Строительство »

Зірки «Дому-2» Антон Гусєв і Вікторія Романець купили будинок в Підмосков'ї

13:41, 25.05.2018

Одні з найяскравіших учасників реаліті « Дім 2 » Антон Гусєв і Вікторія Романець влітку 2017 року, незважаючи на чутки про їх розставання , Все-таки офіційно стали чоловіком і дружиною . Цього року зоряна сім'я придбала нарешті майно, яке знаходиться в спільному володінні. У своєму мікроблозі в Instagram Романець похвалилася фоловерів, що тепер у неї є свій будинок площею 136 кв. м, розташований в найближчому Підмосков'ї. За словами Вікторії, зараз перед нею і чоловіком гостро стоїть питання, де знайти розумного дизайнера.

У мікроблозі Віка повідомила передплатникам (орфографія і пунктуація автора тут і далі дані без змін. - Прим. Ред.): «... Без допомоги дизайнера ніяк. Загальна площа 136 квадратів повинна бути упакована кращим чином! Тому мені потрібен кращий дизайн-проект. Так само потрібен дизайн проект саду. Ми взяли таунхаус з шикарною територією, як-то не хочеться одні кущі садити за шаблоном. Хочу, щоб Едвард руки-ножиці приходив стригти шикарний сад особисто, і обов'язково фонтанчик повинен бути ».

Хочу, щоб Едвард руки-ножиці приходив стригти шикарний сад особисто, і обов'язково фонтанчик повинен бути »

Зірки «Дому-2» Антон Гусєв і Вікторія Романець купили танхаусов в Підмосков'ї

Крім цього, Романець написала в своєму мікроблозі, що дуже пишається саме тим, що сама в свої 28 років заробила на нерухомість в Москві: «Власне житло повинно бути у кожного - це норма. Тим більше в 28 років. Затягла я якось зі своїми Ролекс, картьє і так далі, на всі заробляю завжди сама без допомоги кого-небудь! »

Вікторія Романець та Антон Гусєв

До речі, екс-дружина Антона Гусєва Євгенія Феофилактова випередила свого колишнього з покупкою нерухомості в столиці. На своє 32-річчя в жовтні минулого року Женя купила квартиру за 10 мільйонів рублів. Апартаменти, придбані Євгенією, знаходяться на південному заході столиці в житловому комплексі «Рассказовo». Феофилактова, повідомивши шанувальникам про покупку квартири, пояснила, що втілити мрію в реальність змогла тільки після розлучення, коли, з її слів, почала серйозніше ставитися до фінансів ...

Євгенія Фефілактова з сином від Антона Гусєва

Нагадаємо, що в ефірі телеканалу «Спас» Євгена Феофилактова розповіла про стосунки з колишнім чоловіком наступне: «На жаль, мій шлюб зазнав краху. У нас було розлучення. І що зараз я бачу? У той момент, коли ми з дитиною думаємо, де він буде займатися, як я його буду розвивати, в цей момент мій колишній чоловік фотографує на Мальдівах свої м'язи ». Більш того, Євгенії вважає дикістю, що про чоловіків в сучасному світі говорять, як про безвольних істот: «Раніше у нас чоловік асоціювався так: богатир, воїн. Зараз - комаха ».

Читайте також:

Зірки «Дому-2» Антон Гусєв і Вікторія Романець передумали розлучатися

Сина Євгенії Феофілактова і Антона Гусєва запросили в «Непосиди»
Зірка «Дому-2» Вікторія Романець заплатила за весільну сукню 700 тисяч рублів

І що зараз я бачу?