Строительство »

Банк «Центр-инвест» видав 100 кредитів в рамках держпрограми пільгового кредитування АПК

Прес-релізи & Nbsp / Банк «Центр-инвест» видав 100 кредитів в рамках держпрограми пільгового кредитування АПК

Банк «Центр-инвест», один з лідерів кредитування АПК на Півдні Росії, видав 100 кредитів на суму 900 млн рублів в рамках програми пільгового кредитування сільгоспвиробників за ставкою не більше 5% річних. В роботі у кредитних фахівців банку ще 150 кредитних заявок, схвалених Мінсільгоспом РФ. Загальна сума пільгових кредитів клієнтів банку «Центр-инвест» становить 2,1 млрд руб. Дані представила Людмила Лабунько, к.е.н., заступник начальника управління по роботі з корпоративними клієнтами банку «Центр-инвест» в рамках ділової програми XXI Агропромислового форуму Півдня Росії.

У своєму виступі Л. Лабунько розповіла про актуальні питання підтримки аграрного сектора регіону, сформулювала пропозиції для вдосконалення держпідтримки АПК і відповіла на запитання учасників заходу про доступ сільгоспвиробників до фінансових ресурсів.

За 25 років банк придбав колосальний досвід роботи з аграріями Півдня Росії. Адже в сільському господарстві «Центр-инвест», крім управління традиційними для фінансового сектора ризиками, враховує сезонність, що створює складність в управлінні ліквідністю і вплив коливань світових цін на товарну продукцію. Відповідно, кредитні програми розроблялися фахівцями банку з урахуванням специфіки сільського господарства і потреб клієнтів АПК.

Аграрії беруть кредити на різні цілі: наприклад, придбання сільськогосподарської техніки та причіпного обладнання, придбання земель сільськогосподарського призначення, модернізація виробництва, придбання палива, добрив, насіння, запчастин для сільськогосподарської техніки та ін. На 01.01.2018 кредитний портфель банку «Центр-инвест» в сфері АПК становить 9 млрд рублів. Частка сільгоспкредитів в кредитному портфелі юридичних осіб банку - 25%.

Більш того, банк «Центр-инвест» кредитує не тільки діючих сільськогосподарських товаровиробників, а й тих, хто тільки починає свій бізнес в цій галузі. За 2017 рік кількість стартапів в сфері АПК зросла на 20%. Вже понад 620 підприємців-початківців почали свій бізнес за допомогою пільгових кредитів банку «Центр-инвест».

Прес-релізи   & Nbsp / Банк «Центр-инвест» видав 100 кредитів в рамках держпрограми пільгового кредитування АПК   Банк «Центр-инвест», один з лідерів кредитування АПК на Півдні Росії, видав 100 кредитів на суму 900 млн рублів в рамках програми пільгового кредитування сільгоспвиробників за ставкою не більше 5% річних