Строительство »

Любов і армія: історії з життя

  1. особливий характер
  2. Разом незважаючи ні на що
  3. Любов може чекати
  4. Не такий, як звичайні хлопці
  5. Щастить не всім
  6. три роману
  7. Важливо відчувати чоловіче плече

До Дня захисника вітчизни ми зібрали історії жінок, яким довелося любити військових. Виявляється, серед них дійсно можна зустріти тих самих справжніх чоловіків, яких багато жінок безуспішно шукають в офісах.

особливий характер

Мені завжди подобалися військові, у мене дід був військовим, офіцером. Я з дитинства мріяла про чоловіка-військовому. У ранньому дитинстві мріяла про генерала. Мене в військових привертала і привертає їх стати, тобто, напевно, найбільше мені подобається «честь і гордість», я б сказала, вміння залишатися чоловіком в будь-якій ситуації

Про свого чоловіка я можу сказати, що він справжній чоловік, причому його характер не залежав від стадій розвитків наших відносин. Тобто, він до весілля був галантним залицяльником і після весілля став турботливим чоловіком.

Тобто, він до весілля був галантним залицяльником і після весілля став турботливим чоловіком

123RF / Polina Beloborodova

Хоча військові - це особливий тип чоловіків. Мій чоловік теж з військової родини, і для них «жінка» - особливе поняття. Це повага, шанування, турбота.

Я живу як за кам'яною стіною. Так як у нього гарне виховання, він ніколи не зриває злість на мені, хоча на роботі йому доводиться приймати жорсткі рішення .

Хоча, може бути, це просто у нього такий характер, і військова форма - тільки додаток. Дуже приємно, коли всі сімейні проблеми вирішує чоловік.
Лариса

Разом незважаючи ні на що

Я коли сказала рідні і друзям, що збираюся вийти заміж за військового, то мене навіть вдома замикали, не пускали на побачення. Лякали, що все життя буду по гарнізонах поневірятися, без освіти залишуся, дітям доведеться змінити 20 шкіл, поки 10 класів закінчать, чоловік буде гуляти як гусар, грошей ніколи не буде. Але я все одно вийшла заміж. І як виявилося, все їх пророцтва збулися. Але я не шкодую, тому що поруч зі мною завжди мій найулюбленіший і найнадійніший чоловік.
Світлана

Любов може чекати

Коли мій хлопець пішов в армію, я його шалено любила, хоча ми все півроку зустрічалися. Мені було 17, йому вже 23, він пішов в армію свідомо, після інституту.

Найважче було зберегти в собі надію на те, що він не зміниться після армії, що йому не захочеться «компенсувати» з іншими дівчатами роки стриманості, що йому ще буде зі мною цікаво.

Я дійсно дуже сильно переживала. А коли він повернувся, то в перший же день зробив мені пропозицію, і ми через два місяці одружилися і до сих пір одружені.

Так що якщо є любов, то два роки їй не перешкода, зараз взагалі тільки один рік треба чекати.
Наталя

Наталя

Не такий, як звичайні хлопці

Я одружена з військовим - красивим, здоровенним! Так виходило, що всі мої залицяльники до чоловіка були звичайними хлопцями, а коли з чоловіком познайомилася, то зрозуміла, що військовий і не військовий чоловік - це небо і земля. І звичайно, я вибрала військового. Причому мій чоловік відбив мене у хлопця, з яким ми зустрічалися кілька років.

А одружилися ми з моїм військовим через кілька місяців після знайомства. Я відразу зрозуміла, що він супернадійний і не варто роками його перевіряти, і я не помилилася. І зараз я дуже щаслива зі своїм чоловіком, у нас вже діти, за всі роки нашого шлюбу ні разу не пошкодувала про свій вибір. Він у мене не тільки сильний і турботливий, але ще і кандидат наук. Армія показує, який чоловік насправді.
Алевтина

Щастить не всім

Мій чоловік - військовий. Моя подруга теж вийшла заміж за військового, а через місяць не витримала і втекла. Він хотів, щоб все було так, як хоче він, її він в розрахунок не брав, сказав щось - все, буде так, і пофіг її думку.

Дійшло до того, що він вдарив її за те, що вона не туди поставила його тапочки! А спочатку здавався таким мужиком! Уважний, тактовний ... А воно он як вийшло.

А воно он як вийшло

123RF / Katarzyna Białasiewicz

А у мене чоловік навпаки - дуже жорсткий на роботі, а вдома просто кицька, ніжний, спокійний, лагідний. Я досі не розумію, як він так перевтілюється. А він каже, що всьому своє місце, з солдатами потрібно суворість проявляти, тоді вони зрозуміють сенс дисципліни, подолають труднощі і стануть сильнішими духом, а з дружиною потрібно бути ласкавим, адже це - найулюбленіша жінка на світі.

А він каже, що всьому своє місце, з солдатами потрібно суворість проявляти, тоді вони зрозуміють сенс дисципліни, подолають труднощі і стануть сильнішими духом, а з дружиною потрібно бути ласкавим, адже це - найулюбленіша жінка на світі

Хоча був у нас період, коли я хотіла іншого життя і навіть завела коханця, але він через свою м'якотілості і слабохарактерності навіть в порівняння не йде з моїм чоловіком. Я його кинула і ще краще стала розуміти, які справжні чоловіки військові.
Ірина

три роману

Я дружина колишнього військового і сама служила. У мене було кілька романів з військовими, особливо мій перший роман був знаменним.

Познайомилася з хлопцем, дуже в нього закохалася, і він в мене. Він пішов служити, я вирішила чекати. А від нього ні листи, мені доводилося навіть командиру частини писати, щоб дізнатися, чи живий він. Він був живий і через 2 роки повернувся з дружиною і дитиною. А я 2 роки життя витратила на дурні фантазії про свою роль офіцерської дружини.

Правда, я потім познайомилася ще з одним військовим, і у нас була довга важка життя по містах країни.

І, нарешті, в третій раз я познайомилася з майором, справжнім чоловіком, і тепер це мій улюблений чоловік.
Світлана

Важливо відчувати чоловіче плече

Я одружена з військовим вже багато років. Він у мене військовий лікар, я їм подвійно захоплююся, він не тільки захисник батьківщини, але ще і людські життя рятує.

Можливо, за це Бог йому допомагає, тому що ми все життя досить добре і матеріально благополучно живемо. Він у мене все життя пропрацював в госпіталі в Москві, за кордоном теж побували.

Нам дали чотирикімнатну квартиру, потім ми вирішили доплатити, і тепер у нас власний будинок . Чоловік завжди був добувачем і господарем в будинку.

Для мене дуже важливо відчувати чоловіче плече, мені просто необхідно, щоб чоловік брав всі рішення, так як я за роки життя з ним зрозуміла, що він приймає завжди виключно вірні і правильні рішення.

Щодо особистого життя у нас, як і у будь-якої пари, було все: і кризи, і коханки, і коханці, і тимчасові розставання, але я завжди розуміла, що краще чоловіка я чоловіка не знайду.
Зінаїда