Строительство »

На пляшки з алкогольною продукцією наклеять страхітливі картинки

 • Член фракції КПРФ у Держдумі Вадим Соловйов готує для внесення на розгляд до Держдуми РФ законопроект, що забороняє вживання алкогольних напоїв на бортах пасажирських літаків, а також доступ на рейси пасажирам в стані алкогольного сп'яніння, інформують «Известия».

 • У першому читанні був схвалений депутатами Держдуми РФ законопроект, що обмежує роздрібний продаж алкоголю в пластиковій тарі, повідомляє портал «Equipnet.ru».

 • Депутати Держдуми мають намір заборонити продаж алкогольних напоїв в будівлі Держдуми і інших держустановах. Розгляд відповідних поправок заплановано на 13 травня, повідомляє «Российская газета».

 • Член Громадської палати Росії, сопреседатель Союзу споживачів Володимир Слєпак обурився тим, як виробникам алкоголю вдається обходити заборони, демонструючи рекламу в кіно: «Я часто бачу (в кінофільмах): стоїть пляшка, на ній бренд. Він або пізнаваний, або безпосередньо бренд. Значить, хтось оплатив це все? Значить, ми бачимо ту ж саму рекламу алкоголю, яка заборонена », пише« Вiннiця Оk » .

 • Лідер ЛДПР Володимир Жириновський активно висловив своє невдоволення показом на 1 каналі в прайм-тайм серіалу Валерія Тодоровського «Відлига», герої якого, відтворюючи атмосферу 60-х рр., Безперервно курять і вживають алкоголь, повідомляє « РІА Новини ».

 • Відповідаючи на питання тижневика "Аргументи і факти" про депутатському заборону показувати в кіно сцени вживання алкоголю і куріння режисер Валерій Тодоровський (на фото) заявив про необхідність вирішувати реальні проблеми в житті, а «не боротися з кіноілюзій на екрані».

 • Розглянутий Держдумою антиалкогольний законопроект містить в тому числі новацію по обмеження показу в кінофільмах сцен, де дійові особи вживають алкоголь .

 • Співробітники місцевого відділу МВС Росії по справах неповнолітніх (ОДН) все частіше залучають громадян до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків, повідомляє прес-служба ММО МВС Росії «Шалінський».

 • У будівлях приміських студентських гуртожитків та на прилеглих до них територіях, а також в торгових об'єктах, розташованих в житлових будинках, введена заборона на продаж алкогольної продукції . Міра закріплена постановою уряду Пермського краю, пише «Російська планета» .

 • За повідомленнями ЗМІ, уряд Швейцарії внесло на розгляд в парламент проект нового закону, згідно з яким повинен бути встановлений «нічний режим» в питаннях торгівлі алкогольною продукцією з метою захисту молоді від вживання спиртного.

 • Туреччина стала першою в світі країною, де на етикетках алкогольної продукції будуть розміщуватися відразу 4 знака, що попереджають про потенційну шкоду, яку може завдати вживання алкогольних напоїв. Відповідний указ випустило Управління з регулювання ринку тютюну і алкоголю (TAPDK) Туреччини, пише портал «Алкоголь.Су» .

 • Дослідники з США прийшли до висновку, що в буквальному сенсі вживання алкогольних напоїв призводить до скорочення головного мозку. Саме таким способом головний мозок людини намагається захиститися від пошкоджень, який завдає алкоголь.

 • Співробітники міліції і представники податкової інспекції Мелітополя припинили загальнодоступний незаконний розлив міцних алкогольних напоїв , Опечатавши вуличний автомат, вмонтований в торець одного з будинків в центрі міста. Правоохоронцям належить з'ясувати, кому належить «оригінальний винахід», що пропонує горілку замість кави і газованої води, повідомляє місцеве видання «Наше місто».

 • Перш ніж забороняти продаж спиртних напоїв за готівку , Чиновникам слід протягнути світову павутину по всій території країни, вважає голова товариства захисту прав споживачів «ПотребКонтроль» Євген Козик.

 • Близько 40% росіян не вживають алкоголь, непитущим себе вважає кожен 4 чоловік, а майже половина жінок не п'ють навіть пиво. Такі дані Федеральна служба держстатистики Росії призводить за підсумками дослідження стану здоров'я населення та потреби в медичній допомозі за 2012р.

 • Росалкогольрегулювання (РАР) за дорученням віце-прем'єра Аркадія Дворковича розробляє законопроект, який повинен перешкодити інтернет-магазинах торгувати спиртним. Про це повідомили в прес-службі відомства.

