеринбурга і міст-супутників створені спільні ринки житла, освіти та праці.

- Напевно, наступне питання, який буде нас хвилювати, це вивіз і використання побутових відходів, - зазначив Корюков. - Потрібно побудувати навколо міста Єкатеринбурга п'ять таких заводів. На Широкій Річці такий завод існує , Він показав свою ефективність, ми вже до 60% відходів залучаємо назад, а за європейськими мірками можливо до 80%. Але п'ять таких заводів повинні стояти навколо Єкатеринбурга. Потрібно домовитися з кожним містом, де могла б бути виділена зона, де ми б все разом створили новий майданчик.

За словами Корюкову, це будуть заводи сучасні - наприклад, як у Відні, де сміттєспалювальний завод працює в центрі міста, або в Кореї, де заводи працюють на околицях районів.

- Існує думка, що це якесь місце чи приміщення, де сильно пахне. Я думаю, що завод майбутнього не буде архітектурно відрізнятися від сучасних будівель і пахнути не буде, - зазначив Корюков.

Також Андрій Корюков назвав місце, де Єкатеринбург, Верхня Пишма і Березовський попередньо підібрали майданчик для першого такого заводу - передбачається, що він з'явиться в Березівському, в селищі Первомайському.

Також Андрій Корюков назвав місце, де Єкатеринбург, Верхня Пишма і Березовський попередньо підібрали майданчик для першого такого заводу - передбачається, що він з'явиться в Березівському, в селищі Первомайському

Новий завод може з'явитися в селищі Первомайський в Березівському

раніше про загальну сміттєпереробку Великого Єкатеринбурга Е1.RU розповідав віце-губернатор, а нині кандидат в мери Єкатеринбургу Олександр Високінскій.