Строительство »

Третина квартир ГК «Унисто Петросталь» купується на стадії котловану

За словами Арсенія Васильєва, генерального директора ГК «Унисто Петросталь», приблизно 30-35% квартир в об'єктах компанії реалізується на етапі котловану, тобто на стадії підготовки фундаменту. * За словами Арсенія Васильєва, генерального директора ГК «Унисто Петросталь», приблизно 30-35% квартир в об'єктах компанії реалізується на етапі котловану, тобто на стадії підготовки фундаменту

ГК «Унисто Петросталь»

Переваги подібних угод - більш низька вартість квартир і значний вибір планувань квартир і їх розташування. Після закінчення будівництва житло економ-класу від «Унисто Петросталь» виростає в ціні на 20-22%.

Ще 5-6% від ціни квартири може додатися після введення об'єкта в експлуатацію. Найбільший приріст у ціні помічений в студіях і однокімнатних квартирах від «Унисто Петросталь» - саме ці позиції розходяться швидше за все. Їх же зазвичай купують інвестори. «На ринку первинного житла є тенденції до зниження кількості трикімнатних квартир. Якщо з'явиться дефіцит таких пропозицій, ситуація може докорінно змінитися »- зауважив генеральний директор ГК« Унисто Петросталь »Арсеній Васильєв.

При покупці невеликої студії можна заощадити від 300 тисяч рублів - середня цифра, яка актуальна для проектів «Унисто». Така економія можлива при покупці житла на етапі виведення житлового комплексу в продаж. Вартість готової квартири в новобудові вище початкової приблизно на чверть. Деякі покупці готові платити повну ціну, щоб подивитися своє майбутнє житло у вже побудованому будинку. Крім того, вони мають можливість невідкладно оформити податкове вирахування.

Серед 30-35% покупців, які купують квартиру на стадії котловану, є і ті, хто розглядає цю покупку як спосіб повернення інвестицій шляхом здачі житла в оренду. Доцільність завжди залежить від конкретної ситуації кожного покупця. «В середньому, мінімум 10 років йде на те, щоб повернути кошти, вкладені в покупку і ремонт квартири» - розповів Арсеній Васильєв, генеральний директор ГК «Унисто Петросталь».

На ринку первинного житла є приклади, коли вартість квартири не змінюється протягом усього періоду будівництва. У цих випадках більший відсоток продажів доводиться на етап введення будинку в експлуатацію, що не завжди зручно для девелопера - тому такий спосіб ціноутворення використовується не дуже часто.

Довідка про компанію ГК «Унисто Петросталь»

* "На правах реклами"