Строительство »

Юрій Антонов має намір судитися з телеканалом НТВ

12:34, 05.07.2017

композитор Юрій Антонов має намір судитися з телеканалом НТВ за то, що в ефірі прозвучала недостовірна інформація про артиста. директор Сергія Звєрєва і Дани Борисової Олена Тувіна розповіла журналістам історію про те, що нібито артист «дав концерт в лісі». Ця історія як мем розлетілася по всіх соціальних мереж. Байкою ділилися не лише шанувальники Антонова, але і його колеги по цеху, яким, до речі, тепер теж доведеться відповідати за поширення неправдивої інформації згідно із законом.

«Реальна історія про Юрія Антонова, який в музичних колах відомий своїм жорстким характером. Ю.А. повинен був давати концерт в іншому місті. Поцікавившись у водія, скільки до нього добиратися на машині (водій відповів - 6 годин), Ю.А. засік час. Їхати, виявилося, трохи довше, близько 6:40 год. Коли минуло рівно 6 ч., Ю.А. попросив водія зупинитися. Вийшовши прямо посеред лісу, він взяв гітару і почав співати. Відігравши цілий концерт, він подзвонив організаторам і сказав, що концерт зіграний, розвернувся і поїхав назад в Москву », - значилося в публікації.

Сам Антонов офіційно заявив, що нічого подібного в його житті не відбувалося. Артист разом із зоряним адвокатом Сергієм Жоріним вже готує позови проти телевізійників і всіх тих, хто поширював чутки.

«Крім Лери, відповідачами буде НТВ, Віктор Салтиков і ті, хто розповідали на програмі якісь казки. Лера Тувіна після появи цієї інформації написала Юрію Михайловичу вибачення. І ми зараз обговорюємо, чи прийме він їх чи ні. Тувіна сказала, що їй це повідав людина, яка вже помер, і запитати у нього не можна. Тобто історія абсолютно вигадана », - прокоментував ситуацію Сергій Жорін. Адвокат також заявив, що з приводу поширення інформації буде складено окремий позов. Найімовірніше, суд примусить всіх зірок видалити пост про Антонові в своїх мікроблогах, повідомляє « Комсомольська правда" .

Найімовірніше, суд примусить всіх зірок видалити пост про Антонові в своїх мікроблогах, повідомляє «   Комсомольська правда

Юрій Антонов

Читайте також:

Лоліта відстояла в суді право виконувати пісню «Шпилька-каблучок»
Дана Борисова записала жалісливі звернення до дочки, яку у неї відсудив екс-чоловік