Строительство »

Санаторій "Алушта"

Інфраструктура санаторію розрахована як для розміреного санаторно-курортного оздоровлення - прогулюючись по тінистих алеях зеленої паркової зони, так і для любителів активного і пляжного відпочинку: футбольні та волейбольні майданчики, настільний теніс, тенісні корти, відкритий плавальний басейн, більярд, сауна, танцмайданчик, екскурсійне обслуговування, проводяться вечори відпочинку, дискотеки і анімаційні програми

Інфраструктура санаторію розрахована як для розміреного санаторно-курортного оздоровлення - прогулюючись по тінистих алеях зеленої паркової зони, так і для любителів активного і пляжного відпочинку: футбольні та волейбольні майданчики, настільний теніс, тенісні корти, відкритий плавальний басейн, більярд, сауна, танцмайданчик, екскурсійне обслуговування, проводяться вечори відпочинку, дискотеки і анімаційні програми.

Територія санаторію це прекрасний парк з фонтаном, квітковими клумбами, розарієм, оливковим гаєм, кипарисовою алеєю і рядами вічнозелених самшиту та ялин. У тіні парку розташовані зручні лавки для відпочинку. Протягом сезону можна спостерігати цвітіння ароматних кримських троянд.

Протягом сезону можна спостерігати цвітіння ароматних кримських троянд

Поруч із санаторієм розташований Аквапарк «Алушта» - справжній витвір мистецтва, диво ландшафтного дизайну, де поєднуються останні досягнення в області курортної індустрії і природна краса Південнобережжя.
Аквапарк включає в себе басейни з хвилею, що біжить, зеленими островами, фонтанами, водоспадами. Для маленьких відвідувачів - дитячий басейн з ігровим майданчиком та гойдалками. Численні запаморочливі гірки, спуски, тунелі, лабіринти. А головне - весь комплекс басейнів з морською водою! А якщо вам захочеться відпочити від атракціонів - у вашому розпорядженні площадки солярію з зручними шезлонгами.

А якщо вам захочеться відпочити від атракціонів - у вашому розпорядженні площадки солярію з зручними шезлонгами

Популярності Алуштинського курорту сприяє виключно благодатний клімат.

Середньорічна температура моря біля берегів Алушти - + 14.2 С.
Гори надійно прикрили її від холодних вітрів, і тому клімат в Алушті, як і на всьому Південному березі теплий, сприятливий для ефективного курортного лікування.
Протягом доби на курорті не буває різких температурних коливань, а так само тут підвищена іонізація повітря.