Строительство »

Сина забирають в армію

  1. Забирають чи в армію єдиного сина?
  2. Я - мати одинак. Сина забирають в армію.

В інтернеті можна знайти чимало коментарів на різних форумах, де спілкуються матері призовників, і багато хто з них стурбовані долею свого сина: що буде в армії, яке відношення буде до сина у військовій частині, чи повернеться він додому цілий і неушкоджений, чи буде дідівщина в армії і т.д.

«Синові скоро 18, повинні забрати в армію. А про неї стільки жахів пишуть, когось убили, когось покалічили. », - пише Тетяна з Москви. «У моєї знайомої син, здоровий, сильний, під 2 метри зросту. А після кількох місяців в армії, весь побитий, лікується в психлікарні, а діагноз йому написали "Тужив по дому". Я сина віддавати в таку армію не хочу. Величезних грошей щоб купити йому білий квиток у мене немає, та й зв'язків таких немає. Що порадите робити? »

Інша жінка написала наступне: «Сина забирають в армію. Видали зелену повістку до військкомату на 27 червня. У мене в голові такий сумбур, я не знаю за що мені хапатися, з чого почати ... Шановні матусі! Допоможіть порадами ... Може зможу думки все в одну купу зібрати. А то поки я тільки плачу (коли ніхто не бачить).

Як видно з цих повідомлень, а також з багатьох інших повідомлень на форумах і в соціальних мережах, сучасні мами досить сильно стурбовані тим, як доведеться їх синові в армії. І, напевно, багато мам знають з різних ЗМІ про різні подіях в армії, коли новобранець гинув при дивних обставинах, а командири частини намагалися всіма силами приховати реальний стан справ. Не так давно, 30.05.2016, солдат-строковик з Нижнього Новгорода загинув при нез'ясованих обставинах, до демобілізації він не дожив 10 днів. Тому хтось із мам шукає знайомих, щоб «відмазати» свого сина від армії, хтось змиряється з тим, що син відслужить рік далеко від дому і повернеться неушкодженим. Але мало хто з мам знає, що робити, якщо сина забирають в армію, і як законно звільнити його від призову.

По-перше, варто з'ясувати у сина, чи є у нього скарги на здоров'я і чи готовий він служити в армії. Якщо ж син відповідає, що його турбуйся свій стан здоров'я і він навряд чи зможе відслужити, то варто підняти всі медичні документи, які тільки зможете знайти. Зазвичай мами знають все про здоров'я своїх дітей з самого народження, зберігають дитячі картки з поліклінік і т.д.

При визначенні категорії придатності призовника, військкомат користується документом під назвою «Розклад хвороб» , В якому наведено перелік захворювань, який звільняє від призову в армію. Уважно вивчіть даний документ і зіставте захворювання вашого сина, якого забирають в армію, щоб визначити шанси на самостійне звільнення від призову. За деякими захворювань, наприклад, по остеохондрозу, потрібна тривала історія хвороби. Також ви можете зателефонувати 8-800-200-66-46 та отримати безкоштовну консультацію юриста з питань звільнення від армії за станом здоров'я.

Якщо ви знайшли захворювання, в точності збігається з Планом хвороб, зверніть увагу на графу 1. В ній ви можете побачити категорію придатності до військової служби (А, Б, В, Г, Д). В запас списують з категорією придатності «В» (чи не призивається в мирний час), повністю звільняють від призову з категорією придатності «Д» (наявність дуже серйозного захворювання). З категорією придатності «Г» дається відстрочка до 1 року в залежності від тяжкості захворювання. Закликають ж в армію з категоріями придатності «А» і «Б».

Якщо ж захворювання сина з точністю не збігається з Планом хвороб, необхідно провести більш ретельне обстеження стану здоров'я призовника, постаратися знайти суміжні захворювання. Якщо вам потрібна консультація медичного фахівця, запишіться на безкоштовну консультацію в «ПрізиваНет.ру», де юрист спільно з лікарем вивчать медичні документи вашого сина і виявлять передумови до непризовного захворювань.

Якщо ж вашого сина вже визнали придатним і відправляють у війська, немає часу зволікати, потрібно звертатися за правовою допомогою до юристів, які зможуть оскаржити незаконне рішення призовної комісії та в судовому порядку оскаржити повістку на відправку.

Компанія «ПрізиваНет.ру» з 2009 року допомагає призовникам реалізувати своє законне право на відстрочку від армії і звільнення від призову. У компанії працюють досвідчені лікарі і юристи, що спеціалізуються на допомозі призовникам. Багато співробітників компанії раніше працювали в призовних комісіях військкоматів і знають всю «кухню» зсередини. На безоплатної первинної консультації, куди ви можете прийти зі своїм сином, юрист вивчає медичні документи і визначає шанси на звільнення від армії. Як показує наша практика, у більшості призовників є захворювання, що звільняють від армії, але не всі призовники знають про стан свого здоров'я або не мають достатньої історії хвороби, щоб отримати військовий квиток.

