Строительство »

У Києві орендарі перестали платити за квартири: поліція не допоможе

  1. Орфографічна помилка в тексті:

23 лютого 2017, 16:08 Переглядів: 23 лютого 2017, 16:08 Переглядів:   Орендарі житла не завжди поспішають платити

Орендарі житла не завжди поспішають платити. Фото: rbk.ru.

Кияни, які здають житло приїжджим, все частіше стикаються з неплатежами орендарів. Про це розповіли власники квартир, що потрапили в подібну ситуацію. Безліч публікацій з цього приводу і в соцмережах. У поліції кажуть: виселяти неплатників - не їхня компетенція, пишуть "Вести" .

синдром січня

Власник двушки на вул. Сабурова, Антон М., який здав в листопаді житло молодій парі за 7 тис. Грн на місяць, після Нового року не отримав від квартирантів ні копійки. Хоча орендарі, вселяючись, дали заставу в розмірі місячної оплати, підписали договір, складений фірмою-посередником, і залишили паспортні дані. Але справно оплачували оренду і комуналку лише два місяці.

"Вони розповідали то про" новорічних форс-мажорів ", то про" мертвому "сезоні на роботі. Я входив у стан. Але заставу вже з'їдений, комуналка не оплачене за два місяці, і що тепер з ними робити, незрозуміло", - розповів Антон. На пошук нових квартирантів в лютому може піти кілька тижнів, а це нові грошові втрати. За словами Антона, йому залишається сподіватися, що "ось-ось заплатять".

Обговорення проблем з квартирантами популярно і в соцмережах. "Здано квартира. $ 170 плюс комуналка. За газ не заплатили вже 5 тис. Варто взяти розписку і забрати пару великов в рахунок боргу за газ або просто взяти розписку? "- анонімно радиться в соцмережах господар однокімнатної квартири в спальному районі.
З новими цінами на комуналку проблеми неплатежів виникають навіть у квартирах дорогого сегмента, де вартість оренди - від 10 тис. Грн.

Поліція не допоможе

За словами експертів, неплатоспроможних квартирантів в нинішніх реаліях краще виселяти, навіть якщо заборгованість становить кілька тижнів, а якщо відмовляються - викликати поліцію. Хоча в поліції нам сказали, що виселяти не в їх повноваженнях. "Єдине, чим ми в даному випадку допоможемо, - задокументуємо дану ситуацію, ніж після можна оперувати в суді. Також наше завдання - не допустити, щоб з'ясування відносин між конфліктуючими дійшло до рукоприкладства. Але виселяти когось примусово - не наша компетенція", - пояснила нам патрульна Людмила Мілевич.

Як розповів президент Асоціації ріелторів України Сергій Злидень, юридично у жертв подібних історій один шлях - звертатися в суд і вимагати примусового виселення квартирантів і оплати простроченої оренди. "Найчастіше" кидають "орендодавців, які, намагаючись ухилитися від сплати податків, не укладали договорів з квартиронаймачами. Але і їм слід звертатися до суду, залучаючи в свідки сусідів, які можуть підтвердити, що люди проживали в квартирах", - говорить Злидень.

Застава не врятує

За словами співробітника агентства "їзмаїльтянин" і члена Асоціації фахівців нерухомості України Дмитра Ісокова, неплатежі часто пов'язані з тим, що іногородні їдуть до Києва на одні обіцянки по зарплаті, а за фактом отримують зовсім інші гроші : "Саме такі пояснення найчастіше доводиться чути. А заставна сума в розмірі місячної вартості оренди, після підвищення комуналки, вже не в повній мірі захищає господарів. Місяць несплати - і господар уже в великому мінусі. Вимагати велику заставну суму марно - у клієнтів банально немає цих грошей ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Києві орендарі перестали платити за квартири: поліція не допоможе". інші бізнес дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Варто взяти розписку і забрати пару великов в рахунок боргу за газ або просто взяти розписку?