Строительство »

Ірина Аллегрова: Жінці гуляти заборонила природа

До «імператриці», «Викрадачки», «баби-стерва» і іншим народним регалій Ірини Аллегрової можна додати почесний титул зразковою бабусі. Світські обивателі помітили, що останнім часом Аллегрова стала набагато менше з'являтися на публіці, віддаючи перевагу домашньому спосіб життя. Треба сказати, це пішло співачці на користь. Вона посвіжіла і стала така гарна. До «імператриці», «Викрадачки», «баби-стерва» і іншим народним регалій   Ірини Аллегрової   можна додати почесний титул зразковою бабусі

Ірина Аллегрова: Жінці гуляти заборонила природа

- Ірина Олександрівна, поки ви на кухні готували чай, ваш онук похвалився, що першого вересня ви скасували всі важливі справи і особисто супроводили його в школу. Скоро Новий рік, а дитина до сих пір про це пам'ятає. Стало бути, історична подія?

- Ох, він у мене товариська. Так, в цьому році в третій клас його відвела. І це дійсно подія. Справа в тому, що моя дочка кожне своє перше вересня зустрічала, на жаль, без мене. Лалу проводжав мій тато. Він замінив їй не тільки батька, а й частково мати. Ось я і постаралася заповнити цю прогалину у своєму житті: відвела Сашу в школу. Звичайно, я не можу з ним займатися, робити домашні завдання або забирати після школи. Це все робить дочка. Вона хороша мама. Моя Лалочка дає Саші то, чого я колись її позбавила. Вона без мене приймає всі рішення. Сама вибрала для нього спортивну школу, сама займається з Олександром англійським, математикою. У нашій сім'ї є мета: виростити справжнього чоловіка. І ми сподіваємося, що у нас вийде. Вироблення у Саші чоловічого характеру йде повним ходом. Взагалі, Олександр - дитина самостійний. Навіть вибір шкільного ранця було довірено безпосередньо його майбутньому господареві. Уявляєте, спеціально тягла йому з Америки рюкзачок, а Сашка навіть толком на нього не глянув. Виявляється, сам собі вибрав червоний, чи не найбільше себе. Ну, зате до душі!

- І ким же мріє стати Олександр Другий, як ви його називаєте?

- Ой, Олександр у нас то юристом, то адвокатом, то кухарем стати мріє. Він розвинений хлопчик, тому що спілкується в основному з дорослими - в дитячий садок тільки півтора року проходив. Вдома у нього висить груша, яку він регулярно б'є. У басейні плаває, тенісом почав займатися. Так що в спортивній школі, я думаю, йому не складно. Єдине, чого я боюся, щоб Сашу не навчили жорстокості: він у нас, як і моя дочка, дуже тонкий хлопчик.

- Ви дуже здивували мене своїм кулінарним талантом. Вашої прислузі є, чим зайнятися під час такої господині?

- У нас з моєю домробітницею Галочкою існує негласна угода: я люблю готувати, але терпіти не можу робити все інше, а вона - навпаки. Так і живемо.

- А ви не хочете, подібно Андрія Макаревича , Вдариться в кондитерський бізнес?

- Дуже хотіла б! Відкрити маленьку кав'ярню, куди б заходило не так багато людей, хай би навіть тільки мої знайомі, але щоб я всіх могла нагодувати тим, що приготувала своїми руками. Це навіть не бізнес, а так, хобі на госпрозрахунку. В принципі, не бачу причин, чому б цього коли-небудь не здійснитися.

- Щось давненько про вас ніяких чуток не було ...

- І слава Богу! Треба ж колись відпочити?

- А скільки всього свого часу писали. До речі, який чутка про себе ви вважаєте найжахливішим?

- О, тут не перелічити! Найперша по ідіотизму плітка - що Ірина Аллегрова у віці чотирнадцяти років була згвалтована своїм сусідом на полонинах - саме гірських! - коли разом з батьком пасла гірських же баранів. Сусід, мовляв, був маніяк, а в міліцію не поскаржилися, тому що за звичаями тих гірських місць вважалося: раз опанував - значить, сама винна. Вам доводилося чути що-небудь більш маячний? Слух номер два: я - найстарша лесбіянка Росії. Категорично не згодна ні з «лесбіянкою», ні з «найстарішої».

- Скажіть, а московської квартири у вас немає з тієї ж причини - через зайвої уваги преси і шанувальників?

- Власне, вона мені не потрібна. Велику частину часу я проводжу в роз'їздах, а щоб відпочити, вистачає цієї дачі - тут і справді куди спокійніше і чистіше.

- Але агресивні прихильники і сюди прориваються?

- Буває. Як я не приховую назва селища, люди якось дізнаються і обходять міліцейські пости. Тому крім моєї улюблениці такси Дусі, доводиться тримати пару собачок побільше.

