Строительство »

Жити стало краще, жити стало веселіше: Аваков-молодший купив собі чергову елітну квартиру

Олександр Аваков, успішно позбувся кримінальної тягаря справи про «аваковський рюкзаках», в черговий раз став власником елітного столичного житла. як повідомляє «Країна» , На цей раз Аваков-молодший придбав двокімнатну квартиру площею в 85,8 кв. м на дев'ятнадцятому поверсі недавно побудованого 33-поверхового хмарочоса в елітному житловому комплексі Jack House, розташованому на Печерську.

Як повідомляється на сайті житлового комплексу , На даху будинку облаштовано зона розваг з панорамним фітнесом, рестораном, лаунж-зоною, SPA і відкритим термальним басейном, так що син міністра зможе тепер лежати взимку «в гарячому джакузі, спостерігаючи захоплюючу панораму засніженого міста», а влітку - «занурюватися в прохолоду після тренування на свіжому повітрі ».

Зауважимо, це далеко не єдине елітне житло, що перебуває у власності у Олександра Авакова: крім 4-кімнатній квартирі в Харкові на вулиці Мироносицькій (тієї самої, де НАБУ проводила обшуки під час «справи про рюкзаках»), він володіє 6-кімнатної квартирою і декількома паркувальними місцями вартістю близько 1 млн доларів в київському ЖК «Альпійський», купленими в 2014 році - відразу після приходу Авакова-старшого на пост глави МВС.

Втім, прагнення Авакова-молодшого до розширення житлових умов чисто по-людськи цілком зрозуміло: тато як прийшов на пост, так і піде, а нерухомість залишиться. Єдине що - навіть боязно стає, як Олександр Арсенович тепер буде комуналку за свої хороми оплачувати, при нинішніх-то тарифах? Або, може бути, у молодого перспективного бізнесмена є субсидія? ..

Єдине що - навіть боязно стає, як Олександр Арсенович тепер буде комуналку за свої хороми оплачувати, при нинішніх-то тарифах?
Або, може бути, у молодого перспективного бізнесмена є субсидія?