Строительство »

Будинок-книжка на Новому Арбаті отримає назву The Book

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Артем Геодакян   Будинок-книжку на Новому Арбаті перейменують в The Book

Фото: ТАСС / Артем Геодакян

Будинок-книжку на Новому Арбаті перейменують в The Book. У будівлі розташується готель, вона буде готова в червні 2018 року. Комплекс отримає "чотири зірки".

"Номерний фонд вже на виході, є ряд інженерних систем, які ми переоснащували і модернізували, які ще знаходяться в роботі", - цитує генерального директора Capital Group Валентину Становова Агентство "Москва" .

Будинок-книжка про яку йде мова має 26 поверхів. Він розташований за адресою: Новий Арбат, 15. Площа комплексу становить 28,9 тисячі квадратних метрів. Будівлю звели в 1968 році, воно належало місту.

У березні 2016 року будинок на аукціоні викупив ТОВ "Апарт Груп", яке зараз контролює співвласник Capital Group Павло Ті. Раніше повідомлялося, що в готельному комплексі, який відкриють в будинку-книжці розмістяться 350-400 номерів. Зазначалося також, що її хочуть відкрити до чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Поділитися в соціальних мережах: