Строительство »

Реєстрація бізнесу

  1. Послуги юриста по реєстрація підприємств "під ключ" Якщо Вам не хочеться вникати в непростий процес...
  2. Самостійна реєстрація ІП або ТОВ
  3. Для створення свого підприємства необхідно

Послуги юриста по реєстрація підприємств "під ключ"

Якщо Вам не хочеться вникати в непростий процес державної реєстрації юридичних осіб та індивідуальних підприємців, Ви можете доручити цей процес нам.

У нас багатий досвід в реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, налагоджені схеми роботи з нотаріусами, податковими, банками, тому ми забезпечуємо швидку і безпомилкову реєстрацію, надаємо гарантії успішної реєстрації.

Безкоштовна реєстрація ІП або ТОВ

Завдяки партнерським програмам з банками, наші клієнти мають унікальну можливість заощадити гроші на реєстрацію ІП або ТОВ


Самостійна реєстрація ІП або ТОВ

Кожен бізнесмен задавався питанням як відкрити свою фірму (ІП, ТОВ і т.д.) з нуля, скільки це коштує, куди звертатися, і хто може надати допомогу в даному питанні. Для бажаючих спробувати зробити все самостійно, ми підготували покрокові інструкції, які можуть допомогти у вирішенні питання

Для створення свого підприємства необхідно

  1. підготувати пакет установчих документів (якщо ви реєструєте товариство з обмеженою відповідальністю або акціонерне товариство);

  2. заповнити спеціальну форму;

  3. сплатити державне мито (розмір вказаний в Податковому кодексі РФ);

  4. подати документи в ИФНС (інспекцію Федеральної податкової служби);

  5. отримати документа про реєстрацію з Податкової;

  6. завести круглу печатку;

  7. відкрити рахунок у банку. Навіть якщо Ви здійснюєте самостійну реєстрацію, то Ви можете скористатися тим, що у нашої фірми є партнерські програми з такими банками, як Райффайзен, Альфа-Банк, банк точка і іншими. Це взаємовигідно: і Ви, і ми в такому випадку отримуєте бонуси за зазначеними програмами.

Чи не кожен громадянин може врахувати всі нюанси при оформленні свого бізнесу, наша компанія може надати будь-яку допомогу в даному питанні - консультації, підготовка пакету документів як для російського, так і для іноземного громадянина, подача документів до податкової, а також реєстрацію під ключ швидко і недорого.

Якщо Вам потрібна допомога юриста, Ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, або заповнити форму онлайн консультації внизу сторінки.