Строительство »

Військово-транспортний літак вперше приземлився на шосе в Росії

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Інтерпресс / Олександр Тарасенков   Вперше в сучасній історії Росії військово-транспортний літак Ан-26 приземлився на автотрасу, повідомив начальник штабу матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Збройних Сил РФ генерал Олексій Кузьменков

Фото: ТАСС / Інтерпресс / Олександр Тарасенков

Вперше в сучасній історії Росії військово-транспортний літак Ан-26 приземлився на автотрасу, повідомив начальник штабу матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Збройних Сил РФ генерал Олексій Кузьменков.

Його посадка, а також чотирьох штурмовиків Су-25СМ пройшла 23 серпня на трасі Хабаровськ - Комсомольськ-на-Амурі під час спеціальних навчань МТО. Всього в навчаннях задіяно близько 36 тисяч чоловік особового складу та 3,4 тисячі одиниць техніки та озброєння, передає РІА Новини .

За словами Кузьменкова, транспортний літак призначений для того, щоб забезпечити матеріально-технічну складову, тобто боєприпаси і продовольство, а також для евакуації поранених.

При цьому він уточнив, що елемент посадки на автодорогу дуже складний і ще не виконувався, що говорить про професіоналізм льотчиків. Він пояснив, що у них всіх є серйозна практика, отримана під час бойових дій в Сирії. Кузьменков додав, що за підсумками навчань оцінку дасть міністр оборони РФ.

Поділитися в соціальних мережах: