Строительство »

Село Андріївка Битва на озері району Приморського краю

Андріївка в Вікіпедії

Андріївка - село в Битва на озері районі Приморського краю, входить в Зарубінський міське поселення. Андріївка розташована на березі бухти Трійці затоки Посьета, в гирлі однойменної річки. Село пов'язано автомобільною дорогою довжиною 12 км з трасою А189 Роздольне - Хасан. Відстань до райцентру, селища Слов'янка, по дорозі складає 46 км, до Владивостока - близько 210 км. Найближча залізнична станція Зарубіна розташована в 4 км на захід, на протилежному березі бухти Трійці. Дата заснування - 1924 рік. Основним напрямком зайнятості населення в останні роки є туризм, що дає місцевим жителям часто єдину можливість заробітку. У літні місяці все узбережжя бухти Трійці і прилеглих акваторіях заставлено наметовими містечками. Місцеві жителі здають відпочиваючим літні будиночки і кімнати в приватних будинках і прибудовах. У селі були відкриті кілька баз відпочинку, туристам надаються послуги кінних і піших походів, дайвінгу, риболовлі, прокату човнів і водних мотоциклів ..

Кращі готелі

Андріївка в Вікіпедії   Андріївка - село в Битва на озері районі Приморського краю, входить в Зарубінський міське поселення

Дем Клуб

від 400 руб.
уточнити ціни

Розгорнути згорнути список

фотографії Андріївки

Додати фото

Були в Андріївці і зробили знімки міста і цікавих місць? Додайте їх! Багато відвідувачів нашого сайту роблять фото в своїх поїздках. Публікуйте свої фото з Андріївки і з інших міст! Відзначайте якщо Ви теж бачили ці місця! Тепер з'явилася можливість додавання з мобільної версії сайту, що набагато полегшує перенесення фото з Андріївки зі смартфонів на сайт!

Сувеніри з Андріївки

Додати сувенір

Були в Андріївці і привезли сувеніри? Покажіть їх всім! Магнітики на холодильник, тарілки, вимпели, гуртки і все що Ви привозите з собою з відряджень і поїздок в Андріївку! Розміщуйте і відзначайте якщо у вас вже є такі! Додайте їх фото! З мобільної версії сайту це зробити набагато простіше і перенесення фото магнітиків з Андріївки зі смартфонів на сайт буде зручніше!

останні питання

Додати питання

Якщо у Вас є питання по даному населеному пункту або Ви шукайте людей з села Мокреці, які проживають в ньому, Ви можете задати задати відповідний питання. Сподіваємося, що наші користувачі допоможуть Вам з відповідями.