- А чи правда, що тут у вас є дизель, який підкачує електроенергію навіть тоді, коли в усьому селищі відключають світло?

- Правда. Хоча на весь будинок його не вистачає, тільки на необхідні потреби: подивитися відзнятий матеріал на відео або терміново записати музику.

- До речі, про програму «По лезу любові ...» У ній ми побачили зовсім іншу Ірину Алегрову. Перш вас сприймали виключно через призму таких пісень, як «Всі ми баби - стерви», «Я побудую гарем на чотириста місць» ...

- Це диктувалося правилами тих років. Є в шоу-бізнесі такий закон: спочатку ти працюєш на ім'я, а потім - ім'я на тебе. Треба було видавати шлягери на потребу кас. Але тепер, сподіваюся, я вже в другій стадії і можу робити те, що вважаю за потрібне. Хоча ханжити теж не збираюся, бо навіть про «лезі любові» можна говорити з різних кутів зору. До речі, під час прем'єри цієї програми телебачення ВИРІЗАЛО пісню «Бабусі», де є слова: «бабусею не страшно стати - страшно з дідусем спати ... А що толку з мого? Він як шафа могутній. Решта у нього - як від шафи ключ. Від образи стільки раз помстилася я йому! Мстити готова і зараз - я ж лежати можу ... ». Тут побачили вульгарщину, хоча гумору поки ніхто не відміняв. Просто три бабусі, цілком інтелігентні, обговорюють сексуальні можливості своїх чоловіків.

- Зрозуміло, значить, лірика нікуди не пішла, просто видозмінилася. Ви могли б дати визначення любові?

- Це як?

- Наприклад, як це зробив Ерік Сігал »:« Любов - це коли не треба говорити «прости».

- Вce в життя спірно, і ця формула теж не ідеальна. Я навіть собаці своєї Дусьці, якщо випадково зачеплю, скажу «прости». Не кажучи вже про кохану людину. Якби любов можна було пояснити, не було б дива з великої літери.

- На жаль, це чудо має властивість набридати.

- Ось все і мріють, щоб не приїлося. Не повинно набридати! Якщо говорити, як я це бачу на сьогоднішній день, і не дуже умнічая, то всі ми мріємо про одне: єдиному супутнику життя. Навіть якщо є величезний вибір, то все одно десь в глибині душі мрієш про одне, найкращому. Кожна жінка вже точно чекає одного, для кого вона буде органічною, затребуваною, бажаною ... І щоб вона теж була для нього єдиною протягом усього життя. Щоб вони при цьому з себе не будували і не говорили вголос. Думаю, це обопільно: чоловіки хочуть того ж. Хоча я допускаю, що до певного віку чоловік повинен нагулятися. А ось жінка не повинна! Їй заборонила це робити природа. Напевно, дивно чути таку заяву з вуст жінки, у якої було чотири чоловіка. Так, я не «синя панчоха», і в цьому сенсі я вважаю, що якщо двоє вже живуть як чужі люди, їм не потрібно жити разом. Навіть заради дітей.

- А хіба добре, коли дитина росте без тата або мами?

- А добре, коли дитина бачить, як тато і мама без кінця сваряться? Нехай вони краще знають, що все-таки існує поняття «любов». А коли дитина бачить, що немає любові, то, врешті-решт, він упевниться, що так можна жити. Так що, по суті, у мене не було чотирьох чоловіків - було четверо чоловіків, які у свій час значилися чоловіками. Справа, зрештою, не в кількості, а в добровільних відносинах.

- А які якості в чоловікові ви цінуєте найбільше?

- На це питання я завжди боюся висловлювати свою думку, оскільки переконалася, що дуже багато жінок - і звичайно, спасибі їм за це - висловлюють мені велику довіру. Тому, висловивши своє, я даю людині підставу думати так само - а може, йому зовсім інше на роду написано? Тут все суто індивідуально. Одні цінують розум, інші владність, треті вміння заробляти гроші. Хоча для мене гроші все життя були на останньому місці. Зрозуміло, без них дуже погано, вони повинні бути. Але їх не треба перетворювати на самоціль. Не все можна купити за гроші навіть в шоу-бізнесі, скільки б легенд про це не складали.

- Добре, давайте трохи змінимо питання: який порок в чоловікові ви вважаєте самим непрощенним?

- Такий порок, як жадібність, переважує всі інші плюси. Це огидна риса. Дріб'язковість, жадібність, скупість ... І цей весь набір відноситься не тільки до грошей, а й до почуттів, до всього.

- Поговорили про серйозне, і вистачить. Розкажіть пару-трійку свіженьких смішних історій.

