Строительство »

Де живе Юрій Антонов

  1. Особисте життя
  2. Будинок Юрія Антонова

Юрій Антонов - народний і заслужений артист, композитор, співак, актор і поет. Володар орденів і почесних звань. Народився в 1945 році в Ташкенті в родині військового. Через роботу батька сім'я все його дитинство переїжджала з місця на місце, але в підсумку осіла в білоруському місті Молодечно. Саме тут він закінчив музичну школу і училище.

Саме тут він закінчив музичну школу і училище

У чотирнадцять років влаштувався керівником хору в ДЕПО, а після закінчення училища переїхав до Мінська, куди раніше переїхала його родина. Тут він працював в різних колективах, а після служби в армії його прийняли в дуже популярну в ті роки групу «Співаючі гітари». Через рік переїхав до Москви, де працював в ролі вокаліста в ансамблі «Добрі Молодці». Надалі вдало пробував себе в ролі композитора і поета-пісняра, а пізніше і в ролі сольного виконавця.

Особисте життя

Був одружений тричі. У перший раз одружився в 1976 році на Анастасії і поїхав з молодою дружиною в Америку, але незабаром повернувся. Другою дружиною стала хорватка Мирослава Бобановіч. Після весілля вони також покинули СРСР, але через рік Антонов знову повернувся на батьківщину. Кілька років вони жили на дві країни, але в підсумку розлучилися. Третьою дружиною стала Ганна, вона народила йому дочку Людмилу. Після розлучення разом з дочкою вона поїхала до Парижа, де живе і сьогодні.

Позашлюбний син Михайло 1997 року народження живе в Москві, напівпрофесійно займається фехтуванням.

З дітьми він не спілкується, вважаючи за краще суспільство великої кількості кішок і собак і сестри Жанни. Вона приїхала кілька років тому погостювати до брата в Москву, тут і залишилася. Сестра народилася в Берліні в 1948 році, де в ті роки жили їхні батьки.

Сестра народилася в Берліні в 1948 році, де в ті роки жили їхні батьки

Будинок Юрія Антонова

У радянські часи музикант жив у скромній двокімнатній квартирі в районі Воронцовського ставків. В ті часи цієї житлоплощі йому цілком вистачало, так як основний час він проводив на гастролях. Але ось уже більше двадцяти років він живе за містом. Раніше його можна було зустріти на дачі в Передєлкіно, але близько семи років тому він закінчив будівництво триповерхового котеджу в 12 кілометрах від столиці в елітному селищі «Грибово» .

Жителі тут в основному працівники адміністрації президента і чиновники. Ділянка артиста розташований поруч з дачею Жванецького. На будівництво будинку Антонов витратив майже п'ять років і близько десяти мільйонів доларів. За всіма етапами будівництва, за визнанням самого Юрія, він стежив особливо ретельно і в багатьох брав найактивнішу участь.

Особняк з фісташок фасадами і білими колонами схожий на садибу в стилі російського класицизму, а внутрішня обстановка нагадує оздоблення палаців. Будова оточене сосновими деревами по яких стрибають білки, а між рослинами розбитий штучний ставок з невеликим містком. У ставок постійно подається кисень, за рахунок чого цілий рік в ньому живуть декоративні рибки.

На ділянці в кілька гектар розташовані: головний будинок, будинок для гостей з гаражем, велика комора і два будиночки для тварин: в одному живуть кішки, а в іншому собаки. Зараз у господаря сорок кішок і майже двадцять собак, а також на ділянці живуть: качки, цесарки, кролики і в'єтнамська свиня.

Зараз у господаря сорок кішок і майже двадцять собак, а також на ділянці живуть: качки, цесарки, кролики і в'єтнамська свиня

Господар самостійно продумував весь план будівництва й інтер'єр.

На першому поверсі розташована вітальня, обідня і кухня. Інтер'єр витриманий в строго класичному стилі з елементами покритими золотом, шовковими шпалерами в дрібну невигадливий квіточку і меблями з натурального цінного дерева.

На другому поверсі знаходиться спальня господаря, гостьові і кабінет. З боку вулиці можна побачити невелику балюстраду, обставлену меблями ротанга ручного плетіння. Тут господар любить випити чаю і просто посидіти, милуючись природою.

Верхній поверх займають кімнати з численними інструментами і концертними костюмами артиста. Також на території є студія звукозапису, невеликий басейн і кінотеатр.

Також на території є студія звукозапису, невеликий басейн і кінотеатр

За даними Ціан, будинки в селищі «Грибово» коштують від 53 до 160 млн. Рублів і вище.