Строительство »

На продуктові мега-ринки під Москвою прийдуть інвестори з регіонів

Фото: ІТАР-ТАСС

Першими на оптові кластери під Москвою почнуть працювати інвестори з регіонів. За словами в.о. заступник мера з питань економічної політики Андрія Шаронова, столична влада вже домовилися з постачальниками з Нижнього Новгорода.

Також в цьому році до них планується додати Тамбовську, Калузьку, Рязанську і Смоленську області. Зараз з ними ведуться переговори. Поки співпраця з ними проходить в рамках регіональних ярмарків, а після їх будуть залучати в якості орендарів оптового кластера, пишуть "Известия" .

Раніше столична влада визначилися з трьома майданчиками, де будуть побудовані продуктово-логістичні центри, аналогічні французькому ринку Rungis. Одна з майданчиків знаходиться в Молжаніново, друга - на Київському шосе, а третя - на Сімферопольському.

Передбачалося, що у кожного такого мега-ринку буде своя спеціалізація. Так, в Молжаніново торгуватимуть імпортними продуктами, які надходять з портів Санкт-Петербурга та Фінляндії. Ринок в Новій Москві буде орієнтований на продовольство, яке надходить в місто з південних регіонів Росії і України.

Посилання по темі

На думку міської влади, створення оптових ринків призведе до зниження націнки на продукти, і ціни в столичних магазинах можуть знизитися.

При цьому інвестувати в створення агропромислового комплексу будуть самі підприємці. Місто допоможе їм тільки в будівництві необхідної інфраструктури, в організації під'їздів і додаткових розв'язок.