Після укладення договору з компанією, співробітники компанії ретельно вивчають історію хвороби призовника і направляють його на обстеження як в комерційні, так і в бюджетні медичні установи вашого міста для виявлення захворювань, які звільняють від призову. Після проходження обстежень лікар компанії спільно з юристом вивчають медичний висновок, виданий в медустанові, і розробляють стратегію, що дозволяє максимально швидко отримати військовий квиток за станом здоров'я за знайденими захворювань. Юрист компанії роз'яснює клієнтові всі пункти законодавства, що стосуються його непризовного захворювань: з яким захворюванням можна списатися в запас вже в цей заклик, з яким захворюванням потрібно ще «попрацювати» для створення історії хвороби, з якого захворювання краще не отримувати військовий квиток, щоб працювати в МНС або РЖД.

Після того, як всі обстеження пройдено і знайдені непризовного захворювання, клієнт йде до військкомату з пакетом документів, що підтверджують наявність захворювань, на підставі яких повинні звільнити від призову і видати військовий квиток.

Військкомат має право перевірити захворювання в разі неможливості винесення медичного висновку про придатність до військової служби за станом здоров'я, направивши призовника на амбулаторне або стаціонарне медичне обстеження в довірена медичний заклад, список яких затверджується кожен заклик. У ряді випадків діагноз підтверджується, але, найчастіше, формулювання діагнозу фіксується медучреждением за направленням військкомату неповно, або в іншій інтерпретації, що достатньою підставою для визнання призовника придатним до військової служби. В цьому випадку юристи компанії законними методами домагаються постановки юридично вірного діагнозу, відповідного чинній редакції Розкладу хвороб.

Виконуючи вказівки юристів і лікарів компанії, клієнт, в середньому, за 1-2 призову, отримує військовий квиток за станом здоров'я. Якщо ж призовника визнають придатним, незважаючи на всі захворювання, юрист допоможе оскаржити рішення призовної комісії в суді.


Забирають чи в армію єдиного сина?

Олександр Оськін (юрист московської філії «ПрізиваНет.ру»: Єдиного сина можуть забрати в армію. Звільняються від призову в армію тільки ті громадяни, які є синами або рідними братами військовослужбовців:

  • що проходили військову службу за призовом, загиблих (померлих) у зв'язку з виконанням ними обов'язків військової служби, та громадян, що проходили військові збори, які загинули (померли) у зв'язку з виконанням ними обов'язків військової служби в період проходження військових зборів;
  • громадян, які померли внаслідок каліцтва (поранення, травми, контузії) або захворювання, одержаних у зв'язку з виконанням ними обов'язків військової служби в період проходження військової служби за призовом, після звільнення з військової служби або після відрахування з навчальних зборів або закінчення військових зборів.
Відстрочка від призову в армію надається громадянам, зайнятим постійним доглядом за батьком, матір'ю, дружиною, рідним братом, рідною сестрою, дідусем, бабусею або усиновлювачем, якщо відсутні інші особи, зобов'язані за законом утримувати зазначених громадян, а також за умови, що останні не знаходяться на повному державному забезпеченні і потребують за станом здоров'я відповідно до висновку органу державної служби медико-соціальної експертизи за місцем проживання громадян, призваних на військову службу, в постійному посторить оннем догляді (допомоги, нагляді) або є інвалідами першої або другої групи, громадянами похилого віку (жінки старше 55 років, чоловіки старше 60 років), або не досягнули віку 18 років.

Потреба в постійному догляді (допомоги, нагляді) і визнання інвалідом повинні підтверджуватися висновком органу державної медико-соціальної експертизи за місцем проживання громадян, призваних на військову службу.

Таким чином, якщо у призовника повна сім'я, ні родичів (батька або рідного брата), які загинули під час несення служби по призову, то відстрочку єдиний син не отримає.

Я - мати одинак. Сина забирають в армію.

Як було сказано вище, матері треба бути дуже важким інвалідом і не мати інших дієздатних рідних, щоб син отримав таку відстрочку.

Навіть якщо призовник ріс в сім'ї без батька і виховувався матір'ю, на відстрочку від армії він розраховувати не може. Такий закон. В даному випадку, щоб не залишати матір одну, необхідно ретельно обстежити стан здоров'я призовника, виявити непризовного захворювання, і саме по ньому списатися в запас і доглядати за матір'ю-одиначкою.

Забирають чи в армію єдиного сина?
Що порадите робити?
Забирають чи в армію єдиного сина?