Строительство »

"Здорові" ініціативи: МХП підтримує медичні проекти в регіонах

Одна з головних нинішніх реформ в Україні - медична, яку почали проводити 1 січня. Компанія МХП, як представник соціально відповідального бізнесу, приєднується до державної ініціативи та відповідально ставиться до змін, спрямованим на поліпшення життя людей.

Компанія, зокрема, здійснює системну підтримку громад, бере участь у співфінансуванні проектів для облаштування та забезпечення всім необхідним медичних установ, підтримує медичну реформу в регіонах, на що за півроку було витрачено понад 800 тис. Грн.

Щорічно МХП виділяє значні суми фінансової допомоги на підтримку медичних проектів в місцях розташування підприємств Групи і вживає заходів для мінімізації впливу діяльності холдингу на навколишнє середовище. Для цього в бюджеті передбачені кошти, які будуть спрямовані на «здорові» ініціативи громад протягом року.

Одна з головних нинішніх реформ в Україні - медична, яку почали проводити 1 січня

За перше півріччя вже є важливі досягнення соціального партнерства підприємств Групи з громадами в місцях розташування виробничих потужностей холдингу. Згідно з умовами підписаних меморандумів про співпрацю з медичними установами вони сприяють проведенню безкоштовних виїзних обстежень людей. Крім того, за рахунок компанії здійснюють ремонт сільських ФАПів, закуповують медичне обладнання та лікарські препарати для лікарень, облаштовують медичні пункти в селах.

Ще одним важливим напрямком соціальної підтримки населення підприємствами Групи МХП є сприяння реалізації вимог Закону №7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості». Для цього компанія виділяє кошти на облаштування медичних амбулаторій сімейного типу в тих населених пунктах, де їх раніше не було, забезпечує всім необхідним, а також допомагає з оформленням дозвільної документації.

Щорічно масштаби «здорових» ініціатив МХП розширюються, з'являються нові проекти і важливі напрямки співпраці з громадами. Успішна реалізація проекту «Здорові люди - здорова громада», який вже кілька років поспіль втілює компанія, дала свої плоди і довела свою ефективність. Завдяки активній участі холдингу в підтримці медичних ініціатив в різних куточках України вдалося вчасно запобігти ускладненням хронічних захворювань і тих, які складно піддаються лікуванню, зокрема, онкологічних і серцево-судинних. Активну участь людей і численні слова подяки за допомогу дають стимул не зупинятися на досягнутому і розширювати напрямки соціального партнерства.

Читайте також: МХП почав серію національних екологічних прес-турів підприємствами групи

МХП як представник великого українського бізнесу, виробничі потужності якого розташовані в 14 регіонах країни, з кожним роком стає все більш важливою частиною всіх сфер життя довколишніх населених пунктів. Засоби, які компанія направляє до державного та місцевих бюджетів, в умовах децентралізації влади йдуть на поліпшення умов проживання людей, розвиток інфраструктури і задоволення насущних потреб громадян. Всі підприємства холдингу докладають максимум зусиль, щоб, піклуючись про здоров'я окремих громад, зміцнити всю країну.

МХП - інноваційна компанія, яка стрімко розвивається, сприяє розвитку сільської місцевості та національної економіки України. Це вертикально інтегрований холдинг, який є одним з кращих роботодавців в агропромисловому комплексі України. Робочі місця для близько 28 тис. Різних фахівців створені понад 30 підприємствами Групи в 14 областях країни. МХП - провідний виробник курятини з найбільшою часткою на ринку і високою впізнаваністю брендів своїх продуктів: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken». Земельний банк компанії становить 370 тис. Га, а продукцію реалізують у більш ніж 60 країнах світу. У Нідерландах і Словаччині діють переробні заводи холдингу.

Корпоративна соціальна відповідальність МХП охоплює кілька напрямків: сприяння розвитку сільських громад, досягнення продовольчої безпеки, охорона навколишнього середовища. Для розвитку громад холдинг щорічно підтримує соціальні ініціативи і сприяє розвитку інфраструктури в регіонах своєї присутності. Для досягнення продовольчої безпеки МХП дбає про високу якість та безпеку продукції та впроваджує інноваційні технології і процеси. Пріоритетними напрямками діяльності компанії є пошук і застосування альтернативних енергетичних ресурсів, енергозберігаючих технологій, досягнення енергетичної та продовольчої незалежності. Для збереження екології в місцях розташування своїх підприємств холдинг будує біогазові комплекси для отримання «зеленої» енергії.

З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером MHPC.

Фото: Прес-служба МХП