Строительство »

Що можна подарувати араба студенту?

8Jun

Автор: astarta

Арабові студенту в подарунок можна піднести книгу: «Уроки русского етикету» або щось подібне для того, щоб він краще орієнтувався в російській суспільстві, тому що  арабська етикет відрізняється від російського Арабові студенту в подарунок можна піднести книгу: «Уроки русского етикету» або щось подібне для того, щоб він краще орієнтувався в російській суспільстві, тому що арабська етикет відрізняється від російського.

Прекрасним подарунком буде відвідування ресторану з арабською кухнею, де ваш обдарований покуштує своє улюблене блюдо: плов, зварений з рису з квасолею або овочами.

Влаштуйте йому відвідування ісламської церкви, тому що араби будуть славити, і йому буде дуже приємно зануритися в духовну атмосферу своєї батьківщини.

А можна подарувати національний головний убір арабів - тюбетейку, але з російським орнаментом на ній.

Подаруйте щось з арабських амулетів або талісманів, наприклад: талісман для здійснення мрій або талісман для генерації магічної енергії. А подаруйте російський амулет, наприклад: кістка ведмедя, який буде захищати від злих духів і приносити успіх власникові. Хорошим подарунком буде іамулет Соломона, який дає можливість легкого запам'ятовування і зміцнення знань. З його допомогою ваш друг зможе легко здавати іспити, писати роботи.