Строительство »

Установка живих шпалер на робочий стіл Windows 10

 1. Які існують різновиди анімованих шпалер
 2. Як встановити анімовані шпалери (відео шпалери)
 3. Запуск слайд шоу на робочому столі Windows 10
 4. Інші програми для установки живих шпалер в Windows 10
 5. підводимо підсумки

Живі шпалери для Windows 10 - це рішення прикрасити ваш робочий стіл, щоб зробити його більш яскравим і цікавим. Статичні шпалери, до яких звик користувач, нудні і не здатні підняти настрій. Дотримуйтесь розгорнутим інструкцій - ми підкажемо вам, як виробляється швидка установка живих шпалер.

В цій статті:

 1. Які існують різновиди анімованих шпалер.
 2. Як швидко знайти необхідні інструменти для установки шпалер.
 3. Спосіб запуску слайд шоу на робочому столі в операційній системі Windows 10
 4. Знайомство з програмами для відкриття анімованих шпалер.

Які існують різновиди анімованих шпалер

Інтерактивне зображення, яке можна помістити на робочий стіл, раптом оживає і призводить все в рух. Це радує і створює позитивний настрій. Найбільш поширеними прикладами є теми з красивими пейзажами, зоряним небом або багатим водним світом планети. Складні зображення, над якими аніматори і 3D фахівці працюють не один місяць, дозволяють користувачеві управляти окремими його елементами. Ви зможете змінювати колір картинки, додавати вподобаних персонажів, уповільнити швидкість руху, а також користуватися іншими опціями.

Обов'язково присутні необхідні в повсякденних справах речі: календар, годинник, записна книжка, які можна прибрати або додати. Існують зображення з веселими картинками для дітей, щоб вони могли грати, пересуваючи їх з місця на місце. На просторах інтернету є і тривимірні зображення, де видозмінюється обсяг різних елементів.

Як встановити анімовані шпалери (відео шпалери)

Стандартні параметри системи Windows 10 не розраховані на використання живих шпалер робочого столу, якщо відсутній відповідний додаток.

В цьому випадку допоможе спеціальна програма для установки живих шпалер, за допомогою якої можна легко їх встановити. У завантаженні програми немає нічого складного: для цього необхідно скористатись лінком https://www.push-entertainment.com/video-wallpaper/.

com/video-wallpaper/

Програма займає всього 5.3 Мб, тому проблем з запуском не відбудеться. Скачайте її і встановіть на комп'ютер, де ви хочете встановити живі шпалери.

Натисніть на ярлик «Video Wallpaper». На робочому столі відразу з'являтися відео шпалери.

Спостерігати падаючий сніг, водну брижі або гуркіт прибережних хвиль. Перетворити робочий стіл у всесвіт з незайманих світів, відкрити інтригуючі сузір'я і об'єкти небесного світу. Відправитися в іншу всесвіт через швидкісні просторові тунелі або захопитися приголомшливим польотом крізь космічний пил. А можна розслабитися після трудового дня, споглядаючи м'які сяйва на робочому столі Windows 10.

Управляти додатком не складніше, ніж програвати музичні треки або переглядати улюблені фільми. Натисніть значок, вказаний на зображенні, відкриються анімовані зображення, вибирайте найбільш підходящі на ваш смак.

Натисніть значок, вказаний на зображенні, відкриються анімовані зображення, вибирайте найбільш підходящі на ваш смак

У вкладці «Settings» є налаштування:

 • автоматичне відкриття програми, одночасно з запуском операційної системи Windows 10;
 • пауза і відновлення показу через зазначений час;
 • параметри кольору зображення.

Протягом одного місяця допускається безкоштовне користування програмою, потім з'явиться повідомлення з проханням купити ліцензію. Якщо ви ще не готові це зробити, натисніть кнопку «Continue Trial», - що допоможе уникнути оплати, а також забезпечить подальшу роботу з обраними шпалерами.

Запуск слайд шоу на робочому столі Windows 10

Там, де необхідно знайти легкий спосіб як поставити автоматичну зміну улюблених зображень, що також є своєрідним пожвавленням робочого столу, слід натиснути правою кнопкою миші на вільному місці екрану. Внизу знаходиться меню "Персоналізація", де налаштовується слайд шоу на Windows 10.

Далі йде вкладка «Фон», де потрібно натиснути кнопку «Фото», щоб задати потрібні шпалери. Щоб запустити автоматичну зміну картинок, в параметрах «Фон» вибираємо «Слайд шоу», де встановлюємо індивідуальні настройки відображення.

Щоб запустити автоматичну зміну картинок, в параметрах «Фон» вибираємо «Слайд шоу», де встановлюємо індивідуальні настройки відображення

Там же можна задати через який час буде автоматично змінюватися зображення робочого столу.

Інші програми для установки живих шпалер в Windows 10

Тепер ви знаєте: які є живі шпалери на робочий стіл для Windows 10, як встановити їх швидко, і знайти необхідні інструменти для завдання індивідуальних властивостей. Залишилося підібрати оптимальне додаток, якщо з'явитися бажання докладніше ознайомитися з новими програмами схожого типу.

 • Картинки з анімацією від компанії DeskScapes. Програма запропонує 40 спеціальних ефектів, використовує формат «Dream», який розроблений для роботи з інтерактивними картинками різних типів, в тому числі, гібридними - складеними особисто користувачем. Вартість додатка 5 доларів США, однак, присутній ознайомча версія на 30 днів.
 • Абстрактні 3D зображення від виробника Wallpaper Engine. Програма відрізняється щадним витрачанням ресурсів фізичної пам'яті і завантаження ЦП комп'ютера. Рекомендується до використання на windows 10 і відмінно «ладнає» з цією операційною системою. Творцем є німецький інженер, а вартість програми складе 100 рублів.
 • Альтернативна утиліта VideoWallpaper. C допомогою представлених інструментів цієї програми можна легко створювати індивідуальні плейлисти. Компактний і функціональний інтерфейс буде зрозумілий будь-якому користувачеві. Додаток швидко адаптує відео або анімаційне зображення під розмір екрану. Також доступна умовно безкоштовна версія на один місяць.

підводимо підсумки

Перед тим, як почати користуватися додатком і оновити робочий стіл, потрібно перевірити продуктивність комп'ютера, а потім відповідність його можливостей для роботи з ним.

Розібравшись в одній програмі, ви без праці навчитеся, як поставити живі шпалери на Windows 10, і, освоїте нові корисні можливості інших додатків. Обов'язково користуйтеся можливістю, - беріть тестові варіанти зазначених програм. За тридцятиденний період «відкриються» мінуси і плюси утиліти, а також з'явиться впевненість у тому, чи варто віддавати гроші за ліцензійний софт.