 • Президент РФ Володимир Путін на недавньому президії Держради заявив, що в боротьбі з алкоголем потрібні «не так заборонні, в тому числі, економічні заходи, а просвіта, спорт, здоровий спосіб життя». Основною проблемою в боротьбі з алкоголізацією населення залишається повна відсутність системності.

 • Для реалізації програм надання психологічної допомоги людям, що страждають від залежностей, держава повинна використовувати гроші, отримані від акцизного податку на алкоголь і азартні ігри. Допомога повинна бути своєчасною, оскільки ситуація, коли людям доводиться по кілька місяців стояти в черзі, є неприйнятною. Про це в ефірі «Латвійського Радіо-4» заявив журналіст Данило Смирнов, додавши, що 80% його колег мають алкогольну залежність і регулярно переглядають календарі, щоб відвідати заходи, на яких планується вживання спиртного.

 • Позапланова перевірка авіакомпанії "Якутія" виявила недоліки в сфері дотримання норм безпеки польотів. Авіакомпанії дан один місяць на підготовку звіту про усунення недоліків, пишуть «Известия» .

 • Екс-проректор Північно-Східного федерального університету імені М.К. Аммосова (СВФУ) Валерій Фрідовскій призначений міністром професійної освіти, підготовки та розстановки кадрів Республіки Саха (Якутія). Відповідний указ підписав глава Якутії Єгор Борисов, повідомляє прес-служба уряду.

 • Результатом заходів в сфері контролю поставок на територію Російської Федерації молдавської алкогольної продукції і виноматеріалів стало чергове заяву Росспоживнагляду про можливість введення обмежень на поставки алкоголю з Молдавії в Росію у зв'язку з порушенням санітарних норм.

 • Боротися з алкогольною залежністю Держдума пропонує методом переходу до безготівковим розрахунком в роздрібній торгівлі спиртним . Заступник голови комітету з енергетики Олег Міхєєв підготував законопроект, що забороняє продаж спиртних напоїв за готівку, пишуть «Известия» .

 • У Липецькому обласному наркологічному диспансері, куди практично щодня доставляють нетверезих городян, грошей з них на ранок не вимагають, пише «Gorod48.ru» з посиланням на керівництво диспансеру.

 • Мер столиці Мордовії Петро Тултаев заявив про рішення створити в місті сучасний міський медвитверезник . На відміну від традиційних медвитверезників, які раніше функціонували в Росії, це буде соціальний центр для підпилих громадян.

 • В витверезниках Польщі перед тим, як зв'язати пацієнта ременями, співробітники закладу зобов'язані обшукати його, вилучити всі наявні у нього предмети і спостерігати за ним не рідше, ніж кожні 15 хвилин. Таке розпорядження зробив міністр охорони здоров'я країни після інциденту у вроцлавському витверезнику, повідомляє портал «Ffakt.pl» з посиланням на «Газету виборчу».

 • Жителі Пермі та інших великих міст Росії в червні побачили на вулицях білборди зі слоганом «Пьятніца погубить суботу». Ця реклама є частиною великої соціальної кампанії «Все одно ?!», пише PRM.ru. яку ось уже кілька здійснює оператор зовнішньої реклами Russ Outdoor.

 • Зелені зони Ярославля повинні позбутися від асоціальної контингенту. Таке розпорядження мер Євген Урлашов віддав на оперативному засіданні, повідомляє прес-служба міської адміністрації.

 • При адміністрації Тазовского району Ямало-Ненецького автономного округу створено новий відділ для боротьби з пияцтвом . Про це повідомляє МУП «Студія Факт».

 • Почалося слідство за фактом нападу п'яних дебоширів на співробітника поліції в ЗАТО «Вілючинськ», коли він намагався заспокоїти напідпитку городянина. Це вже другий інцидент за участю одного і того ж варта правопорядку за останні 2 місяці. В обох випадках удар припадав в ліве око, повідомляє прес-служба слідчого управління Слідчого комітету РФ по Камчатському краю.

 • Співробітникам фельдшерської бригади служби «швидкої допомоги» довелося звертатися до хірурга після виклику до п'яних пацієнтам, пише «Tverigrad.ru».

 • Депутати Держдуми розглядають ряд поправок в чинне законодавство, пов'язаних зі створенням мережі платних витверезників . Ініціатор поправок, член комітету Держдуми з охорони здоров'я Разіет Натхо вважає, що регіональну практику надання допомоги «перебрати» громадянам необхідно перевести на федеральний рівень на правовій основі.

 • Значить, хтось оплатив це все?
  Ця реклама є частиною великої соціальної кампанії «Все одно ?