- Це ви за адресою - вічно щось трапляється! Ось хоча б це, коли ми обкатували «По лезу любові ...» в Америці. Серед інших там є пісня під назвою «Я плачу». У ній спочатку йде пауза, а потім вже ці слова - «Я плачу ...». І ось, коли ми виступали в Нью-Йорку, прямо під час цієї паузи хтось в залі оглушливо чхнув. І я машинально не виходячи з образу, кажу на весь зал: «Будьте здорові» і поїхала далі. В той момент я навіть нічого не усвідомила. Лише потім, коли побачила в запису, переконалася, як смішно виглядало з боку. А був ще один випадок, теж пов'язаний з цією піснею - вже в Сан-Франциско. На сцені неправильно поставили ветродуй. Мій продюсер Олексій Гарнізов ніяк не міг зв'язатися по рації з техніками, і сам пішов за куліси. А там темно і виявилося, що ступенів немає. Яма метра два, внизу якісь ящики, всякий непотріб ... Коротше, Альоша як навернувся! І в цей момент зі сцени лунає «Я плачу ...». Коли він мені про це розповідав, не забув додати, що ніколи ще мій голос не звучав так проникливо і до місця.

- Ви людина забобонна?

- Дивлячись, що вважати марновірством. Я не люблю говорити про свої плани до того, як вони здійсняться. Але це скоріше не марновірство, а розумний розрахунок - щоб у разі невдачі не виглядати пустомелею. Є у мене деяка система прийме на кшталт чорного кота, розбитого дзеркала і так далі. Мені неприємно, коли це відбувається. Хоча розумом я розумію, що це ще нічого не означає. Скажімо так, я боюся прогнівити Бога.

- При дуже напруженому графіку роботи - постійні виступи, концерти - ви завжди чудово виглядаєте. Як вам це вдається?

- По-перше, я вважаю, що одна з важливих складових краси і гарного самопочуття - сон в необхідному для організму кількості. Так що я не ходжу в нічні клуби, а тільки дуже рідко буваю там «по роботі». Правда, іноді вдома засиджуюся допізна біля телевізора, якщо фільм цікавий. Але тільки за умови, що на наступний день я зможу поспати стільки, скільки захочу. По-друге, хорошим відпочинком для тіла і шкіри я вважаю російську баню, - обов'язково в поєднанні з холодним басейном. У лазні я роблю маски з меду на обличчя і тіло. Мед чудово очищає шкіру, розкриває пори. Що стосується фігури, то змусити себе худнути мені дуже складно, але іноді все-таки доводиться брати волю в кулак і переходити буквально на хліб і воду. Тоді особливо мріється про бутербродики з ковбаскою і гірчицею.

- Чи багато часу ви витрачаєте на те, щоб привести себе в порядок?

- Через свого жахливого браку - постійних запізнень, - мені все доводиться робити швидко. Тому макіяж я зазвичай накладаю вже сидячи в машині. Для концертів гримуюся завжди сама, тому що вважаю, що своє обличчя знаю краще за всіх і зможу підкреслити його особливості краще гримерів і візажистів.

- Зараз багато зірок худнуть. Як ви ставитеся до всякого роду методикам і дієт?

- Якщо жінка хоче привести себе в такий стан, в якому вона сама собі подобається, її ніщо не зупинить. Я одного разу навіть цілий тиждень голодувала - пила тільки воду. До кінця другого дня думала, що повішуся! А вже на четвертий день перестала розуміти, як люди можуть забивати собі шлунок ?! Правда, голодування - не метод, так як після нього ви намагаєтеся зменшувати звичні порції, а, врешті-решт, все повертається в звичне русло. Адже всі ми любимо поїсти. Якщо говорити про спеціальні харчові добавки, то я на відміну від багатьох своїх колег не приховую, що пробувала гербалайф і тайські таблетки і при цьому відчувала себе чудово. У спортивні клуби не ходжу - у мене вдома є всі необхідні тренажери. Правда, щоранку я прокидаюся і даю собі слово, що ось вже завтра обов'язково почну на них займатися! ..

- Зі своїми шкідливими звичками боретеся або припинили?

- Я курю, а це, безумовно, шкідливо, особливо зовсім юним створінням, ще не народжували жінки. Я почала палити досить пізно - в тридцять один рік, але з тих пір я не помітила у себе особливих змін. Може бути, саме тому, що до початку куріння мій організм подорослішав і сформувався. Чесно скажу, поки не можу, а точніше, не хочу відмовитися від сигарет, тому що вони допомагають мені знімати стреси при моїй напруженій роботі.

Світлана Ткачова

Стало бути, історична подія?
І ким же мріє стати Олександр Другий, як ви його називаєте?
Вашої прислузі є, чим зайнятися під час такої господині?
Треба ж колись відпочити?
До речі, який чутка про себе ви вважаєте найжахливішим?
Вам доводилося чути що-небудь більш маячний?
Скажіть, а московської квартири у вас немає з тієї ж причини - через зайвої уваги преси і шанувальників?
Але агресивні прихильники і сюди прориваються?
А чи правда, що тут у вас є дизель, який підкачує електроенергію навіть тоді, коли в усьому селищі відключають світло?
А що толку з мого?