Строительство »

Чому новобудови Броварів «Квартал Алей» прикрасять вашу нове життя?

Якщо ви хочете змінити своє життя - вам потрібно розлучитися з минулим і тим, що його утримує

Якщо ви хочете змінити своє життя - вам потрібно розлучитися з минулим і тим, що його утримує. Почати з чистого аркуша - не образний вислів, а рекомендація до дії: з чого потрібно починати і без чого не обійтися, будуючи власне майбутнє на абсолютно новому фундаменті. І перший крок по новому шляху завжди простіше робити з якісної платформи, якою може стати новий будинок високої якості в сприятливому середовищі, створений для вашого комфорту.

Будівництво такого будинку почалося зовсім недавно, про що свідчить перші повідомлення про новобудови міста Бровари «Квартал Алей» на форумах про нерухомість. Саме цей проект може стати необхідним надійним підмогою для початку наступного етапу вашого життя. На це вказують численні переваги, які виділяють його серед всіх новобудов бізнес-класу в регіоні:

 1. Бровари - один з найбільш інфраструктурно розвинутих міст-супутників столиці.
  Якість життя сьогодні вважається одним з найважливіших маркерів рівня розвитку будь-якого міста. Забезпечити його без належної інфраструктури неможливо, що наочно демонструють Бровари - невеликий, але активно розвивається сателіт Києва. Перебуваючи всього в 15 хвилинах їзди від столиці, він практично не поступається їй за рівнем наданих зручностей для життя. А його зручна забудова дозволяє економити масу часу на щоденній логістики.
 1. Близькість до природи - запорука довгих років здорового і приємного життя.
  ЖК «Квартал Алей» розташований в одному з кращих нових районів міста поруч з іншими новобудовами в Броварах, також знаходиться дуже близько до природи. У відгуках місцеві жителі захоплюються найчистішим повітрям, яким вони зобов'язані справжньому сосновому лісі в декількох хвилинах ходьби від РК. Велику роль у створенні еко-атмосфери міста відіграють місцеві парки, а також маса зелених насаджень на вулицях.
 1. Сучасні технології на варті надійності будівель.
  Затишний будинок - місце, в якому ми відчуваємо себе в безпеці. «Квартал Алей» оточить своїх мешканців комфортному і безпекою, завдяки конструкціям на основі монолітного каркаса. Його використання зарекомендувало себе в успішних проектах міста Бровари, де інвестори вже змогли оцінити стійкість і якість будівель.
 1. Сучасний і стильний архітектурний проект.
  «Квартал Алей» - РК з власним обличчям і архітектурною концепцією. Каскадна поверховість будинків поліпшить оглядовість і розширить простір перед вікнами, відбивши індивідуальність житлового комплексу. Концепція проекту також передбачає оригінальну обробку фасадів, респектабельні фойє та сучасні ліфти - акцентують штрихи в образі майбутнього ЖК.
 1. Індивідуальний підбір планування своєї майбутньої квартири
  Можливість вибрати потрібний тип планування, кількість кімнат і рівнів, наявність тераси і інші нюанси свого житла - ідеальний варіант для кожного, хто цінує повсякденний побутовий комфорт. Ергономічність, естетична привабливість, функціональність - неодмінні атрибути кожної квартири новобудов Броварів «Квартал Алей».
 1. Інженерна оснащеність - запорука комфортного життя.
  Автономна котельня, виділена мережа інженерних комунікацій і сучасні енергозберігаючі технології стануть основою незалежності РК від міських комунальних мереж. Можливість самостійно регулювати використання ресурсів і не оплачувати магістральні втрати дозволить заощадити фінанси і підтримувати стабільний мікроклімат в квартирі.
 1. Створення власної соціальної та комерційної інфраструктури.
  Як і будь-який сучасний ЖК бізнес-класу, «Квартал Алей» не можна уявити без своєї інфраструктури. Забудовник планує створити максимально облаштоване суспільний простір, доповнивши його як соціальної (школа, медичний центр, спортивний стадіон, дитячий сад, паркінг), так і комерційну інфраструктуру (магазини, кафе, відділення банків, фітнес-центр і багато іншого).
 1. Фінансова привабливість нерухомості в столичному передмісті.
  Старт продажів квартир в новобудовах Броварів «Квартал Алей» вже оголошений, і відгуки інвесторів ЖК підтверджують фінансову доступність своїх квартир. Пов'язано це з більш низькою вартістю і відсутністю «статусних» націнок на квартири в містах-супутниках Києва, що робить їх дуже привабливими для різних категорій населення.

Зрозуміло, перерахувати всі переваги нового ЖК в Броварах «Квартал Алей» в рамках одного списку навряд чи можливо. Продуманість, комплексність і висока якість виконання цього проекту змушують по-новому поглянути на новобудови бізнес-класу в Київській області. А всім тим, хто твердо вирішив пов'язати долю з «Квартал Алей», залишається лише приїхати до відділу продажів і почати нове щасливе життя.

На правах реклами

Читайте останні новини і все про ситуацію в Україні на сторінках «2000» і в соціальних мережах Facebook , Twitter , Livejournal , а також Telegram